JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY NA OKRUHU

Jízda v autokrosové buggy

Vyzkoušejte divokou jízdu na autokrosové dráze se závodní buggy Kart RSK s motorem Suzuki GSX-R 600ccm o výkonu 130 koní. Vzhledem k nízké váze (310kg) závodní buggy budete na trati doslova létat. Ničeho se však nebojte. Vše Vám instruktor před jízdou vysvětlí a ukáže. Poté se už jen připoutáte 5 bodovými pásy a můžete vyrazit na závodní trať. Pokud se bojíte rychlosti vhodnou alternativou může být pomalejší jízda v terénu s Hummerem H1, Jeepem nebo vozem značky Land Rover. Jízda s autokrosovou buggy probíhá v Přerově, Dolním Bousově a Sedlčanech. Nově se můžete projekt i v Nové Pace! Více o jízdě v buggy Nová Paka


Kde jízda v závodní buggy probíhá?

Jízda v buggy

Jízda v závodní buggy probíhá na autokrosových drahách v Přerově, Dolním Bousově, Sedlčanech a Nové Pace. Připraveny jsou různé varianty jízdy na 3, 5 nebo 7 kol pro jednu osobu. V ceně jsou zahrnuté pohonné hmoty a zapůjčení všech pomůcek – helma, rukavice, kukla a kombinéza. Jakou trať vyberete?


Jízda s buggy v Přerově

Závodní trať v Přerově měří 1000 m o šířce 18m. Profil tratě je značně členitý a tak si jízdu v závodní buggy určitě užijete. Poskytuje také dlouhé rovinky, kde lze pořádně šlápnout na plyn. Závodní trať naleznete při cestě z Přerova na Čekyni.

Jízda v buggy v Dolním Bousově

Jedno kolo na trati v Dolním Bousově měří 1000 m, nabízí dlouhé rovinky a dvě opravdu ostré zatáčky. Díky tomu budete moci pořádně šlápnout na plyn, ale v některých místech i na brzdu. Nebojte, na trati jsou i zatáčky do kterých příliš brzdit nemusíte!

Jízda s buggy v Sedlčanech

Závodní trať v Sedlčanech je plná zatáček, kopců, ale i rovinek, kde to budete moci pořádně rozjet. Na této trati se jezdí jak autokros, motokros, ale také zde trénuje dakarský závodník Martin Macík! My jsme se s ním na této trati svezli a můžeme jí doporučit!

Jízda v buggy Nová Paka

Trať v Nové Pace je upravena pro Mistrovství ČR a je dlouhá cca 1km. Těšit se můžete na ostré zatáčky i prudké kopce. Zábavy si užijete do sytosti!


Potřebuji řidičský průkaz?

Ano, k jízdě v závodní buggy potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B (osobní vozidla).


Jaké jsou ohlasy na jízdu?

Jízda v Buggy byla naprosto skvělá. Vřele doporučuji. Suprový kluci instruktoři, příjemní , ochotní, vše skvěle vysvětlí a postarají se o vše, co je třeba. Velice milá a příjemná byla i slečna u registrace. Jízda v Buggy pro mě byla zcela novým zážitkem a určitě ne posledním. Ráda si jízdy opět zakoupím. Renata Z., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kdy je možné jízdu v Buggy vyzkoušet?