JÍZDA NA SNĚŽNÉM SKÚTRU KRKONOŠE

Jízda na sněžném skútru se odehrává v jednom z nejkrásnějších zimních prostředí v České republice a to v malebných Krkonoších. Proplujete zasněženými lesy a sjedete strmé kopce, přičemž budete mít neuvěřitelný výhled na krásné horské scenérie. Krkonoše jsou oblíbeným turistickým cílem v zimním období, a to nejen pro své krásné přírodní scenérie, ale také pro širokou nabídku zimních aktivit. Zážitkové jízdy na sněžném skútru jsou jednou z nejatraktivnějších zimních aktivit, které můžete v Krkonoších podniknout. Více o jízdě na skútru Krkonoše


Jak jízda na sněžném skútru probíhá?

Zážitková jízda na sněžném skútru Krkonoše

V týmu jsou profesionální instruktoři, kteří vše vysvětlí, ukážou a pomohou Vám prožít nezapomenutelný zážitek. Po celou dobu jízdy (min. 1h) s vámi instruktor bude sedět na skútru (Lynx YETI PRO 550) a to především kvůli bezpečnosti. Sněžný skútr má silný dopředný pohyb, je tedy nezbytné do zatáček najíždět opravdu pomalu. V opačném případě skútr i díky své vysoké váze bude pokračovat vpřed bez ohledu na to, že potřebujete zatočit. Ničeho se ale nebojte, na vše po chvilce přijdete! Jízda na sněžném skútru v Krkonoších je tak ideální pro všechny, kteří hledají netradiční adrenalinový zážitek a to navíc v krásném zimním prostředí.

Hledáte spíše jiný zimní zážitek? Doporučit můžeme jízdu na psím spřežení, kurz běžkování nebo biatlonu taktéž v Krkonoších.


Kolik jízda na skútru v Krkonoších stojí?