BAGROVÁNÍ S KOLOVÝM BAGREM NEW HOLLAND

Bagrování s kolovým bagrem v Praze

V Praze můžete vyzkoušet bagrování v kolovém bagru New Holland. Jde v podstatě o traktor s tzv. podkopem a čelním nakladačem, který běžně vídáme na stavbách a silnicích. Stejně jako u ostatních míst i zde bude po celu dobu přítomen zkušený bagrista. Určitě se tak nemusíte ničeho bát. Jde o parádní zážitek pro kluka, tatínka či dědečka. Během 35 minut může vyzkoušet všechny ovladače a přeházet či vyhrabat pořádnou kupu hlíny. O to přeci hlavně jde! Zážitkové bagrování v Praze

Bagr New Holland v Praze
Bagrování v Praze probíhá v traktoru New Holland

Bagristou na zkoušku se lze stát na dalších místech!

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje bagrování v Praze, můžete se stát bagristou ještě v Ostravě a Vílanci u Jihlavy. Všechny bagrovací zážitky jsou obdobné avšak liší se dobou trvání a samozřejmě typem bagru (kolový nebo pásový). Nejlepší poměr cena a doba trvání nabízí bagrování s pásovým bagrem ve Vílanci. Na stejném místě můžete navíc vyzkoušet i jízdu s traktorem Zetor na motokrosové trati s různým příslušenstvím. Nezní to skvěle? Jde o dokonalý dárek, který potěší každého milovníka pracovních strojů!


NOVINKA: Vyzkoušejte bagrování a Tatru 815

Tatra 815 a bagr na staveništi, bagrování jako zážitek

Dokonalé spojení pro všechny nadšence pracovních strojů. Jedním zážitkovým dárkem můžete splnit klukovský sen svého partnera, tatínka či dědečka. Během 90 minut může vyzkoušet ovládání bagru a jízdu v Tatře 815. Výkop, naložení, jízda s Tatrou a vysypání korby. To vše také v Praze!


Jaké jsou recenze na bagrování v Praze jako dárek?

Chtěl bych moc poděkovat za super zážitek 🙂 Od příjezdu do centra, až do konce vše na jedničku. Instruktor vše vysvětlil a po celou dobu se mnou vydržel, ač počasí nebylo moc příjemné. 🙂 Takže ještě jednou moc děkuji a rád se opět vrátím. Radek M., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik stojí zážitkové bagrování a kdy je nejbližší termín?

Napadlo vás někdy darovat někomu možnost bagrování? Bagrování je totiž častým snem kluků i dospělých a nepatří zrovna k zvlášť dostupným činnostem. Bagrovat pořádnou jámu či příkop, nebo třeba díru do písku? Hýbat páčkami a přemisťovat materiál? No přece paráda! My vám možnost bagrování pro vaše blízké nabízíme. Bagrovat mohou v podstatě cokoli, vyjdeme vám vstříc. Zážitkové bagrování je neskutečná zábava a budete se divit – i parádní relax. Kolik to stojí a kdy je možný termín konání?

Ikona dárku