ŠKOLA SMYKU S NÁKLADNÍM VOZEM MOST

Škola smyku = parádní zážitek a zkušenost na celý život

Škola smyku s nákladním vozem Most je skvělým výcvikovým kurzem, který by podle nás měl absolvovat každý řidič bez ohledu na typ vozu nebo řidičské zkušenosti. Důležité je být připraven a to po škole smyku s nákladním vozem budete! Kurz probíhá stejně jako škola smyku pro osobní automobily a začíná tedy teoretickou přípravou. Ta trvá zhruba 2 hodiny po které probíhá praktický nácvik na polygonu o délce 4h. Řidiči nákladního vozu si tak na vlastní kůži vyzkouší různé krizové situace a to na různých površích. Samozřejmě smyky přední a zadní nápravy, které chce bezpečně vyzkoušet snad každý. Vše je nastaveno tak, aby se nikomu nic nestalo. Nemusíte se ničeho bát, na vše navíc dohlíží zkušení instruktoři. Kurz bezpečné jízdy s náklaďákem probíhá s výcvikovým kamionem. Více o škole smyku s náklaďákem

Aktualizace: V současnosti není škola smyku s kamionem bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme terénní jízdu v Tatře 813. Stojí za to!

Škola smyku s nákladním vozem Most
Škola smyku s nákladním vozem je vhodná pro všechny řidiče – začátečníky i zkušené

Kdo může školu smyku s nákladním vozem absolvovat a kde se koná?

Kurz může absolvovat naprosto každý s řidičským oprávněním skupiny C od začátečníků po léta ostřílené řidiče. Škola smyku probíhá na autodromu v Mostě v ulici Tvrzova a Pod Širokým vrchem. Zaparkovat můžete přímo v areálu. GPS Loc: 50°31’0.67″N, 13°36’52.27″E. Škola smyku v Mostě probíhá celoročně v předem určených termínech – všední dny i víkendy. Součástí kurzu je hodinová pauza na oběd. Celkem tedy počítejte, že celý kurz trvá cca 7hodin.


Líbit by se Vám také mohla jízda s Tatrou v terénu!

Jízda v náklaďáku Tatra 813
Offroad jízda s Tatrou 813

Pokud není škola smyku pro kamiony to pravé ořechové, líbit by se mohla jízda s jednou z Tater v terénu. Jde o mnohým známý model Tatra 813, který je terénním speciálem 8×8, který lze vyzkoušet na speciálním polygonu v Ostravě. Slibujeme parádní zážitek na celý život!


Na kolik škola smyku s náklaďákem vyjde a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: V současnosti není škola smyku s kamionem bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme terénní jízdu v Tatře 813. Stojí za to!