JÍZDA VE FORD MUSTANG 5.0 V8 GT

O Fordu Mustang 5.0 V8 GT, který je k zapůjčení:

Mustang 5.0 V8 GT má osmiválcový motor uspořádaný do V s výkonem 310 kw (415 koní). Výsledkem je maximální rychlost 250 km/h (omezená) a zrychlení z 0 na 100 km/h pod 5s. V České republice se prodávají jak s manuální tak i automatickou převodovkou. Jde o šestou generaci Mustangu. Pokud by Vás zajímalo více z historie tohoto ikonického vozu podívejte na náš krátký průřez jeho historií v článku- 54 LET PARÁDNÍ JÍZDY S MUSTANGEM na našem blogu. Jízdu v tomto novějším Mustangu jsme vyzkoušeli na vlastní kůži a můžeme Vám ji doporučit! Zážitková jízda v Mustangu

Ford Mustang 5.0 GT připravený k jízdě
Ford Mustang 5.0 GT připravený k zážitkové jízdě v Brně, Ostravě a Olomouci

NOVINKA: JÍZDA V MUSTANGU GT NA OKRUHU

Jízda na okruhu Slovakia Ring s Mustangem GT

Vyzkoušejte top novinku – Jízdu v Mustangu GT na okruhu Slovakia Ring. Tento závodní okruh se nachází nedaleko od Bratislavy. Díky tomuto unikátnímu zážitku poznáte jaké je být profesionálním závodníkem. Nebojte, veškeré závodnické vybavení Vám bude zapůjčeno a vše důkladně vysvětleno! K dispozici je pro Vás připraveno více variant rozdělených podle času nebo počtu kol. Samozřejmostí je možnost řízení i spolujízda s profesionálem. Kromě Mustangu lze závodit v Porsche 911 GT3 nebo opravdové formuli!!!


Jízda v Mustangu jako dárek – Jak se tento vůz řídí?

Motor Mustangu 5.0 GT

Po usednutí do vozu Vás určitě mile překvapí moderní „retro“ styl interiéru, který historicky odkazuje na starší modely Mustangu. Sedačky jsou velice pohodlné a výhled z vozu je poměrně slušný oproti další americe v naší nabídce, Chevroletu Camaro. To je oproti Mustangu menší a přijdete si v něm jako když jedete v tanku. Má malá okna vpředu i vzadu. Teď ale zpět k novému mustangu, který je připravený k projížďce. Startování probíhá za pomoci moderního tlačítka. Okamžitě se ozve krásné bručení motoru i při nízkých otáčkách. Vzhledem k tomu, že je tento Mustang nejnovějším modelem jde již o čistě praktický vůz pro každodenní použití. Průměrná spotřeba při „normální“ jízdě se pohybuje lehce přes 10l, ale prý se lze dostat i na 7l. To už ale musí být řidič velice opatrný s plynovým pedálem. Na českých okreskách je překvapivě komfortní. Jízda s tímto Mustangem pro Vás bude perfektní zábavou a zážitkem i přesto, že se jedná o vůz poměrně těžký (1,7t).


Pro zajímavost: O kolik je nový Mustang Shelby GT500 rychlejší než originál?

Ford tvrdí, že nový Mustang GT500 zvládne sprint na 1/4 míle pod 11 sekundy. Jak je na tom původní Mustang se dozvíte ve videu na Auto.cz. Doporučujeme se podívat!


Jak probíhá jízda s Mustangem Brno, Ostrava a Olomouc?

Pohled na zaparkovaný Mustang pod mostem

Jízda s Mustangem probíhá v Brně, Olomouci a Ostravě v běžném silničním provozu. Na výběr jsou různé časové varianty – od 15 až po 60 minut jízdy. Jízda probíhá pochopitelně pouze za příznivého počasí.

Alternativou může být jízda ve Fordu Mustang GT350 SHELBY v Praze či v Mustangu Roush Stage 3 ve Zlíně a Hodoníně. Líbit by se také mohla jízda v černém Dodge Challenger nebo veteránu Dodge Charger 1973.


Chcete si Mustanga půjčit na delší dobu?

pronájem Ford Mustang

Chcete se v Mustangu projet déle a zažít toho tak mnohem více? Můžete! K dispozici je Ford Mustang ve verzi cabrio, který si lze zapůjčit na 6, 12 či 24 hodin! To už se pořádně projedete a poznáte o jak skvělé auto jde! Půjdete do toho?


Jaké jsou recenze na jízdu s Mustangem?

Projet se Mustangem byl super zážitek – vstřícný instruktor, příjemné počasí, a modré žihadlo :-). Škoda jen automatické převodovky, manuální vysokoobjemový zadohrab by teprve byla ta pravá řidičská zábava! Tomáš V., hodnocení: 4/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik jízda v Mustangu stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?