JÍZDA V BMW M3

O BMW M3, které je k zapůjčení:

BMW M3 F80 je ikonickým vozem této značky se kterým si při jízdě užijete kupu zábavy! Ještě aby ne, 600 koní pod kapotou slibuje opravdovou divočinu. Díky výkonnému motoru 3.0l I6 Twin turbo s maximálním točivým momentem 750NM zajede z 0 na 100 km/h čas pod 3,9s a maximální rychlost činí 330 km/h. Tím konkuruje mnohým supersportovním vozům v naší nabídce! Konkurencí je i svým burácejícím zvukem linoucím se ze čtveřice výfuků, který zrychlí tep nejenom fanouškům BMW. Jde o krásné auto s parádním zvukem, silným motorem, které potěší každého motoristického nadšence! Zážitková jízda s M3 je vzhledem k vysoké pořizovací ceně opravdu příznivá! Více o jízdě s BMW M3 v Táboře a Českých Budějovicích


Stručné představení historie BMW M3:

Jak možná víte, označení M znamená motorsport a jde o vysoce výkonné vozy se závodním potenciálem. Značka M je doplněna třemi typickými barvami, které jsou modrá, fialová a červená. Dnes se však můžeme setkat místo fialové s tmavě modrou barvou. Tato divize byla založena v roce 1972 a pracovalo v ní jen několik málo mechaniků. To se postupem času a s přibývajícími úspěchy vozů M1, M3 a M5 změnilo na dnešní stovky mechaniků pracujících v rámci této závodní divize BMW. Samotný model M3 je na světe od roku 1986 a do součanosti vznikl v 6. generacích. Téměř okamžitě se stal ikonou a navázal tak na úspěchy BMW řady 3, kterou proslavil mimo jiné seriál Kobra 11.


Jak zážitková jízda s M3 probíhá?

Jízda s BMW M3

Zážitková jízda s M3 probíhá v běžném provozu na pečlivě vybraných trasách, kde na to můžete „šlápnout“. Tedy i na dálnici. Vždy však pouze za příznivého počasí a dohledu instruktora a to kvůli bezpečnosti. Takto silná zadokolka dokáže totiž za nepříznivého počasí potrápit i zkušené řidiče. Jízdy probíhají v Táboře a Českých Budějovicích, popřípadě na letišti u obce Kámen. Na výběr máte různé časové varianty, popřípadě počty sprintů na letišti.

Láká Vás jiný vůz než BMW? Doporučit můžeme jízdu v Mistubishi Lancer EVO nebo Subaru Impreza WRX.


Líbit by se také mohla jízda s BMW na letišti!

Jízda s BMW M3 na letišti

Byla by škoda neotestovat možnosti výkonného motor 3.0l I6 Twin turbo s maximálním točivým momentem 750NM a proto je tu možnost sprintu na uzavřeném letišti! Těšit se můžete na zrychlení z 0 na 100 km/h pod 3,9s a maximální rychlost činí 330 km/h. Tu se Vám vzhledem k délce letiště pravděpodobně nepodaří atakovat avšak 250 až 300 km/h byste zvládnout mohli. Záleží samozřejmě na více faktorech, slibujeme však, že se budete dobře bavit!


Kolik jízda s M3 stojí a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku

Chcete se na chvíli cítit jako pirát silnic nebo tento zážitek někomu darovat? Nadšení z dokonalé jízdy v autě, které má 600 koní a za kterým se každý otočí, ocení každý automobilový nadšenec! Parádní zvuk motoru linoucí se z výfuků, super rychlá odezva bez turbo efektu a s tím související brutální zrychlení vyčaruje úsměv na tváři a napumpuje adrenalin do žil! Kolik jízda stojí a kdy je možný termín?