BUNGEE JUMPING CHOMUTOV

O Bungee jumping, skoku z mostu Chomutov

Bungee jumping Chomutov je nejvyšší bungee jumping z mostu v celé ČR. Skáče se z mostu s výškou 62 m nad říčkou Hačka. Tento most naleznete na silnici I/7 mezi Chomutovem a Horou Sv. Šebestiána. Skok je možné absolvovat s úvazem za postroj nebo jen za nohy. Druhá varianta představuje mnohem větší adrenalin, ale výběr necháváme na Vás. Dostupná je i tandemová varianta bungee jumping, kdy skáčete ve dvou zároveň. 

Mapa bungee jumpu Chomutov, Zdroj: Mapy.cz

Parkování je možné na konci ulice Elišky Krásnohorské za můstkem cca 1,4 km. 


Kde dále lze bungee jumping vyzkoušet?

Zajímavou alternativou je výjimečný skok z televizní věže u skokanského můstku s krásným výhledem na Harrachov. Zde můžete jako na jediném místě v ČR vyzkoušet tzv. freestyle jumping. Velkou výhodou je, že zde sezóna probíhá celoročně. Popřípadě skoky z legendárního mostu ve Zvíkově, které zde probíhají již od roku 1993. Pokud by Vás zajímalo jak tento adrenalinový zážitek vznikl přečtěte si náš příspěvek o historii bungee jumpingu u nás na blogu.


Jak probíhá samotný skok v Chomutově? 

Důležitou informací je, že bungee jumping je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Před každým seskokem účastník podepisuje prohlášení, kterým stvrzuje, že závažné úrazy nebo nemoci neprodělal. Velice stručně jde o kardiovaskulární nemoci, omezená pohyblivost, onemocnění cukrovkou nebo duševní poruchou, choroby vnitřních orgánu apod. Skok také nemohou absolvovat těhotné ženy a osoby těžší než 160 kg. Minimální váha pro seskok je stanovena na 40 kg. Osoby mladší 18 let mohou seskok absolvovat pouze se souhlasem zákonného zástupce. Doporučujeme vzít si s sebou pohodlné oblečení. 

Sezóna bungee jumping Chomutov probíhá od dubna do října a to zejména o víkendu


Kolik Bungee jumping v Chomutově stojí a kdy je nejbližší termín?

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | CHOMUTOV