JÍZDA V BMW M3

O BMW M3, které je k zapůjčení:

BMW M3 F80 je ikonickým vozem této značky se kterým si při jízdě užijete kupu zábavy! Ještě aby ne, 600 koní pod kapotou slibuje opravdovou divočinu. Díky výkonnému motoru 3.0l I6 Twin turbo s maximálním točivým momentem 750NM zajede z 0 na 100 km/h čas pod 3,9s a maximální rychlost činí 330 km/h. Tím konkuruje mnohým supersportovním vozům v naší nabídce! Konkurencí je i svým burácejícím zvukem linoucím se ze čtveřice výfuků, který zrychlí tep nejenom fanouškům BMW. Jde o krásné auto s parádním zvukem, silným motorem, které potěší každého motoristického nadšence! Zážitková jízda s M3 je vzhledem k vysoké pořizovací ceně opravdu příznivá! S BMW M3 je možné se projet v okolí Berouna, Plzně a na okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové.


Stručné představení historie BMW M3:

Označení „M“ u vozů BMW znamená „motorsport“ a představuje výkonné vozy s potenciálem pro závodění. Značka „M“ je spojena s třemi typickými barvami: modrou, fialovou a červenou. Někdy se však můžeme setkat i s tmavě modrou barvou. Tato divize byla založena v roce 1972 a zpočátku pracovalo v ní jen několik málo mechaniků. Dnes je v této závodní divizi BMW zaměstnáno stovky mechaniků. Samotný model M3 je na trhu od roku 1986 a vzniklo již šest generací tohoto vozu. Okamžitě se stal ikonou a navázal na úspěchy řady 3, která se proslavila mimo jiné seriálem „Kobra 11“.


Jak zážitková jízda s M3 probíhá?

Jízda s BMW M3

Zážitková jízda s M3 probíhá v běžném provozu a dokonce i na závodních okruzích! Konkrétně probíhají v okolí Berouna, Plzně a na okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové.

Láká Vás jiný vůz než BMW?

Doporučit můžeme jízdu v Mistubishi Lancer EVO nebo Subaru Impreza WRX, které jsou dosti podobné a slibujeme, že i stejně zábavné!


Kolik jízda s M3 stojí a kdy je nejbližší termín?

Chcete se cítit jako pirát silnic na chvíli nebo tento zážitek darovat někomu jinému? Každý milovník automobilů ocení radost z dokonalé jízdy v autě s výkonem 600 koní, které poutá pozornost okolí. Parádní zvuk motoru z výfuků, rychlá odezva bez turbo efektu a brutální zrychlení vyvolá úsměv na tváři a napumpuje adrenalin do žil! Kolik jízda stojí a kdy je možný termín?

Ikona dárku