ŠKOLA SMYKU OSTRAVA

Kurz pro bezpečnou jízdu – Škola smyku Ostrava

 

Středisko bezpečné jízdy v Ostravě, škola smyku
Škola smyku – středisko bezpečné jízdy v Ostravě

Škola smyku v Ostravě probíhá na moderním polygonu z roku 2010. Po příjezdu Vás čeká teoretická příprava ve které se dozvíte mnoho zajímavých a důležitých věcí související s bezpečnou jízdou. Po absolvování teoretické části Vás čeká jízda na polygonu, kde si některé informace i teoretické části vyzkoušíte tzv. naživo. 

 

Varianty školy smyku v Ostravě:

Standardní kurz v trvání 4-5 hod.

Profesionální kurz v trvání 5-6 hod.

Pokud Vám uvedené varianty nebo místo výcviku nevyhovují podívejte na naše ostatní školy smyku.


Co se ve škole smyku v Ostravě naučíte?

 

V teoretické části se naučíte trochu legislativy a poté hlavně několik zásadních věcí pro bezpečnou jízdu. Například správné nastavení sedačky, volantu a jeho držení a mnoho dalšího. Pochopitelně se dozvíte jak zvládat smyk na přední nebo zadní nápravě. S automatickou nebo manuální převodovkou. Poté jak je zmíněno již výše vyrazíte se svým vozem na polygon, kde jsou připraveny kluzné plochy. V případě Ostravy jde o kluzné plochy na rovině a v kruhu. Součástí polygonu je aquaplanningová vana a také speciální desky vyvolávající smyk na který musíte správně zareagovat.


Kolik škola smyku Ostrava stojí?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Kdo může kurz absolvovat?

 

Kurz školy smyku je pro každého řidiče s oprávněním sk. B. Bohužel není možné si vůz na polygonu zapůjčit proto je důležité, aby účastník kurzu přijel se svým (příp. vypůjčeným) vozem. Po absolvování kurzu poté obdrží účastnický list.


Kde přesně se kurz koná?

 

Na polygon se dostanete po D1, kde sjedete na Ostravu-Přívoz. Hned po sjezdu přijedete na kruhový objezd odkud se vydáte první odbočkou na ulici Slovenská. Následně odbočíte doleva a polygon již uvidíte.


V okolí Ostravy doporučujeme navštívit:

 

Zoo Ostrava – je druhou největší zoologickou zahradou v ČR. Těšit se zde můžete především na pavilon hrochů, expozice pro medvědy, kde je k vidění i panda červená a také na velký pavilon vodních ptáků. Celkem je v zoo k viděníé více než 3 700 zvířat 🙂

Slezkoostravský hrad – je chráněnou kulturní památkou z 13. století v gotickém slohu. V současnosti je hrad krásně zrekonstruován díky finanční podpoře města. V těsné blízkosti se konají různé festivali jako například Colours od Ostrava.

Velký svět techniky – nabízí návštěvníkům poznání z celé řady expozic. V současnosti jde o Dětský svět, Svět vědy a objevů, Svět civilizace a Svět přírody. Vše je připraveno v interaktivní a zábavné formě. Velký svět techniky je tak ideální především na rodinné a školní výlety.


Kolik škola smyku stojí a kdy je nejbližší možný termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA