ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V CATERHAM R300

Připravte se na nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu za volantem legendárního Caterhamu R300 na autodromu Sosnová, Vysoké Mýto a letišti Kámen! Tato zážitková jízda není jen o rychlosti, ale také o umění ovládnout každý detail trati. Se svým bezkonkurenčním výkonem a agilním chováním Vám poskytne neuvěřitelný motoristický zážitek. Konkurovat mu může v naší nabídce jen Ariel Atom. Na místě budou připraveny i další zajímavé sportovní vozy. Můžete tak na místě Caterham vyměnit za jiný vůz. Více o jízdě na autodromu Sosnová, Vysoké Mýto a letišti Kámen


Jak se Caterham řídí?

Caterham nabízí jedinečnou jízdní zkušenost, kde se spojuje nízká hmotnost, vysoký výkon a precizní řízení. S nízkým těžištěm a sportovním podvozkem získáváte nejen vynikající stabilitu a agilitu, ale také okamžitou reakci na každý pohyb volantu a šlápnutí na plyn. Připravte se na ostrou akceleraci a opravdovou jízdu bez elektroniky a všemožných jízdních asistentů. V podstatě bychom tento vůz ani neměli řadit mezi supersporty, ale spíše do kategorie formulí.

Zážitková jízda v Caterham R300

Technické parametry Caterhamu R300:

  • Maximální výkon: 132kW (180 koní)
  • Točivý moment: 188 Nm
  • Celková váha: 530 kg
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h: 4,8 s
  • Maximální rychlost: 209 km/h

Líbit by se Vám také mohlo 50 zajímavostí o Caterhamu k 50. výročí značky na Autorevue.cz a celá historie automobilky na Caterhamcars.com.


NOVINKA: JÍZDA VE FORMULI NA OKRUHU

Jízda na letištním okruhu ve Formuli Renault v Tchořovicích

Vyzkoušejte ostrou akceleraci a zábavnou jízdu s formulí F4 Mygale na letištním okruhu v obci Kámen u Pelhřimova! Jakou akceleraci můžete očekávat? U formule F4 Mygale počítejte se zrychlením z 0 na 100 km/h pod 3,6s. V naší nabídce tomuto zrychlení může konkurovat jen elektromobil Tesla Model 3 či některý ze zážitkových supersportů. Skvělou správou je, že můžete vyzkoušet jak Atom tak i formuli za výhodnou cenu!


Jak probíhá zážitková jízda v Caterham R300?

Vše začíná krátkou instruktáží, kontrolou řidičského průkazu sk. B (na os. automobil) a popřípadě výběrem jiného vozu pro zážitkovou jízdu – od rychlého Audi TT přes působivý Jaguar XJS V12 až po kompaktní Abarth 500. Bez ohledu na to, který vůz si vyberete, můžete se těšit na opravdový motoristický zážitek. Zakoupit můžete jízdu na 1, 2, 4 nebo 8 kol a to na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě či na letištním okruhu u obce Kámen. Upozorňujeme, že se z bezpečnostních důvodů jezdí pouze za sucha.


Kolik tato jízda v Caterham R300 stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?