BUNGEE JUMPING ZVÍKOV

O Bungee jumping, skoku z mostu ve Zvíkovském Podhradí

Bungee jumping Zvíkov probíhá z 48 m vysokého mostu nad Vltavou a to již od roku 1993. Most naleznete na  silnici z Mirotic do Milevska. Skok je zde možné absolvovat s úvazem za postroj nebo jen za nohy. Druhá varianta představuje mnohem větší adrenalin, ale výběr necháváme na Vás. Dostupná je i tandemová varianta bungee jumping, kdy skáčete ve dvou zároveň. 

Mapa Zvíkovské podhradí
Mapa Zvíkovského mostu

Zajímavou alternativou skoku ze Zvíkovského mostu je výjimečný skok z televizní věže u skokanského můstku s krásným výhledem na Harrachov. Zde můžete jako na jediném místě v ČR vyzkoušet tzv. freestyle jumping. Velkou výhodou je, že zde sezóna probíhá celoročně. Nebo také nejvyšší bungee jumping v ČR v Chomutově.


Jak probíhá samotný skok ve Zvíkovském Podhradí? 

Bungee jump z mostu ve Zvíkovském podhradí

Důležité je, že bungee jumping je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Před každým seskokem účastník podepisuje prohlášení, kterým stvrzuje, že závažné úrazy nebo nemoci neprodělal. Velice stručně jde o kardiovaskulární nemoci, omezená pohyblivost, onemocnění cukrovkou nebo duševní poruchou, choroby vnitřních orgánu apod. Skok také nemohou absolvovat těhotné ženy a osoby těžší než 160 kg. Minimální váha pro seskok je stanovena na 40 kg. Osoby mladší 18 let mohou seskok absolvovat pouze se souhlasem zákonného zástupce. Doporučujeme vzít si s sebou pohodlné oblečení. 

Sezóna bungee jumping Zvíkov probíhá od května do září a to zejména o víkendu


Kolik Bungee jumping Zvíkov stojí a kdy je nejbližší termín?

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | ZVÍKOV