JÍZDA V TESLE MODEL 3

O elektromobilu Tesla Model 3, který je k zapůjčení:

Tesla Model 3 je elektromobilem, který byl představený v roce 2017. Doplňuje tak již známé a na trhu „zavedené“ modely S a X. Z prvně zmiňovaného modelu S značně vychází, je však o dost menší. V souvislosti s tím tak představuje nejúspornější a zároveň nejlevnější Teslu všech dob. Že jde o trefu do černého svědčí fakt, že ještě před samotnou výrobou měla automobilka 400 000 rezervací. Jaký je dojezd modelu 3? Dle z volené varianty (Standard Range Plus, Long Range, Performance) se pohybuje od 350 do více něž 500 km. To že jde o úsporný elektromobil neznamená, že si s ním při zážitkové jízdě neužijete moc zábavy. Naopak! Zapůjčovaný model 3 ve variantě Standard Range Plus zrychlí z 0 na 100 km/h hravě pod 6s, maximální rychlost má přes 220 km/h.

Zážitková jízda v Tesla Model 3
Zážitková jízda v Tesla Model 3 probíhá v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Praze a Svitavách

Kde chcete Teslu projet?


Jak se Tesla 3 řídí?

Hned na začátku musíme říct, že se rozhodně není čeho bát! Jde v podstatě o automat, kde se směr jízdy a parkovací mód „řadí“ páčkou pod volantem. Většinu času si hrajete pouze s plynovým pedálem. Při jeho puštění dochází k rekuperaci energie a vůz jím pomalu brzdí. Po chvilce si na to zvyknete. Velice pěkné je zpracování různých údajů na palubní desce a samozřejmě i velký dotykový monitor. Právě na něm nastavujete vše možné a nemožné na tomto voze. Nejen ženy ocení při couvání promítání kamery ze zádi vozu s naznačenou ideální „stopou“.

Jízda s Teslou 3
Interiér působí opravdu futuristicky

Co si do sytosti na tomto elektromobilu užijete je akcelerace, která Vás doslova zamáčkne do sedačky. S dalším a dalším ostrým zrychlováním však dochází ke značnému vybíjení baterie. To Vás ale trápit nemusí. Naprostou peckou je pak režim autopilota. Sami si tak můžete udělat obrázek o tom, co nás v budoucnu možná čeká. Pravdou však je, že se autopilotovi zatím české okresky moc nelíbí. Více nejen o Modelu 3 se dozvíte v našem článku věnovaném historii automobilky Tesla.


Jaký je průběh jízdy s Teslou Model 3?

Jízda s Teslou 3 probíhá v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Celý zážitek začíná krátkou instruktáží, která se spolu s focením nezapočítává do zakoupeného času. K dispozici je varianta pouhého svezení nebo řízení (20, 40 60 minut). My doporučujeme zvolit nejdelší variantu. Jízda v Tesle Model 3 totiž nemá v ČR konkurenci! Líbit by se také mohlo svezení na hradeckém polygonu, kde probíhá škola smyku či kurz driftu. Zjistit více o jízdě v Tesle na polygonu

Jízda v Tesle Model 3
Jízda v Tesle je skvělým zážitkem pro každého motoristu!

Kolik zážitková jízda v Tesle s autopilotem stojí?

Láká vás řídit luxusní auto budoucnosti nebo chcete takovou jízdu někomu poskytnout jako neotřelý dárek? Modrý elektromobil Tesla Model 3 vám to může hravě splnit. V čem je zrovna toto auto jedinečné? Hlavně v možnosti vychutnat si jízdu elektromobilem, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 3 s, přitom patří mezi nejúspornější a vlastně i nejlevnější model Tesly od počátku vzniku značky. To musíte zažít, to musíte vyzkoušet! Kolik jízda stojí a kdy je možný její termín?

Ikona dárku