ŠKOLA SMYKU PRAHA

Kurz pro bezpečnou jízdu – Škola smyku Praha

 

Škola smyku Praha probíhá jako všechny ostatní školy smyku. První část školy smyku je věnovaná teorií a ta druhá je praktická. V první části se dozvíte trochu fyziky, legislativy a vše související s bezpečnou jízdou. Škola smyku rozhodně není pouze o smyku, ale taká třeba o nastavení sedačky, volantu,.. Překvapí Vás co vše ovlivňuje zvládnutí neočekávaného smyku.

Po celou dobu kurzu Vám budou k dispozici zkušení instruktoři, kteří Vám rádi se vším poradí a budou Vás po celou dobu instruovat. Historicky máme velice kladné ohlasy právě na instruktory. Pokud budete mít zájem nebojte se na cokoli zeptat. Pokud budete mít čas můžete si v areálu vyzkoušet speciální brýle, které simulují opilost. Tyto brýle v současnosti v kurzu nabízí pouze škola smyku Praha! 🙂


ŠKOLA SMYKU PRAHA 6 JE MOMENTÁLNĚ UZAVŘENA!!!

Škola smyku v Praze 6 se skid-car
Kurz bezpečné jízdy v Praze 6 se speciálními vozíčky na zadních kolech

Co se ve škole smyku Praha 6 naučíte?

 

Trochu jsme to nakousli již výše. Teoretické poznatky z první části si následně vyzkoušíte v praktické části na polygonu. Ta probíhá ve Vašem a následně výcvikovém voze, který má na zadních kolech namontovaná malá kolečka díky kterým se dostanete do smyku i při malých rychlostech. Ve Vašem voze si vyzkoušíte prudké brzdění, jízdu mezi kuželi, couvání apod. Celková doba výuky školy smyku v Praze 6 trvá zhruba 4 hodiny.


Kolik škola smyku v Praze 6 stojí?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Kdo může kurz školy smyku absolvovat?

 

Kurz může absolvovat začátečník i pokročilý řidič s oprávněním sk. B. Podmínkou je být střízlivý a ideálně přijet se svým vozem. Na polygonu je ale případně připraven vůz k zapůjčení. Pochopitelně za nějaký poplatek (po domluvě).


Kde přesně se výcvik školy smyku v Praze koná?

 

Školu smyku Praha probíhá na Praze 6 – Řepy v ulici Třanovského 622/11. Jde o areál státní zkušebny zemědělských strojů. Parkovat můžete uvnitř nebo před areálem.


Kolik škola smyku Praha stojí a kdy je nejbližší termín konání?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA