JETSURF – MOTOROVÝ SURF | VALTICE

Jetsurf, motorizované prkno které je k zapůjčení ve Valticích:

 

Jetsurf nebo také motosurf je krátké surfovací prkno s motorem. Surfovat s ním pak můžete téměř kdekoli. Je vyrobené z karbonu a na jeho vývoji se podíleli inženýři z F1. Radost z rychlosti je tím tedy zaručena. Když jsme u té rychlosti, tu ovládáte ovladačem, který držíte v ruce. Dostat se můžete až rychlost na 55 km/h. Vše ostatní pak ovládat pouze svým tělem. Vetší výhodu mají lidé, kteří jezdí na snowboardu, skateboardu nebo wakeboardu. Jinak je ale Jetsurf určen i pro naprosté začátečníky.

Jízdu na Jetsurfu velice proslavila Martina Bravencová, která v roce 2017 vyhrála světový pohár MotoSurf WorldCup na Floridě. Aktuálně funguje v týmu Symbio+jetsurf a připravuje se na další světový pohár. Více se nejen o tomto sportu se dozvíte v rozhovoru Martiny Bravencové pro Seznam Zprávy nebo v talkshow Jaromíra Bosáka UŠÁK 17.

Jetsurfing – jízda na motorovém surfu

Tato vodní aktivita se v posledních letech stala velice oblíbenou spolu s Flyboardem, Hoverboardem nebo Jetpackem. Pokud máte zájem vyzkoušet klasický surf a to téměř kdykoli podívejte se na surfovací arénu v Praze. Tam se jezdí po celý rok v kryté hale s parádní kavárnou. Teď ale zpět k parádní novince v naší nabídce, motosurfu oficiálně Jetsurfu…


JetSurf, kde můžu jezdit? 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


JetSurf: Motorizované prkno z Česka, které posouvá vodní sporty na novou úroveň [refresher] 


JetSurf půjčovna Valtice

 

Jízda s Jetsurfem probíhá v soukromé pískovně v blízkosti Valtic. Jde o jediné místo v ČR, kde si můžete tuto novou vodní aktivitu vyzkoušet. JetSurf Valtice jsou domovskou základnou v podstatě pro celou Evropu. Právě zde se totiž zaučují všichni ti, kteří se na Jetsurfu chtějí prohánět. Jízda na motorovém surfu ve Valticích je výjimečná také tím, že jde o celoročně stálou „závodní“ trať. Jeden okruh trvá zhruba 1 minutu a to při průměrné rychlosti 40 km/h. Ti nejlepší se zde pak prohánějí více než 50 km/h. 

Mapa Valtic a písáku, kde se jezdí na Jetsurfu, Zdroj: Mapy.cz

Celý areál ve Valticích se stále rozšiřuje a vylepšuje. V současnosti zde kromě závodní dráhy na Jetsurf naleznete také koupací část. Na protějším břehu od základny se do budoucna připravuje golfové hřiště a mnoho dalších aktivit. 


JetSurf si už vyzkoušela celá řada známých osobností…

 

Tento sport si velice oblíbil závodník F1 Lewis Hamilton, závodník rallye Sebastien Loeb nebo zpěvák Justin Timberlake. V Čechách si tento sport velice oblíbil i hokejista Petr Průcha, který dříve hrál za Pardubice, New York Rangers a Phoenix. V současnosti prý míří v JetSurfu na příčky nejvyšší

V areálu Valtic si podle Jetsurf-academy motorový surfing vyzkoušela také celá řada známých osobností. Například zpěvák Vojta Dyk a jeho celé kapela, moderátorka Eva Perkausová, mistr světa ve freestyle motokrosu Libor Podmol nebo Mistr světa ve skikrosu Tomáš KrausTak to přece tedy stojí za vyzkoušení, nemyslíte? 🙂


JetSurf lekce musím rozhodně zkusit, kdy tedy můžu přijet? 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA

 


Jak celý zážitek s Jetsurf boardem probíhá?

 

Na Jetsurfu si užijete spoustu zábavy!

Hned na začátku Vás čeká krátká instruktáž jak Jetsurf ovládat, jak správně padat apod. Poté už jdete na vodu a užíváte si zábavu. Nejprve se na Jetsurfu snažíte získat rovnováhu vleže, v kleče a později ve stoje. Poté následuje „osahání“ si plynu. Chvilku totiž trvá než získáte potřebný cit ke správné regulaci plynu. Poté už jezdíte a užíváte si tento motorový surfing.

Doporučujeme vzít si pohodlné plavky, ručník nebo případně pokud máte vlastní neopren. Jezdit může každý starší 15 let s váhovým limitem do 120 kg. Předpokládá se dobrý zdravotní stav účastníka. Sezóna probíhá od května do září a to ve všední dny i víkendy. 


Kolik JetSurf stojí a jak se vyrábí?

 

JetSurf, motosurf je poměrně nový koníček a tak jsou ceny stále ještě velice vysoké. Pohybují se běžně od 9 000 až 14 000 dolarů. Slušné že? Naštěstí existuje půjčovna JetSurfu ve Valticích, kde Vám prkno půjčí a naučí Vás na něm jezdit. Více o ceně JetSurf boardu a jeho výrobě si můžete přečíst v rozhovoru s Martinem Šulou pro magazín Byznys a Energie.

 

Martin Šula (JetSurf): Jsme jedna z mála firem, která dokáže vyrobit celý dopravní prostředek [Byznys a Energie] 


Cena zapůjčení JetSurfu a nejbližší termíny:

 

Cena jízdy na JetSurfu záleží od toho jak dlouho chcete jezdit. K dispozici je varianta jedné hodiny pro jednu nebo dvě osoby, která je ideální pro začátečníky a varianta tříhodinová. Ta je pro zkušené jezdce a případně pro velice natěšené začátečníky. Přesnou cenu a nejbližší termíny zjistíte tlačítkem níže. 😉 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA