JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY NA OKRUHU

Jízda v buggy v Přerově a Přibicích

Jízda s buggy v Přerově
Jízda s buggy v Přerově na autokrosové trati

Vyzkoušejte divokou jízdu na autokrosové dráze se závodní buggy Kart RSK s motorem Suzuki GSX-R 600ccm o výkonu 130 koní. Vzhledem k nízké váze (310kg) závodní buggy budete na trati doslova létat. Ničeho se však nebojte. Vše Vám instruktor před jízdou vysvětlí a ukáže. Poté se už jen připoutáte 5 bodovými pásy a můžete vyrazit na závodní trať. Pokud se bojíte rychlosti vhodnou alternativou může být pomalejší jízda v terénu s Hummerem H1, Jeepem nebo vozem značky Land Rover. Zážitková jízda v autokrosové buggy


Kde jízda s buggy probíhá?

Jízda v závodní buggy probíhá na autokrosových drahách v Přerově a Přibicích. Připraveny jsou různé varianty jízdy na 3, 5 nebo 7 kol pro jednu osobu. V ceně jsou zahrnuté pohonné hmoty a zapůjčení všech pomůcek – helma, rukavice, kukla a kombinéza.

Krátké instrukce před jízdou s buggy v Přibicích
Instrukce před jízdou s buggy v Přibicích

Jízda s buggy v Přerově

Závodní trať v Přerově měří 1000m o šířce 18m. Profil tratě je značně členitý a tak si jízdu v závodní buggy určitě užijete. Poskytuje také dlouhé rovinky, kde lze pořádně šlápnout na plyn. Závodní trať naleznete při cestě z Přerova na Čekyni.

Jízda s buggy v Přibicích

Závodní trať v Přibicích měří 1024 m a má šířku až 18m. Tvoří jí několik rovinek, kde na budete moci pořádně šlápnou na plyn a poměrně táhlé zatáčky do kterých nebudete muset příliš brzdit. Pokud chcete můžete si závodní trať nastudovat předem.


Potřebuji řidičský průkaz?

Ano, k jízdě v závodní buggy potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B (osobní vozidla).


Kdy je možné jízdu v Buggy v Přerově a Přibicích vyzkoušet?