SIMULÁTOR PONORKY PRAHA

O simulátoru ponorky z druhé světové války

simulátor ponorky Praha - Zličín, fotografie uvnitř ponorky
Simulátor ponorky Praha – Zličín je určen i pro více osob

Simulátor ponorky z druhé světové války je určen pro jednu až tři osoby, které si mohou rozdělit role. Kapitán slouží službu u periskopu, kormidelník se zabývá řízením ponorky a zbraňový důstojník pak ovládá torpéda. Bojovat budete na straně Německa proti západním spojencům. Právě německé ponorky v obou světových válkách uměly protivníky potrápit. Simulátor je velice realistický a to díky průsakům vody v různém množství na základě hloubky nebo poškození ponorky. Nebojte, příliš mokří neodejdete. Hned po počáteční instruktáži dostanete pláštěnky. Autentičnost dodávají také různé zvukové a světelné efekty. Například při výbuchu torpéd nebo při běhu dieselového agregátu, který se stará o pomyslný pohon ponorky. Zjistit více o simulátoru ponorky Praha


Reference simulátoru ponorky – Praha

Zážitek jsem dostal ke čtyřicátých narozeninám a vzal jsem s sebou i své dva syny, kteří se v rolích kormidelníka a zbraňového důstojníka výtečně osvědčili. Užili jsme si to všichni tři. I když se nemůžu zbavit dojmu, že mladší syn si nejvíce užíval naše potopení při třetí misi, kdy na něj začala stříkat voda. Tento zážitek bych určitě doporučil klukům všeho věku. Tomáš N. Hodnocení 4/5.

Zdroj: Adrop.cz

Jak simulátor ponorky v Praze probíhá?

Simulátor ponorky a jeho grafické efekty
Simulátor ponorky má připravenou celou řadu efektů – zvukové, světelné i reálný průsak vody

Po příchodu do areálu zábavných simulátoru v Praze nejdříve absolvujete krátké zaškolení a jak již bylo zmíněno obdržíte pláštěnky. Pokud tedy budete chtít. Pak už následuje zanoření ponorky, boj a řešení nenadálých událostí. Pro lepší zážitek doporučujeme simulátor absolvovat v plném počtu, tedy tří osob. Na výběr máte několik časových variant – 30, 60 nebo 90 minut.

Pokud plánujete simulátor ponorky darovat, nebojte platnost poukazu je 12 měsíců. Termín si pak obdarovaný určí sám. Pokud není simulátor ponorky to pravé ořechová. Doporučujeme se podívat na simulátor letadla Boeing 737 nebo Airbus A320, který probíhá na totožném místě.


Více informací o simulátoru, jeho ceně a termínech zjistíte: