FORD MUSTANG ROUSH STAGE 3

Jízda v Mustangu Roush Stage 3 je jedinečný zážitek, který si doteď užívalo jen pár šťastlivců, nyní jím můžete být i Vy! Díky 750 koním pod kapotou a manuální převodovce máte plnou kontrolu nad vozem a můžete si užít rychlou jízdu po dálnici, nebo si užít jízdu po okresce a vychutnat si luxusní zvuk pravého V8 motoru. Tato zážitková jízda určitě zůstane v paměti na dlouhou dobu a budete o ní ještě dlouho vyprávět. Jde o poměrně raritní vůz se kterým si užijete spoustu zábavy. Na co se můžete těšit? Více o jízdě v Mustangu

Aktualizace: V současnosti není tento vůz bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu ve Ford Mustang GT350, Mustangu GT či Dodge Chargeru.


Stručné představení historie Mustangu

Ford je světoznámá automobilová značka vozů založená Henrym Fordem a jeho synem v Detroitu roku 1903. Ford byl průkopníkem masové výroby v podobě montážních linek. Náklady a náročnost práce se díky montážním linkám značně snížila. Díky tomu mohl vzniknout první cenově dostupný vůz Ford model T. Velký boom automobilka zaznamenala s první generací Mustang, který původně představoval poměrně cenově dostupné vozidlo. S postupem času a vývojem speciálů se Ford Mustang dostává do podvědomí jako tzv. Muscle car – vysoce výkonný vůz. Na popularitě Ford Mustang získal také díky filmům Bullitův případ a 60 sekund.

O Mustangu Roush Stage 3

Jízda v Mustangu Roush Stage 3 Hodonín
Jízda v Mustangu Roush Stage 3 probíhá ve Zlíně a Hodoníně

Ford Mustang Roush Stage 3 je výjimečný díky svému výkonu, technologii a omezené edici. Tento vůz je limitovanou edicí a každý kus je upravován a laděn pro maximální výkon. Na rozdíl od Shelby GT500, Roush Stage 3 používá 5,0litrový vidlicový osmiválec a upravený výfukový systém. S výkonem 750 koní a točivým momentem 910 Nm je Roush Stage 3 jedním z nejvýkonnějších Mustangů na trhu. Výsledkem je akcelerace z 0 na 96 km/h za pouhých 3,6 sekundy a sprint na čtvrt míle v čase 11,2 sekundy. Roush Stage 3 je kromě manuální převodovky dostupný i s desetistupňovým automatem. Vy se můžete těšit na manuální převodovku. Jízdu v tomto fantastickém vozidle je však určena pouze pro řidiče starší 20 let s minimálně 2letou aktivní řidičskou zkušeností a dobrou znalostí manuální převodovky. Více o jízdě v Mustangu Roush Stage 3


Jak se Mustang řídí?

jízda v Mustangu - interiér

Komfort jízdy ve Fordu Mustang Roush Stage 3 je zajištěn nejen kvalitním odpružením, ale také pohodlnými sedadly, což je v USA na dlouhých cestách naprosto nezbytné. Řízení vozu je precizní a volant reaguje na každý pohyb. Výkonný motor poskytuje intenzivní zážitek z jízdy, zatímco jeho klidnější jízdní styl se vyrovná jakémukoli jinému vozu, avšak s luxusním zvukem z výfuků. Chvilku si však budete zvykat na dlouhý „čumák“ a poměrně ostrou spojku. To bude ale otázka jen pár minut.


Jak jízda v Mustangu Roush Stage probíhá?

Zážitková jízda s Mustangem probíhá ve Zlíně a Hodoníně v několika variantách – 15, 30 nebo 60 minut jízdy. Nejzajímavější variantou je VIP, kdy se kromě 60 minutové jízdy můžete těšit na dárek a videozáznam z jízdy. Rozhodnutí, zda pojedete s plným plynem po dálnici nebo si užijete místních silnic, je zcela na vás. Při jízdě bude po vašem boku zkušený instruktor, který rád zodpoví vaše dotazy a dohlédne na bezpečnost. Více o jízdě v Mustangu Roush Stage 3


Ford Mustang 5.0 GT na dalších místech v ČR!

Ford Mustang GT připravený k jízdě

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje jízda v Praze, můžeme Vám nabídnout jízdu v Mustangu 5.0 GT na dalších místech ČR – Brno, Ostrava a Olomouc. Jde o zcela obdobný zážitek v variantách od 15 do 60 minut. Horkou novinkou je pak jízda na okruhu Slovakia Ring.


Chcete si Mustanga půjčit na delší dobu?

pronájem Ford Mustang

Chcete se v Mustangu projet déle a zažít toho tak mnohem více? Můžete! K dispozici je Ford Mustang ve verzi cabrio, který si lze zapůjčit na 6, 12 či 24 hodin! To už se pořádně projedete a poznáte o jak skvělé auto jde! Půjdete do toho?


Nebo ho vyzkoušet na okruhu?

Jízda na okruhu s Mustangem na SlovakiaRingu

Vyzkoušejte parádní novinku – Jízdu v Mustangu na okruhu Slovakia Ring (nedaleko od Bratislavy). Díky tomuto zážitku poznáte jaké je být profesionálním závodníkem. Nebojte, veškeré závodnické vybavení Vám bude zapůjčeno a vše důkladně vysvětleno! K dispozici je pro Vás připraveno více variant rozdělených podle času nebo počtu kol. Samozřejmostí je možnost řízení i spolujízda s profesionálem.


Kolik jízda v Mustangu Roush stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Darujte možnost řídit ikonu mezi amerikami, z které naskočí husí kůže už jen při prvním pohledu. Ford Mustang je jednoduše dokonalost. Splňuje vše, co si od tohoto slova přát. Je zkrátka nádherné, sexy, silné, skvěle ovladatelné a prostě nadčasové. Jízdu provází typicky dokonalý zvuk motoru V8 se 750 koňmi, který budete chtít poslouchat se staženými okénky. Kolik jízda stojí a kdy je možný termín konání?

Ikona dárku

Aktualizace: V současnosti není tento vůz bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu ve Ford Mustang GT350, Mustangu GT či Dodge Chargeru.