JÍZDA V TESLE S PLAID

O elektromobilu Tesla S Plaid, který je k zapůjčení:

Tesla S Plaid je novým elektromobilem vycházejícím z Modelu S. V exteriéru se tyto vozy příliš neliší, významné změny však nastaly v interiéru a v pohonu vozu. Interiéru obsahuje dřevěné prvky, nové sedačky, ale především volant připomínající letadlový knipl. Na něm jsou umístěny ovládací prvky směrovek, světel, ostřikovačů a klaksonu. Změna směru jízdy se nově provádí na dotykové obrazovce což vyvolalo poměrně velký rozruch. O pohon se starají 3 elektromotory – jeden vpředu a dva vzadu. Celkem dosahují více než 1 000 koní díky čemuž Tesla S Plaid z 0 na 100 km/h vystřelí za 2,1s. Rychleji než mnohé supersporty Ferrari a Lamborghini. Maximální rychlost činí závratných 322 km/h.

Aktualizace: V současnosti není tento vůz bohužel k dispozici. Jako skvělou alternativu doporučujeme jízdu v Tesle Model 3.


Líbit by se také mohla jízda s Modelem 3!

Zážitková jízda v Tesla Model 3

Projet se také můžete v Tesla Model 3, který má ve výbavě režim autopilota. Jízdy probíhají v Brně, Hradci Králové, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Řidič si může s sebou vzít až dva spolujezdce. Jde tak zároveň o parádní zážitek i dárek, který nemá konkurenci. Zároveň je za velice dobrou cenu. Více o jízdě v Tesla 3


Kolik zážitková jízda v Tesle S Plaid stojí?

Láká vás řídit auto budoucnosti nebo chcete takovou jízdu někomu darovat? Elektromobil Tesla S Plaid vám to může hravě splnit. V čem je toto auto unikátní? Možností vychutnat si jízdu elektromobilem, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,1 s což hravě překoná mnohé supersporty Ferrari a Lamborghini. V neposlední řadě také proto, že poskytuje režim autopilota! To musíte zažít, to musíte vyzkoušet! Kolik jízda stojí a kdy je možný její termín?

Ikona dárku