JÍZDA V TESLE S PLAID

O elektromobilu Tesla S Plaid, který je k zapůjčení:

Tesla S Plaid je novým elektromobilem vycházejícím z Modelu S. V exteriéru se tyto vozy příliš neliší, významné změny však nastaly v interiéru a v pohonu vozu. Interiéru obsahuje dřevěné prvky, nové sedačky, ale především volant připomínající letadlový knipl. Na něm jsou umístěny ovládací prvky směrovek, světel, ostřikovačů a klaksonu. Změna směru jízdy se nově provádí na dotykové obrazovce což vyvolalo poměrně velký rozruch. O pohon se starají 3 elektromotory – jeden vpředu a dva vzadu. Celkem dosahují více než 1 000 koní díky čemuž Tesla S Plaid z 0 na 100 km/h vystřelí za 2,1s. Rychleji než mnohé supersporty Ferrari a Lamborghini. Maximální rychlost činí závratných 322 km/h. Zjistit více o zážitkové jízdě v Tesle S Plaid v ČR


Jak zážitková jízda s Teslou S Plaid probíhá?

Zážitková jízda v Tesle S Plaid

Zážitková jízda v Tesle Model S Plaid je jedinečným dobrodružstvím, které si užijete jako vystřižené z budoucnosti. Ale pozor, pro absolvování této jízdy je podmínkou mít platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Jízda také navíc závisí na počasí, a proto se nekoná za nepříznivých podmínek, jako je silný déšť, sněhové kalamity, prudký vítr, extrémní mrazy nebo při padání krup.

Samotná jízda je vhodná pro jednoho řidiče až s třemi spolujezdci, z nichž jeden je zdarma. Můžete si tak své vzrušení a dojmy sdílet s přáteli nebo rodinou. V rámci zážitku je pro vás připravena 20 minutová jízda, doplněná o 20 minutový blok věnovaný instruktáži a zodpovídání vašich otázek. Delší varianta je 30+30 minut.

Pokud toužíte po extrémním zážitku a rychlosti, Tesla Model S Plaid je právě pro vás. S maximální rychlostí 322 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 2,1 sekundy vyzkoušíte špičku současných technologie. Jízda v tomto futuristickém vozidle vám otevře novou dimenzi cestování a zanechá nevymazatelný dojem na celý život. Půjdete do toho? Jízdy probíhají v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni a Praze! Na stejných místech také probíhá jízda s Modelem X Plaid.


Líbit by se také mohla jízda s Modelem 3!

Zážitková jízda v Tesla Model 3

Projet se také můžete v Tesla Model 3, který má ve výbavě režim autopilota. Jízdy probíhají v Brně, Hradci Králové, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Řidič si může s sebou vzít až dva spolujezdce. Jde tak zároveň o parádní zážitek i dárek, který nemá konkurenci. Zároveň je za velice dobrou cenu. Více o jízdě v Tesla 3


Kolik zážitková jízda v Tesle S Plaid stojí?

Láká vás řídit auto budoucnosti nebo chcete takovou jízdu někomu darovat? Elektromobil Tesla S Plaid vám to může hravě splnit. V čem je toto auto unikátní? Možností vychutnat si jízdu elektromobilem, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,1 s což hravě překoná mnohé supersporty Ferrari a Lamborghini. V neposlední řadě také proto, že poskytuje režim autopilota! To musíte zažít, to musíte vyzkoušet! Kolik jízda stojí a kdy je možný její termín?

Ikona dárku