ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V CHEVROLET CAMARO

O Chevroletu Camaro, který je k zapůjčení:

 

Červený Chevrolet Camaro připravený k zážitkové jízdě

Chevrolet Camaro je typickým zástupcem amerického vozu tzv. musclecar z roku 2010. Ten v naší nabídce má šestiválcový motor o objemu 3,6L a výkonu 224 Kw (304 koní). Původně však byl určen pouze pro americký trh. U nás se prodávala jen osmiválcová verze o objemu 6,2L. Oba motory mají krásný, bručivý zvuk a poměrně „slušnou“ spotřebu okolo 14l na 100 km. V případě šestiválcového motoru můžete očekávat maximální výkon až při vysokých otáčkách takže se nebojte šlápnout na plyn. Projet tento vůz můžete již od 690 Kč bez PHM.


Jak se Camárko řídí?

 

Uvnitř Chevroletu Camaro 2010

Chevrolet Camaro je již poměrně civilizovaným vozem, který nabízí slušné svezení s krásným zvukem linoucím se z výfuku. Po usednutí za volant Vás zcela jistě překvapí poměrně malá okna v předu i vzadu. Člověk si v něm přijde pomalu jako v tanku. Jízda s Camarem po našich silnicích není špatná, ale připravte se na poměrně tuhé řazení, kdy řidič musí na řadící páku opravdu zatlačit. Jinak si jízdu s ním zajisté nadmíru užijete. Jízda s tímto vozem je opravdovým zážitkem pro každého motoristického nadšence a milovníka silných amerik. Chevrolet Camaro totiž dokonale reprezentuje typický, americký Muclecar. Dostupnou alternativou v naší nabídce je Ford Mustang GT500 nebo Mustang nejnovější generace s motorem 5.0 GT.


Jak probíhá zážitková jízda v Camaru?

 

Jízda v běžném silničním provozu s Camarem

Jízda s Camarem probíhá s instruktorem pouze za příznivého počasí vzhledem k jeho vysokému výkonu. Na výběr je několik časových variant od 15 do 60 minut a to pouze v Praze. 

Alternativou je pronájem tohoto vozu na 12, 24 nebo 48 hodin a to již od 3619 Kč


Kolik jízda v Chevrolet Camaro stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA