ŠKOLA SMYKU DLOUHÁ LHOTA (PŘÍBRAM)

Dárek na celý život – Škola smyku Dlouhá Lhota u Příbrami

Kurz bezpečné jízdy Dlouhá Lhota u Příbrami
Kurz bezpečné jízdy (školy smyku) Dlouhá Lhota u Příbrami

Škola smyku Dlouhá Lhota u Příbrami probíhá zcela standardně jako ostatní školy smyku. Polygon je moderně vybaven kluznými plochami a mimo to poskytuje projížďku ve Ferrari 458 Italia nebo Hummeru H1 a H2. Škola smyku Dlouhá Lhota je výjimečná různými variantami školy smyku a to i s možností odpočtu bodů!! Varianty školy smyku Příbram (Dlouhá Lhota) jsou:


Co se ve škole smyku v Dlouhé Lhotě naučíte?

V první části školy smyku se seznámíte s trochou fyziky, správného posezu, ovládání vozu a mnoho dalšího. Vše si následně vyzkoušíte při praktické části na polygonu. Škola smyku nejen v Dlouhé Lhotě se tak stává ideálním dárkem, který si obdarovaný využije po celý život.


Kdo může kurz absolvovat?

Školu smyku může absolvovat každý řidič s opravněním skupiny B (na osobní automobil). Vůbec nevadí pokud jde o naprostého začátečníka. Jediná podmínka je přijet se svým vozem kdy na pohonu nebo typu převodovky nezáleží. Na polygonu není možné si vůz zapůjčit.


V okolí školy smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami doporučujeme navštívit:

  • Zámek Dobříš – je moc pěkný rokokový zámek s anglickým a francouzským parkem. V areálu se nachází vyhlášená zámecká restaurace, hotel a malinký zookoutek. Ideální místo pro rodinný výlet.
  • Svatá hora – je významné poutní místo v Příbrami, které tvoří krásný barokní areál s klenutými chodbami. Pokud se pro návštěvu rozhodnete připravte se na zhruba 400m dlouhé schodiště s cca 340 schody. Máte li čas zajděte se sem podívat. Stojí to za to.
  • Ševčinský důl – je hornické muzeum v Příbram, které je na místě dolu kde se těžila ruda. Těšit se můžete na celou řadu návštěvnických okruhů. K vidění je zde krásný parní stroj a součástí prohlídky je jízda v důlním vláčku. Určitě Vám návštěvu doporučujeme! 🙂

Kolik škola smyku Dlouhá Lhota stojí a kdy je nejbližší možný termín?