JÍZDA V DAKARSKÉ BUGGY

Zažijte parádní jízdu v dakarské buggy CAN-AM Maverick X s řidičem, který má tuto buggynu opravdu v ruce. Nízká váha, parádní odpružení a téměř 200 koní rozveselí každého motoristického nadšence. Ne nadarmo buggyny CAN-AM absolvují od roku 2019 známou Rallye Dakar v rámci třídy SSV. S jednou takovou, konkrétně s CAN-AM MK50 XRS v barvách Buggyry absolvoval Dakar známý automobilový závodník Tomáš Enge a s CAN-AM DV21 i Josef Macháček. V roce 2021 slavili obrovský úspěch! Tomáš Enge skončil 10. a Josef Macháček celou třídu lehkých prototypů vyhrál. Získal tak již šestého „beduína“. Na co všechno se však můžete těšit vy? Více o jízdě v dakarské buggy

Jízda v dakarské buggy Praha
Jízda v dakarské buggy probíhá v Praze, Přerově a nově i Milovicích

Kde jízda s dakarskou buggy probíhá?

Jízdy v dakarské buggy probíhají formou spolujízdy s instruktorem, který předvede schopnosti této lehké buggyny. Na výběr jsou dvě varianty – jeden nebo dva okruhy. Možná se to zdá málo, ale jízda v takto těžkém terénu je poměrně velkým náporem na tělo každého z nás. Sami máme zkušenost s cca 10 minutovou jízdou s Martinem Macíkem, který říkal, že jeho kamarádi měli po 30 minutách jízdy s ním bolení svalů na zádech a hlavně krku. To se potom může motat hlava i další den. Jeden nebo dva okruhy jsou tak naprosto bezpečné a ideální. Kde spolujízdy probíhají? Na autokrosové trati v Přerově (Olomoucký kraj) nebo v těžkém terénu v Praze. Nově můžete i buggy řídit!


Hledáte ostřejší buggynu ?

Autokrosová jízda v buggy Sedlčany

Pokud hledáte ostřejší buggynu, kterou můžete řídit, máme pro Vás dobrou zprávu! Projet se můžete se 130 koňovou závodní buggynou také na autokrosových tratích. Půjdete do toho?


Jaký je průběh celého zážitku?

Vše začíná krátkým představením průběhu zážitku i buggyny CAN-AM. Obléknete si závodní kuklu, helmu, ochranné brýle a můžete s instruktorem vyrazit do terénu. Za drobný poplatek si můžete nechat celý zážitek natočit! Bude to stát za to!


Kolik vše stojí a kdy je nejbližší termín?