JÍZDA V TRAKTORU ZETOR 12245 4X4 – TRAKTORISTOU NA ZKOUŠKU

Traktor Zetor 12245, který je k zapůjčení:

jízda na poli v traktoru Zetor 12245, traktor na kopci
Jízda na motokrosové dráze v traktoru Zetor 12245 s pohonem 4×4

Zetor je značka českých traktorů, které se začaly vyrábět po 2. světové válce pod záštitou Zbrojovky Brno. Název Zetor vychází z počátečního písmena zbrojovky (Zet) a posledních dvou písmen slova traktor (or).  Často se však také uvádí složení slov zemědělský traktor. V současnosti je společnost velice úspěšná, její export dosahuje téměř 90 %. Na nové traktory se můžete podívat na webových stránkách Zetoru. Nám se moc líbí!! 🙂

Zetor 12245 je traktor s pohonem všech čtyř kol. O pohon se stará řadový, dieselový, šestiválcový motor o obsahu válců 6842 cm3 s výkonem 120 koní. Jízda v tomto traktoru potěší každého kluka, tatínka či dědečka. Podle aktuální sezóny je možné za traktor zapřáhnout různé příslušenství.  Pluhovou radlici na odklízení sněhu, kultivátor k prokypření půdy, těžké tažné traverzy či tažné brány pro srovnání terénu. Na stejném místě je k dispozici pro bagrování pásový bagr Yanmar MiO75 nebo k opravdu těžké projížďce Jeep Grand Cherokee WG.


Jak probíhá zážitková jízda v traktoru Zetor 12245?

 

 

Hned na začátku Vás čeká krátká instruktáž jak traktor bezpečně ovládat, poté již vyrážíte na motokrosovou dráhu spolu s instruktorem, který bude na celou jízdu dohlížet. Podmínkou jízdy v traktoru Zetor 12245 je nebýt pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Řidičské oprávnění na traktor a plnoletost není podmínkou. Výhodou však je znalost ovládání osobního vozu ve smyslu práce se spojkou, brzdou a plynem. Není se však čeho bát, řídit traktoru může opravdu každý. Jeho ovládání není příliš složité. Za traktor je možné zapřáhnout pluhovou radlici, kultivátor, těžké tažné traverzy či tažné brány.

Jízda s traktorem probíhá celoročně s výjimkou dnů, kdy je teplota nižší než 10 st.C. Doporučujeme připravit si s sebou oblečení, které si můžete ušpinit případně poškodit. 


Kolik stojí jízda v tomto traktoru a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Alternativní zážitky, jízdy v terénu:

 

V naší nabídce máme celou řadu zážitkových jízda v terénu s různými vozy. Velice oblíbené jsou jízda v Hummeru H1, v jednom ze tří vozů Land Rover a nebo jízda v obrněném transportéru.