ŠKOLA SMYKU DLOUHÁ LHOTA (PŘÍBRAM)

Dárek na celý život – Škola smyku Dlouhá Lhota u Příbrami

Škola smyku Dlouhá Lhota u Příbrami probíhá zcela standardně jako ostatní školy smyku. Polygon je moderně vybaven kluznými plochami a mimo to poskytuje projížďku ve Ferrari 458 Italia nebo Hummeru H1 a H2. Škola smyku Dlouhá Lhota je výjimečná různými variantami školy smyku a to i s možností odpočtu bodů!! Více o škole smyku v Příbrami

Kurz bezpečné jízdy Dlouhá Lhota u Příbrami
Kurz bezpečné jízdy (školy smyku) Dlouhá Lhota u Příbrami

Varianty školy smyku Příbram (Dlouhá Lhota) jsou:


Co se ve škole smyku v Dlouhé Lhotě naučíte?

V první části školy smyku se seznámíte s trochou fyziky, správného posedu za volantem, ovládání vozu a mnoho dalšího. Vše si následně vyzkoušíte při praktické části na polygonu. Škola smyku nejen v Dlouhé Lhotě se tak stává ideálním dárkem, který obdarovaný využije po celý svůj život.


Kdo může kurz školy smyku Příbram (Dlouhá Lhota) absolvovat?

Školu smyku může absolvovat každý řidič s oprávněním skupiny B (na osobní automobil). Vůbec nevadí pokud jde o naprostého začátečníka. Jediná podmínka je přijet se svým vozem kdy na pohonu nebo typu převodovky nezáleží. Na polygonu není možné si vůz zapůjčit.


Škola smyku s odpočtem bodů

Kurz školy smyku - průjezd vodní clonou

Pokud chcete a potřebujete odečíst až 3 trestné body za své silniční přestupky, můžete v Dlouhé Lhotě u Příbrami absolvovat akreditovaný kurz školy smyku s odpočtem bodů. Po jeho absolvování obdržíte potvrzení na základě kterého je možné oproti žádosti na úřadu s rozšířenou působností požádat o odečet bodů. Pozor! Musíte mít méně než 10 bodů za dopravní přestupky a současně nelze mít přestupek ohodnocený 6 a více body. Absolvování je možné pouze jednou za rok. 


V okolí školy smyku v Dlouhé Lhotě u Příbrami doporučujeme navštívit:

  • Zámek Dobříš – je moc pěkný rokokový zámek s anglickým a francouzským parkem. V areálu se nachází vyhlášená zámecká restaurace, hotel a malinký zookoutek. Ideální místo pro rodinný výlet.
  • Svatá hora – je významné poutní místo v Příbrami, které tvoří krásný barokní areál s klenutými chodbami. Pokud se pro návštěvu rozhodnete připravte se na zhruba 400m dlouhé schodiště s cca 340 schody. Máte li čas zajděte se sem podívat. Stojí to za to.
  • Ševčinský důl – je hornické muzeum v Příbram, které je na místě dolu kde se těžila ruda. Těšit se můžete na celou řadu návštěvnických okruhů. K vidění je zde krásný parní stroj a součástí prohlídky je jízda v důlním vláčku. Určitě Vám návštěvu doporučujeme! 🙂

Recenze na školu smyku v Dlouhé Lhotě:

Zážitek jsem si od prvního okamžiku užil. Teoretická část byla vedena instruktorem s bohatými zkušenostmi. Vše vysvětloval pochopitelně, zajímavě a navíc s dávkou humoru. Díky tomu jsem si spousta informací zapamatoval. Rozhodně se nejednalo o nudnou a monotónní přednášku. Samotné jízdy byly dynamické a obtížnost se stupňovala. Během kurzu nebyly žádné prostoje, všechno na sebe krásně navazovalo. Profesionalita instruktorů, kteří nás provázeli praktickými testy byla velmi vysoká. Upozorňovali nás na chyby, ale hlavně podávali dostatek informací a rad, jak tyto chyby odstranit, anebo alespoň zmenšit. Díky tomu jsem si mohl vyzkoušet chování vozidla za podmínek, které pro mě jsou v běžném provozu velmi nebezpečné. Jsem naprosto spokojen a školu smyku bych doporučil každému řidiči. Jan H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik to stojí a kdy je nejbližší možný termín?