SURFOVÁNÍ NA E-FOILU | Slapy

Ponořte se do nevšedního dobrodružství na elektrickém hydrofoil surfu, zvaném E-foil, na klidné hladině slapské přehrady! Tento futuristický zážitek vám umožní sklouznout nad vodou pomocí vodních vektorů s elektrickým pohonem, dosahujících fantastických rychlostí až 55 km/h. Není třeba cestovat k oceánu, abyste zažili kouzlo surfování. Stačí vyrazit k slapské přehradě a vkročit do světa speciálních prken, která vám umožní plout po hladině jako zkušený surfař. A co je nejlepší, každý může tento zážitek osvojit po krátkém školení. Více o surfování na E-foilu Slapy


Co je E-foil a jak s ním surfování na Slapech probíhá?

surfování s e-foil

E-foil představuje miniaturní plavidlo vyrobené z uhlíkových a skleněných vláken, připomínající klasický surf. Jeho unikátnost spočívá v vektorech s elektrickým motorem umístěných pod prknem, což vám umožní surfovat i bez přítomnosti vln. Ovládání rychlosti je na dosah ruky prostřednictvím bezdrátového ovladače. Zapomeňte na stereotypní zážitky a objevte krásy Slap z nové perspektivy, zatímco se necháte unášet pocitem svobody, který E-foil surfování nabízí.

Jízda na E-foilu je vhodná téměř pro každého, omezení je však váhovým limitem. Abyste si mohli jízdu užít, je zapotřebí mít minimálně 40 kg a maximálně 120 kg. Na E-foilu také mohou jezdit osoby od 12 let avšak při splnění váhového limitu. Vše potřebné ohledně ovládání a bezpečnosti se dozvíte ihned na začátku od zkušeného instruktora, který na Vás bude dohlížet. Pokud máte strach nebo Vás láká něco jiného, doporučit můžeme parádní Jetsurfing!


Kolik surfování s E-foil Slapy stojí a kdy je nejbližší možný termín jízdy?