KURZ DRIFTOVÁNÍ BRNO

O kurzu driftování v Brně

Ford ve smyku na kurzu driftování Brno
Vyzkoušejte zábavnou školu smyku v Brně – kurz driftování nebo gangster kurz.

Kurz driftování Brno alias zábavná škola smyku na rozdíl od klasické školy smyku vyučuje jak vůz udržovat v kontrolovaném smyku (driftu). Začátek kurzu pochopitelně tvoří zhruba hodinová teoretická příprava a instruktáž. Poté účastníky čeká 2 hodinový praktický nácvik na polygonu. Začne se tím nejjednodušším, driftováním v kruhu. Následuje tvorba pomyslných osmiček a poté co se účastníci naučí lépe pracovat s plynem i volantem tak natrénují drifty do zatáček různých úhlů. Dobrou zprávou je, že drifty probíhají na kluzném a vodou kropeném povrchu čímž dochází jen k minimální opotřebení pneumatik. Pokud se budete chtít na cokoli zeptat, neváhejte oslovit instruktora. Rád Vám se vším poradí. O kurzu driftování v Brně


Kdo může přijít na kurz?

Drift kurz je určen pro naprosté začátečníky i zkušené řidiče, kteří si chtějí jen na polygonu „zablbnout“. Určen je pouze pro vozy se zadním pohonem, popřípadě s pohonem všech kol. Pro vozy s předním pohonem není kurz vhodný, absolvovat ale mohou tzv. Gangster kurz.


Zadriftovat si můžete i na dalších místech ČR

Zadriftovat si kromě jiného můžete i v Ostravě nebo Hradci Králové. V prvním případě kurz probíhá s výcvikovým vozem se speciálními obručemi Easydrift. V Hradci Králové pak téměř stejně jako v Brně. Tedy s vlastním vozem na kluzných plochách kropených vodou.


Kdy a kde se kurz driftování koná?

Letecký pohled na polygon v Brně
Polygon kurzu driftování Brno

Kurz driftování neboli zábavná škola smyku v Brně se koná v předem stanovených termínech na výcvikovém polygonu v Brně. Jde o jeden z nejznámějších polygonů v Evropě, kde se díky zkušeným instruktorům naučíte dokonale svůj vůz ovládat. Doporučit Vám kromě kurzu driftování i jednu ze škol smyku, kde se naopak naučíte jak se smyku (nekontrolovanému i kontrolovanému) vyhnout.


Kolik kurz driftování v Brně stojí?