BUNGEE JUMPING Z JEŘÁBU | PRAHA, BRNO, OLOMOUC, OSTRAVA, PLZEŇ

O Bungee jumping z jeřábu – Praha, Brno, Olomouc, Ostrava a Plzeň

Bungee jumping z jeřábu v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni
Bungee jumping z jeřábu probíhá v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni

Při seskoku z jeřábu se můžete těšit na 60 m výšku a volný pád hned na několika místech ČR. Připravován je bungee jumping v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni. Skok probíhá s úvazem za nohy a je jen na Vás jestli budete skákat popředu nebo pozadu.

Pokud Vám vybraná místa nevyhovují máme pro Vás v nabídce hned několik nabídek. První z nich je seskok z televizní věže v Harrachově u skokanského můstku. Dalšími alternativy jsou bungee jumping ze Zvíkovského mostu a bungee jumping z mostu v Chomutově.


Dostupná je i verze skoku z jeřábu v tandemu!!

Bungee jumping tandem z jeřábu - Praha, Brno, Olomouc, Ostrava a Plzeň
Bungee jumping tandem z jeřábu – Praha, Brno, Olomouc, Ostrava a Plzeň

Seskok v tandemu je možný pouze pro zcela zdravé osoby s maximální celkovou váhou 160 kg. Sezona probíhá od června do září v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Plzni. Vždy jsou vypsány minimálně dva termíny. 

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | TANDEM

 


Jak probíhá bungee jumping z plošiny jeřábu? 

Bungee jumping je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Před každým seskokem účastník podepisuje prohlášení, kterým stvrzuje, že závažné úrazy nebo nemoci neprodělal. Velice stručně jde o kardiovaskulární nemoci, omezená pohyblivost, onemocnění cukrovkou nebo duševní poruchou, choroby vnitřních orgánu apod. Skok také nemohou absolvovat těhotné ženy a osoby těžší než 160 kg. Poté Vás plošina jeřábu vyveze 60 m vysoko a vy se chystáte na samotný skok. Odtud není cesty zpět. 🙂  

Sezona seskoků z plošiny jeřábu probíhá od června do září v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Plzni.  Vždy jsou vypsány minimálně dva termíny. Skoky z jeřábu jsou poměrně náročné co se týče organizace a proto je možné rezervovaný termín změnit či zrušit nejpozději 30 dní předem. Děkujeme za pochopení! 


Kolik Bungee jumping z jeřábu stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA