HOVERBOARD | PRAHA – VRANÉ NAD VLTAVOU

O Hoverboardu, který je k zapůjčení v Praze – západ ve Vraném nad Vltavou

Let nad hladinou s hoverboardem připojeným ke skútru
Let nad hladinou s hoverboardem

Vodní hoverboard je mladším bráchou již známého Flyboardu. Na rozdíl od něho na tomto prkně můžete dokonce i sedět. Letíte nad hladinou rychlostí cca 25 km/h a vychutnáváte si příval adrenalinu. Hoverboard je „obyčejné“ prkno poháněné tlakem vody skrze připojenou tlakovou hadici od vodního skútru. Na podobném principu funguje i tryskový batoh tzv. Jetpack. Ten si ve Vraném nad Vltavou taktéž můžete vyzkoušet. Tato vodní aktivita nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti avšak drobnou výhodu mají ti, kteří jezdí na snowbardu, skateboardu nebo wakeboardu. Vše je totiž o udržování rovnováhy. 


Létající vynález k moři i k rybníku osloví mladé dobrodruhy [Novinky]


Let nad hladinou s hoverboardem, hoverboard
Let nad hladinou s parádním hoverboardem

 

Hoverboard musím rozhodně zkusit, kdy tedy můžu přijet? 


Jak to celé s vodním hoverboardem probíhá? Podívejte se na video od Adrop.cz

Na začátek Vás čeká krátká zhruba 10 minutová instruktáž na souši. Instruktor Vás seznámí jak „prkno“ ovládat a bezpečně z něj padat. Poté už jen následuje výběr neoprenu, vesty a helmy. Létat s Hoverboardem může každý starší 12 let s velikosti nohou min. 36 a dobrým zdravotním stavem. Další podmínkou je umět plavat a nebýt těžší než 110 kg. 


Kde létání s Hoverboardem v ČR probíhá?

Létání na prkně nad hladinou probíhá v Praze – západ ve Vraném nad Vltavou. Na tomto místě můžete taktéž vyzkoušet novou vodní aktivitu tzv. Flyboard nebo Jetpack – tryskový batoh. Všechny tyto nové vodní sporty získávají na oblibě převážně u mladších generací. Vyšší věk ale není žádným limitem.

Vodní Hoverboard v Praze – Vrané nad Vltavou

Mapa Vrané nad Vltavou od Mapy.cz
Mapa Vrané nad Vltavou, Zdroj: Mapy.cz

Recenze na Hoverboarding:

Jsem velmi spokojený, instruktor mi vše perfektně vysvětlil a samotný zážitek byl nezapomenutelný. Martin E., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kolik létání s Hoverboardem stojí a kdy ho můžu vyzkoušet?