ŠKOLA SMYKU BRNO

Ikona dárku

Škola smyku Brno (Jihomoravský kraj) nabízí několik variant tohoto oblíbeného kurzu, který je přínosem pro každého motoristu. Je tedy i velmi oblíbeným dárkem! Díky tomuto kurzu se naučíte zvládat krizové situace – smyk přední a zadní nápravy, krizové brzdění a úhybné manévry. To vše v rámci 3,5 nebo 7 hodin dle zvolené varianty. Každý kurz začíná teoretickou přípravou na kterou navazuje praktický nácvik na polygonu. Tam si vše účastníci vyzkouší na kluzných plochách spolu s vodními clonami. Jaké varianty jsou k dispozici?

Aktualizace: Omlouváme se, ale škola smyku v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!


Varianty kurzu školy smyku v Brně:

  • COMPACT – základní kurz školy smyku v délce trvání 3,5 hodiny
  • INTENSIV – obsáhlejší kurz školy smyku v délce trvání 7 hodin
  • ADVANCED – kurz pro pokročilé řidiče v délce trvání 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu INTENSIV
  • DYNAMIC – kurz pro výrazně pokročilé jezdce taktéž trvající 7 hodin – nelze absolvovat bez kurzu ADVANCED
  • ZÁBAVNÁ ŠKOLA SMYKU – zábavná varianta školy smyku doplněná o driftování a další parádičky trvající 3 hodiny
  • ŠKOLA SMYKU PRO FIRMY – sháníte školu smyku pro své zaměstnance či jinou větší skupinu? – Více o škole smyku pro firmy

Co se ve škole smyku v Brně naučíte?

V teoretické části školy smyku se seznámíte s troškou fyziky, správného sezení za volantem, držení volantu, ovládání vozu a mnoho dalšího. Samozřejmě také postupy zvládání krizových situacích, které si následně vyzkoušíte při praktické části na polygonu. Škola smyku nejen v Brně se tak stává ideálním dárkem, který bude obdarovanému zkušeností na celý život.

Letecký pohled na polygon v Brně
Polygon kurzu školy smyku Brno, další informace naleznete také na partnerském webu kurzyridicu.cz

Recenze na kurz školy smyku:

Škola smyku byla skvělým zážitkem a zkušeností do života. V teoretické části jsem se dozvěděl zajímavé věci nejen o způsobu zvládání smyku, ale například o pneumatikách. Praktická část neměla chybu. Instruktor uměl trefit hřebíček na hlavičku, hned odhalil v čem byla chyba. Rád bych si kurz někdy znovu zopakoval! Milan S., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik kurz stojí a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: Omlouváme se, ale škola smyku v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!