JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY NA OKRUHU

Jízda v autokrosové buggy

Vyzkoušejte divokou jízdu na autokrosové dráze se závodní buggy Kart RSK s motorem Suzuki GSX-R 600ccm o výkonu 130 koní. Vzhledem k nízké váze (310kg) závodní buggy budete na trati doslova létat. Ničeho se však nebojte. Vše Vám instruktor před jízdou vysvětlí a ukáže. Poté se už jen připoutáte 5 bodovými pásy a můžete vyrazit na závodní trať. Pokud se bojíte rychlosti vhodnou alternativou může být pomalejší jízda v terénu s Hummerem H1, Jeepem nebo vozem značky Land Rover. Jízda s autokrosovou buggy probíhá v Brně – Přibice, Přerově, Dolním Bousově a Sedlčanech. Zážitková jízda v autokrosové buggy

JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY
Jízda v závodní buggy probíhá v Přibicích, Přerově, Dolním Bousově a Sedlčanech

Kde jízda v závodní buggy probíhá?

Jízda v buggy

Jízda v závodní buggy probíhá na autokrosových drahách v Brně – Přibice, Přerově, Dolním Bousově a Sedlčanech. Připraveny jsou různé varianty jízdy na 3, 5 nebo 7 kol pro jednu osobu. V ceně jsou zahrnuté pohonné hmoty a zapůjčení všech pomůcek – helma, rukavice, kukla a kombinéza. Jakou trať vyberete?


Jízda s buggy v Přerově

Závodní trať v Přerově měří 1000 m o šířce 18m. Profil tratě je značně členitý a tak si jízdu v závodní buggy určitě užijete. Poskytuje také dlouhé rovinky, kde lze pořádně šlápnout na plyn. Závodní trať naleznete při cestě z Přerova na Čekyni.

Jízda s buggy v Přibicích

Závodní trať v Přibicích měří 1024 m a má šířku až 18m. Tvoří jí několik rovinek, kde na budete moci pořádně šlápnou na plyn a poměrně táhlé zatáčky do kterých nebudete muset příliš brzdit. Pokud chcete můžete si závodní trať nastudovat předem.

Jízda s buggy v Dolním Bousově

Jedno kolo na trati v Dolním Bousově měří 1000 m, nabízí dlouhé rovinky a dvě opravdu ostré zatáčky. Díky tomu budete moci pořádně šlápnout na plyn, ale v některých místech i na brzdu. Nebojte, na trati jsou i zatáčky do kterých příliš brzdit nemusíte!

Jízda s buggy v Sedlčanech

Závodní trať v Sedlčanech je plná zatáček, kopců, ale i rovinek, kde to budete moci pořádně rozjet. Na této trati se jezdí jak autokros, motokros, ale také zde trénuje dakarský závodník Martin Macík! My jsme se s ním na této trati svezli a můžeme jí doporučit!


Potřebuji řidičský průkaz?

Ano, k jízdě v závodní buggy potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B (osobní vozidla).


Jaké jsou ohlasy na jízdu?

Jízdu jsem si velice užil. I po pár dnech pořád rád vzpomínám na jízdu. Trať byla vynikající, velice dobře připravená pro jízdu, plná zajímavých zatáček a velice prudkých kopců. Bugina byla ve vynikajícím stavu. Vše mi instruktoři velice dobře vysvětlili. Radim K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kdy je možné jízdu v Buggy vyzkoušet?