DRIFTOVÁNÍ NA MOTOROVÉ TŘÍKOLCE

O driftování s drift trike

Drift trike je driftovací motorovou tříkolkou, která má na zadních kolech speciální návleky, které umožňují smyk i v nízkých rychlostech. O zábavu je tak do sytosti postaráno. Vše ale samozřejmě začíná krátkou instruktáží a zapůjčením bezpečnostních pomůcek. Následně se můžete vydat na trať. Těšit se můžete na parádní zábavu a zážitek, který nemá v ČR obdoby. Vše trvá 30 minut. Pokud se Vám to zdá málo, můžete zakoupit poukazů více a jízdu si tak prodloužit.

Aktualizace: Omlouváme se, ale driftování s tříkolkou není v současnosti k dispozici. Doporučit můžeme driftování ve voze s obručemi easydrift.


Kdo si může na tříkolce zadriftovat?

Zadriftovat si s drift trike může každý ve věku od 15 let. Doporučením je mít s sebou pevnou obuv a to kvůli bezpečnosti. Pokud máte vlastní helmu, můžete si jí vzít také s sebou. Případně Vám bude zdarma zapůjčena. Nic více není potřeba!


Není driftovací tříkolka to pravé ořechové?

Líbit by se Vám mohla škola driftu, která probíhá v Ostravě. Zde si zadriftujete ve voze, který má nasazené obruče easydrift umožňující smyk i v nízké rychlosti. Velice dobrým zážitkem s praktickým přínosem do života je kurz školy smyku, kde si také „zadriftujete“ resp. Zasmykujete. Zprostředkováváme ho až na 9 místech v ČR!


Kdy a kde se driftování na tříkolce koná?

Drifty na motorové tříkolce probíhají na polygonu výcvikového centra školy smyku v Hradci Králové (v blízkosti letiště). Na kurzy školy smyku v Hradci Králové slýcháme pouze chválu. Pokud byste chtěli vědět více, podívejte na škola smyku HK. Zpátky ale k tříkolce. Driftování s ní probíhají pochopitelně pouze za dobrého počasí v předem vypsaných termínech.


Kolik driftování na motorové tříkolce stojí a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: Omlouváme se, ale driftování s tříkolkou není v současnosti k dispozici. Doporučit můžeme driftování ve voze s obručemi easydrift.