JÍZDA V PORSCHE 718 CAYMAN

O Porsche 718 Cayman, který je k zapůjčení:

Porsche 718 Cayman má motor typu boxer, který je pro vozy Porsche ikonický. Jde o zážehový atmosférický čtyřválec s protiběžnými písty o objemu 1 988 cm³. Výsledkem je maximální výkon 300 koní (220 kw), který to rozjede až na 275 km/h se zrychlením z 0 na 100 za 5,1s. Obdobné zrychlení má i námi nabízené legendární Porsche 911. Ať vyberete jakékoli, u obou vozů si užijete maximální zábavu! Více o zážitkové jízdě v Porsche

Jízda v Porsche 718 Cayman
Jízda v Porsche 718 Cayman probíhá v Praze

Stručné představení historie Porsche 718

Porsche 718 je 4. generací sportovního coupé s motorem uprostřed, které je vyráběno ve variantách Cayman a Boxster (kabriolet). Často se také můžete setkat s označením 982. Původní modely 718 měli především ploché šestiválce což se v této generaci změnilo. Pod kapotou najdeme atmosférický čtyřválec s protiběžnými písty. Oproti známějšímu modelu 911 má motor umístěn hned za předními sedačkami a opravdu nízko díky čemuž je celý vůz téměř dokonale vyvážen. Výsledkem jsou parádní jízdní vlastnosti, které dělají vůz opravdu zábavným a díky své ceně je také velmi zajímavou alternativou k Porsche 911. To potvrzuje například i Ezy Hýbl, automobilový nadšenec a sběratel v pořadu Ukaž káru!


NOVINKA: JÍZDA V PORSCHE 911 GT3 NA OKRUHU

Jízda na okruhu s Porsche 911 GT3

Vyzkoušejte parádní novinku – Jízdu v Porsche na okruhu Slovakia Ring (nedaleko od Bratislavy). Díky tomuto zážitku poznáte jaké je být profesionálním závodníkem. Nebojte, veškeré závodnické vybavení Vám bude zapůjčeno a vše důkladně vysvětleno! K dispozici je pro Vás připraveno více variant rozdělených podle času nebo počtu kol. Samozřejmostí je možnost řízení GT3 i spolujízda s profesionálem.

Jízda v Porsche 911 GT3 na okruhu

Kromě Slovakia Ringu se můžete projet také na okruhu v Mostě a Brně. Na výběr máte dvě varianty – 2 nebo 4 kola při kterých zažijete maximální adrenalin. Jízdu lze absolvovat i bez ŘP a to na sedadle spolujezdce.


Jak zážitková jízda v Porsche 718 probíhá?

Jízda s Porsche 718 probíhá v Praze a to v několika časových variantách – 20, 40 nebo 60 minut jízdy. Zažijete jízdu v běžném provozu, ale také na dálnici, kde na to můžete šlápnout! Pokud budete mít zájem, můžete si nechat celou jízdu natočit na kameru. Možná je i pouhá spolujízda bez řízení vozu pro účastníky bez ŘP.


Kolik jízda stojí a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku

Máte v okolí někoho, kdo je milovníkem automobilky Porsche? Darujte mu zážitek na celý život a to řízení Porsche 718! Jde o auto s atraktivním vzhledem, nadupaným atmosférickým čtyřválcem typu boxer a zvukem, který potěší každého motoristického nadšence. Není divu, dvoulitrový motor o výkonu 300 koní není málo! Kolik zážitková jízda stojí a kdy je možný termín?