ŠKOLA SMYKU DLOUHÁ LHOTA (PŘÍBRAM)

Dárek na celý život – Škola smyku Dlouhá Lhota u Příbrami

 

Škola smyku v Příbrami přesněji ve Dlouhé Lhotě probíhá zcela standardně jako ostatní školy smyku. Polygon je moderně vybaven kluznými plochami a mimo to poskytuje projížďku ve Ferrari 458 Italia nebo Hummeru H1 a H2. Škola smyku Dlouhá Lhota je výjimečná různými variantami školy smyku a to i s možností odpočtu bodů!!

 

Varianty školy smyku Příbram (Dlouhá Lhota):

Standardní škola smyku v trvání 7 hod.

Škola smyku s vozem Ford Mustang v délce 1,5 hod.

Škola smyku s odpočtem bodů v trvání 7 hod.


Co se ve škole smyku v Dlouhé Lhotě naučíte?

 

V první části školy smyku se seznámíte s trochou fyziky, správného posezu, ovládání vozu a mnoho dalšího. Vše si následně vyzkoušíte při praktické části na polygonu. Škola smyku nejen v Dlouhé Lhotě se tak stává ideálním dárkem, který si obdarovaný využije po celý život.


Kolik škola smyku v Dlouhé Lhotě stojí?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Kdo může kurz absolvovat?

 

Školu smyku může absolvovat každý řidič s opravněním skupiny B (na osobní automobil). Vůbec nevadí pokud jde o naprostého začátečníka. Jediná podmínka je přijet se svým vozem kdy na pohonu nebo typu převodovky nezáleží. Na polygonu není možné si vůz zapůjčit.


Kde přesně se kurz koná?

 

Kurz školy smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami naleznete přesně na:

GPS souřadnicích – Loc: 49°43’27.277″N, 14°6’34.769″E.


V okolí školy smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami doporučujeme navštívit:

 

Zámek Dobříš – je moc pěkný rokokový zámek s anglickým a francouzským parkem. V areálu se nachází vyhlášená zámecká restaurace, hotel a malinký zookoutek. Ideální místo pro rodinný výlet.

Svatá hora – je významné poutní místo v Příbrami, které tvoří krásný barokní areál s klenutými chodbami. Pokud se pro návštěvu rozhodnete připravte se na zhruba 400m dlouhé schodiště s cca 340 schody. Máte li čas zajděte se sem podívat. Stojí to za to.

Ševčinský důl – je hornické muzeum v Příbram, které je na místě dolu kde se těžila ruda. Těšit se můžete na celou řadu návštěvnických okruhů. K vidění je zde krásný parní stroj a součástí prohlídky je jízda v důlním vláčku. Určitě Vám návštěvu doporučujeme! 🙂


Kolik škola smyku v Dlouhé Lhotě stojí a kdy je nejbližší možný termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA