SURF ARÉNA | PRAHA – LETŇANY

O surfovací aréně v Praze – Letňany

Surfování v Praze, Surf aréna
Surfování je možné už i v Praze! V surf aréně!!

Surfovat je možné už i u nás doma v České republice! A to na unikátní surfovacím simulátoru (indoor surfing) v Praze, který nemá dokonce konkurenci v celé Evropě. Připraveny jsou pro Vás jedno a dvou hodinové kurzy. Surf aréna se nachází v Praze – Letňanech v krásné šedivé hale, kterou nemůžete přehlédnout. K té se dostanete metrem (C, stanice Letňany), autobusem č. 110, 140, 195, 201, 269, 351, 377 (zastávka Tupolevova) nebo vlastním vozem.

Mapa Praha - Letňany
Mapa Hurricane Factory, Zdroj: Mapy.cz

Co si takhle po surfování skočit o halu vedle do parádního větrného tunelu? 

Ve stejné ulici, ale o halu dále se nachází v Evropě unikátní větrný tunel ve kterém můžete vyzkoušet volný pád a to opakovaně! Po celou dobu je s Vámi zkušený instruktor, který Vám dává rady a dohlíží na Vaši bezpečnost. Není se ale čeho bát! 🙂 

Větrný tunel, let pro jednotlivce nebo pro dva
Létání ve větrném tunelu

 

Létání ve větrném tunelu musím rozhodně zkusit, kdy tedy můžu přijet? 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Uvnitř surfovací arény v Letňanech je kromě umělé vlny připravena příjemná kavárna s velkým proskleným sklem. Tam můžete sledovat ostatní účastníky nebo obdarovaného, pochutnat si na výborné kávě a zákusku. Kromě klasické návštěvy je zde možné pořádat teambuildingové a jiné konference. Dostupný je i zvýhodněný balíček „RODINA“ pro 4 osoby na jednu hodinu. Pokud však máte chuť vyzkoušet trochu netradiční surfování, máme pro Vás připravený tzv. Jetsurfing ve Valticích. Jde o krátký surf poháněný motorem na vodní ploše ve Valticích od května do září.

Surfovací aréna Praha Letňany
Kavárna v surfovací aréně

Jak to chodí v Surf aréně v Praze? Podívejte se na video od Zazitky.cz

Po ohlášení na recepci Vás čeká výběr vhodného neoprenu a krátká instruktáž. Pak už vše záleží na Vaší zručnosti. Ze začátku si vše vyzkoušíte při surfování vleže. Později to vyzkoušíte v kleči až ve finále ve stoje. Ničeho se nebojte, surf aréna je určena pro úplně začátečníky, ale i pokročilé, kterým chybí moře. Po celou dobu je Vám k dispozici zkušený instruktor, který Vám bude radit a opravovat. Po celou dobu budou na silném proudy surfovat pouze dva účastníci. Na konci tohoto zážitku obdržíte jako vzpomínku video z Vaší jízdy na surfu a to zcela zdarma. Video pak může sloužit jako hezká vzpomínka nebo pro rozbor chyb a nedostatků 🙂


Surf aréna cena a kdy je nejbližší možný termín?

Surfování v aréně má tři cenové varianty. První z nich je určena pro jednu osobu na jednu hodinu. Druhá je zvýhodněná o více než 200 Kč a je určena pro dvě osoby na jednu hodinu. Samozřejmostí je i zvýhodněný balíček „RODINA“ pro 4 osoby na jednu hodinu.

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA