Nejrychlejší a nejoblíbenější zážitkové jízdy

Nejrychlejší vozy v nabídce

Jízda v McLaren 570S

MCLAREN 570S

Vyzkoušejte vůz s nejvyšší maximální rychlostí v naší nabídce – 328 km/h. Zrychlení z 0 na 100 km/h u McLarenu 570S činí úctyhodných 3,2s. To už stojí za vyzkoušení, nemyslíte?


Jízda ve Ferrari 458 Italia probíhá na 7 místech

FERRARI 458 ITALIA

Dalším opravdu rychlým vozem v nabídce je legendární Ferrari 458 Italia s maximální rychlostí 325 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 3,4s. Pokud chcete vyzkoušet opravdový italský supersport, jste tu správně!


Jízda v Mercedesu AMG GTS V

MERCEDES AMG GTS

Zástupcem německé kvality je v našem případě Mercedes AMG GTS, který dosahuje maximální rychlosti 310 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,6s. Vyzkoušejte 4l V8 biturbo motor o výkonu 510 koní!

Další zajímavé supersporty jako je Audi R8 nebo Lamborghini Gallardo naleznete v sekci – Supersportovní vozy.


Oblíbené sportovní vozy

Ford Mustang GT připravený k jízdě

FORD MUSTANG 5.0 GT

Zástupcem amerických sportovních vozů je spolu s Chevrolet Camaro velice oblíbený Ford Mustang 5.0 GT V8 o výkonu 415 koní. Tento Mustang slibuje parádní jízdu při které si zamilujete jeho brutální zvuk.


Jízda v bílém Subaru Impreza WRX STI

SUBARU IMPREZA WRX

Vyzkoušet také můžete ikonu rallye sportu Subaru Impreza WRX STI s pohonem všech čtyř kol. Přestože jde o vůz s motorem „pouze“ 2,5l slibujeme, že si jízdu se Subaru maximálně užijete!

Další zajímavé sportovní vozy jsou pro Vás připraveny v sekci – Sportovní vozy. Za zmínku zde stojí Porsche 911 Carerra nebo také Chevrolet Camaro.


Elektromobily

Tesla model S

TESLA MODEL S

Prozatím jediným zástupcem elektromobility je Tesla model S. Jde o parádní elektromobil z dílny Elona Muska s brutálním zrychlením. Ať už elektromobilům fandíte nebo ne, model S rozhodně stojí za vyzkoušení!

Další zajímavé elektromobily jako například Teslu model X naleznete v sekci – Elektromobily.


Oblíbené terénní vozy

Černý Hummer H1 v terénu

HUMMER H1

Není větší terénní ikony než je Hummer H1. Současně jde také o nejoblíbenější dárkovou jízdu v nabídce. Jízda s Hummerem H1 slibuje parádní zážitek v opravdu těžkém terénu. To musíte vyzkoušet!


Zážitková jízda v bílém Defenderu

LAND ROVER – 3 VOZY

Druhým nejvíce oblíbeným zážitkem v terénu je jízda v jednom ze tří vozů značky Land Rover. Připraven je k jízdě na térenním polygonu legendární Defender, Discovery nebo Range Rover.


Jízda s vojenskou Tatrou 815 8x8, zážitkové jízdy s náklaďákem

TATRA 813, 815, ZIL

Horkou novinkou v naší nabídce je jízda v nákladním voze v terénu. Připraveny jsou vozy Tatra 813, 815 a 815/7 v armádní verzi nebo sovětský nákladní vůz ZIL. Není vyžadován řidičský průkaz na náklaďák!

Další zajímavé vozy naleznete v sekci – Terénní vozy, kde je připraven Hummer H2 nebo terénní Jeep Grand Cherokee. Popřípadě se můžete podívat do sekce – Ostatní a unikátní, kde naleznete parádní Velorex 350 nebo také vznášedlo.


Nejoblíbenější letní zážitky – akce „letní jízda“

Jetsurfing na hladině

MOTOROVÝ SURF (JETSURF)

Jetsurf je hitem loňského léta. Kdo nevyzkoušel jako by nebyl! Za zmínku ale stojí další vodní sporty v naší nabídce. Například Flyboarding, Hoverboarding nebo jízda na vodním skútru!


Bungee jump do houpačky z mostu ve Zvíkově

BUNGEE JUMPING

Bungee jumping, dokonalý adrenalinová zážitek, který můžete vyzkoušet hned na několika místech v ČR. K dispozici jsou klasické skoky z mostu, ale také z jeřábu nebo z věže. Kdo se výšek nebojí, šup do toho!


Další především letní sporty jsme pro Vás v rámci akce „letní jízda“ připravili v sekcích – Bungee Jumping, vodní zážitky a dalších. Kdo by to byl na automobilovém webu čekal, že? Léto si musíme užít i jinak než jen za volantem! 🙂