Nejrychlejší a nejoblíbenější zážitkové jízdy

Nejrychlejší vozy v nabídce

Jízda ve Ferrari 458 Italia probíhá na 7 místech

FERRARI 458 ITALIA

Nejrychlejším vozem pro zážitkové jízdy je legendární Ferrari 458 Italia s maximální rychlostí 325 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 3,4s. Pokud chcete vyzkoušet opravdový italský supersport, jste tu správně!


Jízda ve žlutém Lamborghini Gallardo

LAMBORGHINI GALLARDO

Dalším opravdu rychlým vozem je taktéž italský supersport Lamborghini Gallardo s maximální rychlostí 325 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 3,7s.


Jízda v černém Nissanu GTR

NISSAN GTR

Maximální rychlost přes 300 km/h hravě překoná i japonský supersport Nissan GTR. To vše se zrychlením z 0 na 100 km/h okolo 3s.

Další zajímavé supersporty jako je například Audi R8 naleznete v sekci – Supersportovní vozy.


Oblíbené sportovní vozy

Jízda v Porsche 911 Carrera

PORSCHE 911

Vyzkoušejte symbol luxusu a německé preciznosti v parádní zážitkové jízdě. Těšit se můžete na motor s protiběžnými písty, který umožňuje maximální rychlost až 280 km/h.


Jízda v bílém Subaru Impreza WRX STI

SUBARU IMPREZA WRX

Vyzkoušet také můžete ikonu rallye sportu Subaru Impreza WRX STI s pohonem všech čtyř kol. Přestože jde o vůz s motorem „pouze“ 2,5l slibujeme, že si jízdu se Subaru maximálně užijete!

Celá řada zajímavých sportovní vozů je pro Vás připravena v sekci – Sportovní vozy.


Silné americké vozy

Ford Mustang GT připravený k jízdě

FORD MUSTANG 5.0 GT

Zástupcem amerických sportovních vozů je spolu s Chevrolet Camaro velice oblíbený Ford Mustang 5.0 GT V8 o výkonu 415 koní. Tento Mustang slibuje parádní jízdu při které si zamilujete jeho brutální zvuk.


Jízda v Camaru - černém rok 2014

CHEVROLET CAMARO

Přímým konkurentem Mustangu je od jakživa Chevrolet Camaro. V tomto případě se můžete těšit na 6,2l V8 produkující 455 koní a to je velká paráda! Zapůjčit si ho můžete i na víkend.


zážitková jízda v Dodge Challenger, příprava k jízdě

DODGE CHALLENGER

Dalším zástupcem silných amerických vozů tzv. Mucle cars je tento parádní Dodge Challenger. Těšit se můžete na 5,7l motor V8 o výkonu 375 koní. Brutální vzhled a zvuk motoru zaručen!

Všechny zážitkové jízdy s americkými vozy jsou pro Vás připraveny v sekci – Sportovní vozy.


Elektromobily

Jízda v Tesle S Plaid 2021

TESLA MODEL S PLAID

Perfektním zástupcem elektromobility v naší nabídce je Tesla Model S Plaid s režimem autopilota. Jde o elektromobil z dílny Elona Muska s brutálním zrychlením. Ať už elektromobilům fandíte nebo ne, Model S rozhodně stojí za vyzkoušení!


Zážitková jízda v modrém elektromobilu Tesla model 3

TESLA MODEL 3

Druhým zástupcem elektromobily ze stejné dílny je Tesla Model 3, která taktéž slibuje dokonalý automobilový zážitek. Pokud váháte jaký vůz vybrat, doporučujeme určitě Model 3.

Všechny zážitkové jízdy s elektromobily naleznete v sekci – Elektromobily.


Oblíbené terénní vozy

Sjezd z kopce s Hummer H1

HUMMER H1

Není větší terénní ikony než je Hummer H1. Současně jde také o nejoblíbenější dárkovou jízdu v nabídce. Jízda s Hummerem H1 slibuje parádní zážitek v opravdu těžkém terénu. To musíte vyzkoušet!


Zážitková jízda v bílém Defenderu

LAND ROVER – 3 VOZY

Druhým nejvíce oblíbeným zážitkem v terénu je jízda v jednom ze tří vozů značky Land Rover. Připraven je k jízdě na terénním polygonu legendární Defender, Discovery nebo Range Rover.


JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY

ZÁVODNÍ BUGGY

V nabídce terénních vozů nemůže chybět zástupce závodní buggy, která jezdí trialové závody, které mají v ČR dlouholetou historii. Jízdy probíhají na skutečných závodních tratích.

Další oblíbené terénní vozy jsou pro Vás připraveny v sekci – Terénní vozy.


Známé nákladní vozy

Jízda v náklaďáku Tatra 813

TATRA 813

Naprostou peckou v naší nabídce je jízda v nákladním voze Tatra 813 8×8 na speciálním polygonu. Dobrou zprávou je, že není vyžadován řidičský průkaz na náklaďák!


Jízda s náklaďákem Tatra 815

TATRA 815

Vyzkoušet také můžete vojenskou Tatru 815 6×6 v opravdu těžkém terénu. Pokud nevíte jaký nákladní vůz vybrat, můžeme doporučit právě Tatru 815.

Všechny zážitkové jízdy s nákladními vozy naleznete v sekci – Nákladní vozy.


Těžké pracovní stroje

Bagr New Holland v Praze

BAGR NEW HOLLAND

V naší nabídce naleznete kromě New Hollandu hned několik bagrů. Vyzkoušet v nich můžete všechny ovladače a přepínače, vykopat a přeházet pořádnou kupu hlíny.


zážitkové jízdy na poli v traktoru Zetor 12245

TRAKTOR ZETOR 12245

Zetor 12245 na motokrosové dráze slibuje netradiční zážitek při kterém můžete zapojit různé příslušenství – pluhovou radlici na odklízení sněhu, kultivátor k prokypření půdy, těžké tažné traverzy či tažné brány pro srovnání terénu. Není to paráda?

Všechny zajímavé pracovní stroje, především bagry naleznete v sekci – Pracovní stroje.


Armádní vozidla

Jízda v BVP Milovice

BOJOVÉ VOZIDLO PĚCHOTY

Doporučit můžeme jízdu v divokém BVP, které dokáže divy. Jet v terénu vysokou rychlostí až 45 km/h nebo až 65 km/h na silnici. Na výběr máte zda budete řídit nebo pojedete jako spolujezdec.


jízda v tanku jako dárek - Milovice

BOJOVÝ TANK

Jízda v pravém bojovém tanku T-55 nebo T-72 je parádním armádním zážitkem. Můžete ho řídit nebo se jen nechat svézt. Popřípadě jízdu v něm darovat. Neuděláte chybu!

Další zážitkové jízdy s armádním vozy naleznete v sekci – Armádní vozy.


Veteráni ve skvělé formě

Fialový Dodge Charger připravený k jízdě, jízda v Dodge Charger

DODGE CHARGER

Poctivý americký veterán z roku 1973 s motorem 7,2l V8 o výkonu 300 koní. Naprostý unikát, který si můžete půjčit k zážitkové jízdě. Nebudete litovat!


Jízda ve Velorex 350, hadraplan

VELOREX

Velorex je dalším zástupcem dob minulých, který si můžete vyzkoušet. Těšit se můžete na 50 km dlouhý výlet ve Východních Čechách. Hadraplán, splašený stan,… pod jakou přezdívkou ho znáte vy?

Všechny zajímavé veterány ve skvělé formě naleznete v sekci – Veteráni.


Motorkářské zážitky

Jawa 300

MOTORKY JAWA

Vyzkoušet můžete také různé legendární motorky Jawa – 300, 350, 500 v různých provedeních nebo nový Pérák a to na den, víkend nebo celý týden! Tak jakou vyberete?


Škola smyku pro motorky probíhá v Mostě

MOTORKÁŘSKÁ ŠKOLA SMYKU

Naučte se bezpečně ovládat motorku na rovině i v zatáčkách, vyhýbací manévry, brzdění, jízdu na různých površích, zkrátka vše co Vás můžete na silnici potkat. Jde o jeden z nejoblíbenějších dárků pro motorkáře!

Další motorkářské zážitkové jízdy naleznete v sekci – Motorky.


Netradiční zážitky


Kurz driftování s Easydrift v Ostravě

DRIFTOVÁNÍ

Kromě driftovací tříkolky si můžete zadriftovat i s autem. Konkrétně jde o vůz se speciálními obručemi Easydrift, které umožňují smykovat i v nízkých rychlostech. Jakmile to dostanete do ruky, můžete zkusit i vyšší rychlosti.


Jízda vznášedlo

JÍZDA NA VZNÁŠEDLE

Naprostým unikátem v naší nabídce je jízda na vznášedle, kterou zprostředkováváme pouze na jednom místě v ČR. Pokud hledáte něco netradičního, nic lepšího nenajdete!

Celou řadu zajímavých zážitků a zážitkových jízd naleznete v sekci – Ostatní a unikátní.


Zážitky u Vás doma

půjčení virtuální reality domů - půjčovna

PŮJČENÍ VIRTUÁLNÍ REALITY

Vyzkoušejte profesi mechanika, prodavačem, staňte se horolezcem nebo vyzkoušejte oblíbené a osvědčené virtuální hry – Angry Birds, Beat Saber, Fruti Ninja a další. To vše u Vás doma!


Nejoblíbenější letní zážitky

Jetsurfing na hladině

MOTOROVÝ SURF (JETSURF)

Jetsurf je hitem předchozích let. Kdo nevyzkoušel jako by nebyl! Za zmínku ale stojí další vodní sporty v naší nabídce. Například Flyboarding, Hoverboarding nebo jízda na vodním skútru!


Bungee jump do houpačky z mostu ve Zvíkově

BUNGEE JUMPING

Bungee jumping, dokonalý adrenalinová zážitek, který můžete vyzkoušet hned na několika místech v ČR. K dispozici jsou klasické skoky z mostu, ale také z jeřábu nebo z věže. Kdo se výšek nebojí, šup do toho!

Další především letní sporty a zážitky jsme pro Vás připravili v sekci – Letní zážitky. Kdo by to byl na automobilovém webu čekal, že? Léto si musíme užít i jinak než jen za volantem! 🙂