JÍZDA V CHEVROLET CAMARO 2018

Krátce o Camaru, který je k zapůjčení:

Chevrolet Camaro je sportovním vozem, který se řadí do kategorie muscle car – silných amerických vozů nejčastěji s V8 motorem a zadním pohonem. Camaro je legendárním vozem, který má do současnosti 6. generací. Nám osobně se nejvíce líbí první, druhá a poslední dvě generace. Dobrou zprávou je, že poslední dvě generace – 5. generaci a nejnovější 6. generaci můžete sami vyzkoušet. Více o jízdě v Camaru

Aktualizace: V současnosti není tento vůz bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu v Chevrolet Camaro 2014 nebo Camaru 2010, popřípadě ve Fordu Mustang či Dodge Challengeru.

Zážitková jízda v Camaru 2018
Vyzkoušet můžete nejnovější generaci Chevrolet Camaro 2018

Vyzkoušejte 5. generaci Camara!

Jízda v Camaru - černém rok 2014

Říká se, že 5. generace vznikla na díky požadavku režiséra filmu Transformers, ale samozřejmě také fanoušků a odborníků. Chevrolet prosby vyslyšel a 5. generaci vytvořil spolu s Transformers verzi tzv.“Bumblebee“. Vy tuto generaci můžete vyzkoušet hned ve dvou vozech- Camaro 2010 (žluté) a Camaro 2014 (černé).


Jízda Camarem, jak se řídí?

Chevrolet Camaro 2018 nabízí komfortní svezení za brutálního zvuku linoucím se z výfuku. Není divu, pod kapotou má 6,2l V8 motor o výkonu 455 koní. Jakmile do vozu usednete, překvapí Vás poměrně malá okna v předu i vzadu a dlouhá kapota. V těchto vozech si musíte na dlouhý „čumák“ dávat pozor obzvlášť na křižovatkách. Jinak se ale velice komfortně řídí a to i na našich silnicích. Parádní je možnost řazení pod volantem. Automatická převodovka ale jinak dobře řadí. Moc se nám líbil zvuk motoru ostatně jako u všech vozů s motorem V8, ale také jeho dlouhá kapota. Popravdě, jen velice těžce se nám ty skvělé pocity popisují. Musíte to zažít sami. Nebudete litovat!


Jak probíhá zážitková jízda v Chevrolet Camaro?

Jízda Camarem probíhá v Praze, Brně, Ostravě,...
Jízda Camarem je skvělým zážitkem!

Zážitková jízda v Camaru probíhá jen za příznivého počasí a to vzhledem k jeho vysokému výkonu vozu. Vybírat můžete z několika časových variant od 15 do 60 minut. Jezdí se v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Ústí nad Labem. Doporučujeme vybrat nejdelší variantu protože čas v těchto parádních vozech strašně rychle utíká!

Aktualizace: V současnosti není tento vůz bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu v Chevrolet Camaro 2014 nebo Camaru 2010, popřípadě ve Fordu Mustang či Dodge Challengeru.


Kolik jízda v Camaru stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?