JÍZDA V TESLA MODEL S

O voze Tesla Model S, které je k zapůjčení:

Značka Tesla je fenoménem z poslední doby a to nejen v oblasti elektromobilů. Tesla Model S je čistě pohaněn bateriemi s více než 7 tisíci monočlánky, které jsou kvůli místu a dokonalému rozložení váhy umístěny v podlaze vozu. Právě díky elektro pohonu nedochází k žádné prodlevě po sešlápnutí plynového pedálu. Výsledkem je ohromující zrychlení pod 4 s z 0 na 100 km. Vozy Tesla přišli do podvědomí společnosti také díky tzv. autopilotovi, který bohužel tento vůz nemá. To nic ale nemění na tom, že se jedná o zcela unikátní vůz, který boří mýty. Zážitková jízda s Teslou S Vás o budoucnosti elektro-mobility určitě přesvědčí! V současnosti není tento vůz k dispozici, ale jako náhradu doporučujeme modernější Teslu Model S Plaid s autopilotem! Více o jízdě v Tesle Model S Plaid


PRO ZAJÍMAVOST: Tesla byla pojmenována po Nikolu Teslovi

Tesla byla pojmenována po významném vynálezci a fyzikovi Nikolu Teslovi. V začátcích bylo cílem automobilky vytvořit unikátní sportovní vůz, na který však neměla dostatečný kapitál. To se však změnilo s příchodem Elona Muska, který měl za sebou prodej úspěšné společnosti PayPal.

Zdroj: fdrive.cz

Řízení Tesly Model S jako dárek – Jak se řídí?

Tesla model S na zážitkové jízdě - interiér

Na začátek musím říct, že se rozhodně není čeho bát. Prvně jsem měl obavy jak se Tesla řídí, ale vše rázem zmizelo po usednutí do vozu. Jde v podstatě o automat, kde se směr jízdy a parkovací mód „řadí“ páčkou pod volantem. Jediné co mě překvapilo bylo to, že když pustíte plynový pedál Tesla začne sama lehce brzdit čímž dobíjí baterie. Většinu času si tak hrajete pouze s plynovým pedálem. Co se mi velice líbilo bylo zpracování všemožných údajů na palubní desce a velký dotykový monitor. Právě na něm nastavujete vše možné a nemožné na tomto voze. Navigačním systémem zobrazovaným na displeji jsou klasické Google mapy. Čeho ale určitě nebudete mít dost je právě brutální akcelerace Tesly, která Vás doslova zamáčkne do sedačky.

Zážitková jízda v Tesle S Plaid

Jízda v Modelu S Plaid je úplně jiná písnička!

Zážitková jízda v Tesle Model S Plaid je jedinečným dobrodružstvím, které si užijete jako vystřižené z budoucnosti. Samotná jízda je vhodná pro jednoho řidiče s platným řidičským průkazem a až s třemi spolujezdci, z nichž jeden má jízdu zdarma. Můžete si tak své vzrušení a dojmy sdílet s přáteli nebo rodinou. V rámci zážitku je pro vás připravena 20 minutová jízda, doplněná o 20 minutový blok věnovaný instruktáži a zodpovídání vašich otázek. Delší varianta je 30+30 minut.

Pokud toužíte po extrémním zážitku a rychlosti, Tesla Model S Plaid je právě pro vás. S maximální rychlostí 322 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 2,1 sekundy vyzkoušíte špičku současných technologie. Jízda v tomto futuristickém vozidle vám otevře novou dimenzi cestování a zanechá nevymazatelný dojem na celý život. Půjdete do toho?

Jízdy probíhají v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni a Praze! Na stejných místech také probíhá jízda s Modelem X Plaid.


Líbit by se také mohla jízda s Modelem 3!

Zážitková jízda v Tesla Model 3

Projet se také můžete v Tesla Model 3, který má ve výbavě režim autopilota. Jízdy probíhají v Brně, Hradci Králové, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Řidič si může s sebou vzít až dva spolujezdce. Jde tak zároveň o parádní zážitek i dárek, který nemá konkurenci. Zároveň je za velice dobrou cenu. Více o jízdě v Tesla 3


Recenze na jízdu v Tesle S:

Pan instruktor byl skvělý. Zasvětil mě do světa elektromobilismu. Samotná jízda v Tesle byl byl úplně jiný zážitek než z jakéhokoliv jiného auta. Určitě doporučuji. Martin V., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kolik zážitková jízda stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Špičkový zážitek z jízdy pro milovníky nejnovějších technologií? Skvělým dárkem může být jízda v elektromobilu s vyladěnými tvary, a hlavně vážně skvělou aerodynamikou – ano, v Tesle Model S. Tesla rozhodně není nuda, ale nadupaná mašina, která ohromí zrychlením z nuly na sto pod 4s! A to zdaleka není všechno, super moderních vychytávek má tento model celou řadu. Přesvědčte se sami! Kolik tento zážitek stojí a kdy jsou možné termíny?

Ikona dárku