JÍZDA V SUBARU WRX STI 🚘

O Subaru Impreza WRX STI, které je k zapůjčení:

Impreza WRX STI má pohon všech čtyř kol, které brzdí sportovní brzdy značky BREMBO. Dokonalou stabilitu vozu při sportovní jízdě zajišťuje čtyřkanálové ABS spolu s mezinápravovým diferenciálem DCCD a samosvornými diferenciály přední a zadní nápravy. Převodovka je manuální šestistupňová. Velice povedená je i nejnovější Impreza WRX STI. Vše výše uvedené zajišťuje parádní zábavu za volantem. Zážitková jízda v Subaru Impreza

Jízda v modrém Subaru Impreza WRX STI
Subaru Impreza WRX STI Praha

Krátké představení historie Subaru

Subaru je japonská značka firmy Fuji Heavy Industries, která vznikla v roce 1953. Vzhledem k velkému celosvětovému úspěchu vozů se firma v roce 2017 přejmenovala na Subaru Corporation. Subaru se specializuje na vozy s motorem typu boxer. Ten je umístěn právě v tomto voze. Stejný typ motoru můžete také najít v námi nabízeném Porsche 911 Carrera. V podstatě jde o plochý zážehový čtyřválec o objemu 2457cm³ s protiběžnými písty a přeplňováním. V hlavě válců jsou umístěné dvě vačkové hřídele a motor má celkem 16 ventilů. Výsledkem je výkon cca 300 koní (221kW) s maximálním točivým momentem 407Nm/4000ot./min. Maximální rychlost je omezená na 250 km/h.


Řízení Subaru Impreza jako dárek – Jak dobře se řídí?

řízení subaru WRX, interier vozu

Jízda v Subaru Impreza WRX STI Vás zpočátku překvapí svou civilizovaností. Jde v podstatě o vůz ke každodennímu používání, který se však změnou jízdního módu a prudkým přidáním plynu změní na ostrou bestii polykající benzín po litrech. Při opravdu ostré jízdě si totiž bez okolků „vezme“ 30l/100km. Akcelerace z 0 na 100 Vás zřejmě neoslní (5,2s), ale určitě Vás dostane stabilita vozu v zatáčkách. Zásluhu na tom má především dobré rozložení váhy, pohon 4×4 a propracované diferenciály. Bez obav tedy můžete ostře řezat zatáčky, sedačky Vás ale příliš nepodrží.


NOVINKA: Jízda v Subaru Impreza na okruhu

Subaru Impreza připravený k jízdě na okruhu

Nově se můžete projet s tímto parádním vozem také na okruhu v Mostě a Brně. Na výběr máte dvě varianty – 2 nebo 4 kola při kterých zažijete maximální adrenalin. Jízdu lze absolvovat i bez ŘP a to na sedadle spolujezdce.

Líbit by se Vám také mohla jízda v závodních speciálech Mitsubishi Lancer Evo a Subaru Impreza WRX, Ferrari 458 a Lamborghini Gallardo taktéž na okruhu v Mostě a Brně. Za zvážení také stojí jízda v závodním speciálu OCR. Popřípadě můžeme doporučit jízdu s BMW M3.


Jak probíhá jízda v Subaru Impreza?

Modré Subaru Impreza WRX STI připravené k jízdě v Praze
Subaru Impreza WRX STI připravené k jízdě

Zážitková jízda v Subaru probíhá v Praze kombinací jízdy v běžném provozu. V obci a na dálnici. Pro zajištění bezpečnosti s Vámi jako spolujezdec pojede instruktor. Ten Vás nejdříve o celém průběhu jízdy instruuje a pak už můžete vyrazit. Určitě se nebojte ho během jízdy vyzpovídat a dozvědět se tak o vozu více.


Jaké jsou recenze na jízdu se Subaru?

Luxusní zážitek z jízdy. Neskutečna síla Subaru. Auto poslouchá přesně tak jak chcete. Personál skvělý kluci vše vysvětlí a kluk co jel semnou největší Borec. Děkuji za zážitek a ještě se určitě uvidíme 🙂 Daniel K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik jízda v Subaru stojí a kdy je nejbližší termín jízdy? 

Cítit se na chvíli třeba jako pirát silnic? Nadšení z dokonalé jízdy v autě, které má motor typu Boxer, to prostě ocení každý automobilový nadšenec. Subaru Impreza ale nabízí víc! Perfektní záběrové schopnosti, super rychlá odezva, auto s neuvěřitelnou stabilitou a vyvážeností i v těch nejostřejších zatáčkách. Jízda v Subaru Impreza je jednoduše super závoďácký dárek, který napumpuje adrenalin do žil! Kolik jízda stojí a kdy je možný termín?

Ikona dárku