JÍZDA VE FORMULI SLOVAKIA RING

Jízda s formulí na okruhu Slovakia Ring

Jízda ve formuli Slovakia Ring je jedinečným řidičským zážitkem, který se liší od klasické jízdy ve sportovním voze. Formule nemá žádné posilovače ani elektronické pomocníky, jako je ASR, ABS nebo ESP. Je to právě o vašich vlastních schopnostech a dovednostech za volantem. Pocítíte obrovský rozdíl mezi tímto lehkým monopostem a běžným sporťákem. Formule je navržena tak, aby excelovala na závodním okruhu díky své nízké váze, aerodynamickému tvaru a skvělým jízdním vlastnostem. Při této jízdě zažijete skutečný pocit propojení mezi vámi a vozem, kdy každá vaše akce se přímo promítá do reakce formule na dráze. Více o jízdě s formulí na okruhu


Jízda ve formuli jako dárek – Jak se formule na okruhu řídí?

Při vstupu do formule zpočátku cítíte určité stísnění, protože prostor uvnitř není příliš prostorný. Nicméně, jakmile se usadíte a připnete se, situace se zcela mění. Pedály jsou umístěny blízko u sebe, a tak oceníte zapůjčené závodní boty. Během prvních pár metrů na okruhu budete muset zvyknout na řízení s nataženýma nohama, což může připomínat jízdu na motokáře. Avšak po chvíli počátečních obav a možná i lehkého strachu začnete plně vnímat sílu motoru, vibrace celé formule a úžasný zvuk motoru. Formule nemá žádné posilovače ani elektronické pomocníky, jako je ASR, ABS nebo ESP. Je to právě o vašich vlastních schopnostech a dovednostech za volantem. Pocítíte obrovský rozdíl mezi tímto lehkým monopostem a běžným sporťákem. Jízda ve formuli na okruhu uběhne jako voda, ale ten nezapomenutelný zážitek si budete pamatovat po celý život!


Jak jízda ve formuli Slovakia Ring probíhá?

Po příjezdu na místo na okruh Slovakia Ring, nejprve vyřídíte formality. Poté následuje krátká cca 5 minutová instruktáž a zapůjčení vybavení – závodní boty, rukavice, kukla a helma. Pokud se Vám nechce vážit dlouhá cesta, za zvážení také stojí jízda s formulí Škoda 1400 v Březně u Chomutova, jízda s formulí na letištním okruhu u Pelhřimova či na Masarykově okruhu v Brně. Všechna místa slibují dokonalý motoristický zážitek!


Další místa, kde se můžete s formulí projet:

Jízda s formulí Škoda

Jízda s formulí Březno u Chomutova

I když tato formule není totožná s těmi, které vidíte při závodech F1, můžete s ní přesto zažít neuvěřitelnou zábavu a poznat, co všechno tenhle motorsport obnáší. Připravte se na úchvatné zrychlení a přetížení přes 2G v každé zatáčce. To je možné díky její nízké váze pouhých 400 kg a výkonu motoru 350 koní na tunu. Užijte si tuto jedinečnou jízdu a přesvědčte se sami, jaké jsou schopnosti této formule na okruhu. O jízdě ve formuli v Březně u Chomutova

Jízda ve formuli Renault, dárek,

Jízda s formulí Pelhřimov

Pokud jste vášnivým fanouškem televizních přenosů závodů formule Grand Prix, pak vám přinášíme neodolatelnou nabídku. V obci Kámen u Pelhřimova si můžete usednout za volant formule F4 Mygale, která v sobě spojuje výkon a skvělé jízdní vlastnosti. Tato formule váží 550 kg a dosahuje maximální rychlosti 235 km/h. Na uzavřeném letišti si budete moci vybrat mezi 5 nebo 8 koly a zažít opravdový adrenalinový zážitek. Při této jízdě se můžete těšit na ohromující zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 sekundy. O formuli F4 v obci Kámen (Pelhřimov)


Kolik jízda ve formuli Slovakia Ring stojí a kdy je nejbližší termín?

Kolik lidí ve vašem okolí může sebevědomě prohlásit, že si užili jízdu ve formuli? Tento lehký stroj vyniká dokonalou přilnavostí k povrchu, precizním řízením a sportovními sedačkami, které se přizpůsobí vašemu tělu jako by byly na míru. Jízda ve formuli F4 přináší neopakovatelný zážitek, kdy se zdáte být téměř nad zemí a prožíváte jedinečné řazení pod volantem. Neváhejte tento zážitek darovat! Nemůžete udělat chybu. Kolik jízda stojí a kdy je možný termín konání?

Ikona dárku jízda ve formuli Brno