JETSURF – MOTOROVÝ SURF | VALTICE

O Jetsurfu, který je k zapůjčení ve Valticích:

Jetsurfing na hladině
Jetsurfing – jízda na motorovém surfu

 

Jetsurf je krátké surfovací prkno s motorem. Surfovat s ním pak můžete téměř kdekoli. Je vyrobené z karbonu a na jeho vývoji se podíleli inženýři z F1. Radost z rychlosti je tím tedy zaručena. Když jsme u té rychlosti, tu ovládáte ovladačem, který držíte v ruce. Dostat se můžete až rychlost na 55 km/h. Vše ostatní pak ovládat pouze svým tělem. Vetší výhodu mají lidé, kteří jezdí na snowboardu, skateboardu nebo wakeboardu. Jinak je ale Jetsurf určen i pro naprosté začátečníky. Tato vodní aktivita se v posledních letech stala velice oblíbenou spolu s Flyboardem, Hoverboardem nebo Jetpackem. Pokud máte zájem vyzkoušet klasický surf a to téměř kdykoli podívejte se na surfovací arénu v Praze. Tam se jezdí po celý rok v kryté hale s parádní kavárnou.


JetSurf: Motorizované prkno z Česka, které posouvá vodní sporty na novou úroveň [refresher] 


JetSurf půjčovna Valtice

Jízda s Jetsurfem probíhá v soukromé pískovně v blízkosti Valtic. Jde o jediné místo v ČR, kde si můžete tuto novou vodní aktivitu vyzkoušet. JetSurf si mimochodem velice oblíbil závodník F1 Lewis Hamilton, závodník rallye Sebastien Loeb nebo zpěvák Justin Timberlake. To přece tedy stojí za vyzkoušení, nemyslíte? 🙂


JetSurf musím rozhodně zkusit, kdy tedy můžu přijet? 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Jak celý zážitek s Jetsurf boardem probíhá?

JetSurf, motorový sruf
Na Jetsurfu si užijete spoustu zábavy!

Hned na začátku Vás čeká krátká instruktáž jak Jetsurf ovládat, jak správně padat apod. Poté už jdete na vodu a užíváte si zábavu. Doporučujeme vzít si pohodlné plavky, ručník nebo případně pokud máte vlastní neopren. Jezdit může každý starší 15 let s váhovým limitem do 120 kg. Předpokládá se dobrý zdravotní stav účastníka. Sezóna probíhá od května do září a to ve všední dny i víkendy. 


Kolik JetSurf stojí a jak se vyrábí?

JetSurf je poměrně nový koníček a tak jsou ceny stále ještě velice vysoké. Pohybují se běžně od 9 000 až 14 000 dolarů. Slušné že? Naštěstí existuje půjčovna JetSurfu ve Valticích, kde Vám prkno půjčí a naučí Vás na něm jezdit. Více o ceně JetSurf boardu a jeho výrobě si můžete přečíst v rozhovoru s Martinem Šulou pro magazín Byznys a Energie.

 

Martin Šula (JetSurf): Jsme jedna z mála firem, která dokáže vyrobit celý dopravní prostředek [Byznys a Energie] 


Cena zapůjčení JetSurfu a nejbližší termíny:

Cena jízdy na JetSurfu záleží od toho jak dlouho chcete jezdit. K dispozici je varianta jedné hodiny pro jednu nebo dvě osoby, která je ideální pro začátečníky a varianta tříhodinová. Ta je pro zkušené jezdce a případně pro velice natěšené začátečníky. Přesnou cenu a nejbližší termíny zjistíte tlačítkem níže. 😉 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA