Zažijte parádní jízdu v dakarské buggy CAN-AM Maverick X s řidičem, který má tuto buggynu opravdu v ruce. Nízká váha, parádní odpružení a téměř 200 koní rozveselí každého motoristického nadšence. Ne nadarmo buggyny CAN-AM absolvují od roku 2019 známou Rallye Dakar v rámci třídy SSV. S jednou takovou, konkrétně s CAN-AM MK50 XRS v barvách Buggyry absolvoval Dakar známý automobilový závodník Tomáš Enge a s CAN-AM DV21 i Josef Macháček. V roce 2021 slavili obrovský úspěch! Tomáš Enge skončil 10. a Josef Macháček celou třídu lehkých prototypů vyhrál. Získal tak již šestého „beduína“. Na co všechno se však můžete těšit vy? Více o jízdě v dakarské buggy
Kde jízda s dakarskou buggy probíhá?
Jízdy v dakarské buggy probíhají formou spolujízdy s instruktorem, který předvede schopnosti této lehké buggyny. Na výběr jsou dvě varianty – jeden nebo dva okruhy. Možná se to zdá málo, ale jízda v takto těžkém terénu je poměrně velkým náporem na tělo každého z nás. Sami máme zkušenost s cca 10 minutovou jízdou s Martinem Macíkem, který říkal, že jeho kamarádi měli po 30 minutách jízdy s ním bolení svalů na zádech a hlavně krku. To se potom může motat hlava i další den. Jeden nebo dva okruhy jsou tak naprosto bezpečné a ideální. Kde spolujízdy probíhají? Na autokrosové trati v Přerově (Olomoucký kraj) nebo v těžkém terénu v Praze. Nově můžete i buggy řídit!
Hledáte ostřejší buggynu ?
Pokud hledáte ostřejší buggynu, kterou můžete řídit, máme pro Vás dobrou zprávu! Projet se můžete se 130 koňovou závodní buggynou také na autokrosových tratích v Přerově, Dolním Bousově a Sedlčanech. Půjdete do toho?
Jaký je průběh celého zážitku?
Vše začíná krátkým představením průběhu zážitku i buggyny CAN-AM. Obléknete si závodní kuklu, helmu, ochranné brýle a můžete s instruktorem vyrazit do terénu. Bude to stát za to!