ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V CHEVROLET CAMARO 2014

Krátké představení Camara 2014, které je k zapůjčení:

Jízda v Camaru - černém rok 2014
Zážitková jízda v Camaru 5. generace – Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava a Ústí nad Labem

Chevrolet Camaro je sportovním americkým vozem, který se po zásluze řadí do kategorie muscle car. Jde o vozy se silným motorem, nejčastěji V8 a zadním pohonem vyrobené v Americe. Do současnosti vzniklo 6. generací. Chevrolet Camaro 2014, které si můžete zapůjčit spolu s Camarem 2010, které také zprostředkováváme spadá do 5. generace. Říká se, že tato generace vznikla na základě požadavku režiséra filmu Transformers, ale také fanoušků a odborníků. Automobilka prosby vyslyšela a 5. generaci vytvořila spolu s limitovanou Transformers verzi tzv.“Bumblebee“. Více o jízdě v Camaru 2014


Nejnovější 6. generace nově v nabídce!

Zážitková jízda v Camaru 2018

Pokud byste chtěli vyzkoušet nejnovější generaci, máme pro Vás dobrou zprávu – zážitková jízda v Camaru 2018 s 6,2l V8 motorem o výkonu 455 koní. Na výběr je několik alternativ počínaje pouhou spolujízdou, přes řízení Camara 2018 na 15, 20, 30, 40 až dokonce 60 minut. Popřípadě zapůjčení na 12, 24 nebo 48 hodin.


Jak se Camaro řídí?

Chevrolet Camaro 2014 nabízí parádní svezení za brutálního zvuku linoucím se z výfuku. Velkým nezvykem pro běžné „smrtelníky“, kteří obdobnými vozy nejezdí jsou poměrně malá okna v předu i vzadu. My osobně jsme si v něm přišli pomalu jako v černém tanku. Camaro se ale jinak i na našich silnicích komfortně řídí. Automatická převodovka s možností řazení pod volantem je příjemným bonusem. Moc se nám líbil zvuk motoru, ale také jeho ohromná kapota. Jízda s ním je parádním zážitkem, který prostě musíte zažít!


Novinka: Souboj amerik – Camaro vs. Challenger

Zážitková jízda Camaro vs. Challanger
Vyzkoušejte oba vozy v rámci jednoho zážitkového dárku! Camaro vs. Challenger

Jak zážitková jízda v Chevrolet Camaro probíhá?

Jízda v Camaru 2014 na okruhu
Jízda v Camaru 2014 na okruhu bohužel v současnosti nezprostředkováváme.

Projížďka v Chevroletu Camaro probíhá pouze za příznivého počasí a to vzhledem k jeho vysokému výkonu. Na výběr máte hned několik časových variant od 15 do 60 minut a to v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Ústí nad Labem. My doporučujeme vybrat tu nejdelší protože čas v takovém voze strašně rychle utíká!


Kolik jízda v Camaru stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?