JÍZDA V TESLE MODEL 3

O elektromobilu Tesla Model 3, který je k zapůjčení:

Tesla Model 3 je elektromobilem, který byl představený v roce 2017. Doplňuje tak již známé a na trhu „zavedené“ modely S a X. Z prvně zmiňovaného modelu S značně vychází, je však o dost menší. V souvislosti s tím tak představuje nejúspornější a zároveň nejlevnější Teslu všech dob. Že jde o trefu do černého svědčí fakt, že ještě před samotnou výrobou měla automobilka 400 000 rezervací. Jaký je dojezd modelu 3? Dle z volené varianty (Standard Range Plus, Long Range, Performance) se pohybuje od 350 do více něž 500 km. To že jde o úsporný elektromobil neznamená, že si s ním při zážitkové jízdě neužijete moc zábavy. Naopak! Zapůjčovaný model 3 ve variantě Standard Range Plus zrychlí z 0 na 100 km/h hravě pod 6s, maximální rychlost má přes 220 km/h.

Pokud Vás více zajímá tento vůz určitě se podívejte na náš blog, kde jsme tento vůz krátce otestovali. Popřípadě by se Vám mohl také líbit náš článek věnovaný historii automobilky Tesla.


Líbit by se také mohla jízda v Modelu S a X Plaid!

Připravte se na nezapomenutelnou jízdu plnou adrenalinu a luxusu v Tesle Model X Plaid a Model S Plaid! V Tesle Model X Plaid zažijete fascinující kombinaci výkonu a prostornosti SUV. S více než 1 000 koňskými silami pod kapotou a rychlostí zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 2,6 sekundy, se budete cítit jako na palubě raketoplánu. Model X Plaid vás okouzlí svým luxusním interiérem a nejmodernějšími technologickými prvky, které vás budou provázet po celou jízdu. Jaký elektromobil vyberete? Více o jízdě v Tesle Model S a Modelu X Plaid


Jak se Tesla 3 řídí?

Hned na začátku musíme říct, že se rozhodně není čeho bát! Jde v podstatě o automat, kde se směr jízdy a parkovací mód „řadí“ páčkou pod volantem. Většinu času si hrajete pouze s plynovým pedálem. Při jeho puštění dochází k rekuperaci energie a vůz jím pomalu brzdí. Po chvilce si na to zvyknete. Velice pěkné je zpracování různých údajů na palubní desce a samozřejmě i velký dotykový monitor. Právě na něm nastavujete vše možné a nemožné na tomto voze. Nejen ženy ocení při couvání promítání kamery ze zádi vozu s naznačenou ideální „stopou“.

Co si do sytosti na tomto elektromobilu užijete je akcelerace, která Vás doslova zamáčkne do sedačky. S dalším a dalším ostrým zrychlováním však dochází ke značnému vybíjení baterie. To Vás ale trápit nemusí. Naprostou peckou je pak režim autopilota. Sami si tak můžete udělat obrázek o tom, co nás v budoucnu možná čeká. Pravdou však je, že se autopilotovi zatím české okresky moc nelíbí. Více nejen o Modelu 3 se dozvíte v našem článku věnovaném historii automobilky Tesla.


Jaký je průběh jízdy s Teslou Model 3?

Jízda s Teslou 3 probíhá v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Celý zážitek začíná krátkou instruktáží, která se spolu s focením nezapočítává do zakoupeného času. K dispozici je varianta pouhého svezení nebo řízení (20, 40 60 minut). My doporučujeme zvolit nejdelší variantu. Jízda v Tesle Model 3 totiž nemá v ČR konkurenci! Líbit by se také mohlo svezení na hradeckém polygonu, kde probíhá škola smyku či kurz driftu. Zjistit více o jízdě v Tesle na polygonu


Kolik zážitková jízda v Tesle s autopilotem stojí?

Láká vás řídit luxusní auto budoucnosti nebo chcete takovou jízdu někomu poskytnout jako neotřelý dárek? Modrý elektromobil Tesla Model 3 vám to může hravě splnit. V čem je zrovna toto auto jedinečné? Hlavně v možnosti vychutnat si jízdu elektromobilem, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 3 s, přitom patří mezi nejúspornější a vlastně i nejlevnější model Tesly od počátku vzniku značky. To musíte zažít, to musíte vyzkoušet! Kolik jízda stojí a kdy je možný její termín?

Ikona dárku