ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V CHEVROLET CAMARO

O Chevroletu Camaro, který je k zapůjčení:

Jízda v červeném Chevroletu Camaro
Červený Chevrolet Camaro připravený k zážitkové jízdě v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Ústí nad Labem

Chevrolet Camaro je typickým zástupcem amerického vozu tzv. musclecar z roku 2010. Ten v naší nabídce má šestiválcový motor o objemu 3,6L a výkonu 224 Kw (304 koní). Původně však byl určen pouze pro americký trh. U nás se prodávala jen osmiválcová verze o objemu 6,2L. Oba motory mají krásný, bručivý zvuk a poměrně „slušnou“ spotřebu okolo 14l na 100 km. V případě šestiválcového motoru můžete očekávat maximální výkon až při vysokých otáčkách takže se nebojte šlápnout na plyn. Projet tento vůz můžete již od 690 Kč bez PHM.


Novinka 2020: Souboj amerik – Camaro vs. Challanger

Zážitková jízda Camaro vs. Challanger
Vyzkoušejte oba vozy v rámci jednoho zážitkového dárku! Chevrolet Camaro vs. Dodge Challanger

JÍZDA V CHEVROLET CAMARO TRANSFORMERS 2015

Jízda v Chevrolet Camaro Transformers - Bumbelbee

Horkou novinkou je také jízda v Chevrolet Camaro „Transformers edition“ z roku 2015. Těšit se tak můžete na opravdový, žlutý bumbelbee s černým pruhem, tak jak ho známe z filmu. Obsah motoru je zcela stejný jako výše uvedené Camaro avšak výkonově je vyšší o 19 koní, celkem tedy 323 koní.

Na výběr je několik alternativ počínaje pouhou spolujízdou, přes řízení Camara na 15, 20, 30, 40 až dokonce 60 minut.


Jízda v Camaru, jak se řídí?

Interiér Chevroletu Camaro
Uvnitř Chevroletu Camaro k zapůjčení i na víkend

Chevrolet Camaro je již poměrně civilizovaným vozem, který nabízí slušné svezení s krásným zvukem linoucím se z výfuku. Po usednutí za volant Vás zcela jistě překvapí poměrně malá okna v předu i vzadu. Člověk si v něm přijde pomalu jako v tanku. Jízda s Camarem po našich silnicích není špatná, ale připravte se na poměrně tuhé řazení, kdy řidič musí na řadící páku opravdu zatlačit. Jinak si jízdu s ním zajisté nadmíru užijete. Jízda s tímto vozem je opravdovým zážitkem pro každého motoristického nadšence a milovníka silných amerik. Více o tomto voze a o tom jak se řídí jsme se rozepsali na našem automobilovém blogu – TEST: CHEVROLET CAMARO NA OKRESCE, DÁLNICI A LETIŠTI.

Chevrolet Camaro na Hradecké V8
Chevrolet Camaro na srazu Hradecká V8

Jízda v Camaru dokonale reprezentuje typický, americký Muclecar. Nám osobně se tato starší verze líbí daleko více než ta nejnovější generace Camara. To je ale záležitost osobního vkusu. Dostupnou alternativou v naší nabídce pak je konkurenční Musclecar Ford Mustang GT500 nebo Mustang nejnovější generace s motorem 5.0 GT. Nově také parádní Dodge Challenger a Chevrolet Corvette C7!


Jak probíhá zážitková jízda v Chevrolet Camaro?

Jízda v běžném provozu s Camarem
Jízda v běžném silničním provozu s Camarem

Projížďka Chevrolet Camaro probíhá s instruktorem pouze za příznivého počasí vzhledem k jeho vysokému výkonu. Na výběr je několik časových variant od 15 do 60 minut a to v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Ústí nad Labem. Dobrou zprávou je, že si můžete tento vůz půjčit třeba i na víkend. 

Alternativou je pronájem tohoto vozu na 12, 24 nebo 48 hodin a to již od 3619 Kč


Kolik jízda v Camaru stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?