JÍZDA V CHEVROLET CAMARO 2014

Krátké představení Camara 2014, které je k zapůjčení:

Chevrolet Camaro je sportovním americkým vozem, který se po zásluze řadí do kategorie muscle car. Jde o vozy se silným motorem, nejčastěji V8 a zadním pohonem vyrobené v Americe. Do současnosti vzniklo 6. generací. Chevrolet Camaro 2014, které si můžete zapůjčit spolu s Camarem 2010, které také zprostředkováváme spadá do 5. generace. Říká se, že tato generace vznikla na základě požadavku režiséra filmu Transformers, ale také fanoušků a odborníků. Automobilka prosby vyslyšela a 5. generaci vytvořila spolu s limitovanou Transformers verzi tzv.“Bumblebee“. Více o jízdě v Camaru 2014

Jízda v Camaru - černém rok 2014
Zážitková jízda v Camaru 5. generace – Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava a Ústí nad Labem

Jak se Camaro řídí?

Chevrolet Camaro 2014 nabízí parádní svezení za brutálního zvuku linoucím se z výfuku. Velkým nezvykem pro běžné „smrtelníky“, kteří obdobnými vozy nejezdí jsou poměrně malá okna v předu i vzadu. My osobně jsme si v něm přišli pomalu jako v černém tanku. Camaro se ale jinak i na našich silnicích komfortně řídí. Automatická převodovka s možností řazení pod volantem je příjemným bonusem. Moc se nám líbil zvuk motoru, ale také jeho ohromná kapota. Jízda s ním je parádním zážitkem, který prostě musíte zažít!


Jak zážitková jízda v Chevrolet Camaro probíhá?

Jízda v Camaru 2014 na okruhu

Projížďka v Chevroletu Camaro probíhá pouze za příznivého počasí a to vzhledem k jeho vysokému výkonu. Na výběr máte hned několik časových variant od 15 do 60 minut a to v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Ústí nad Labem. My doporučujeme vybrat tu nejdelší protože čas v takovém voze strašně rychle utíká!


Kolik jízda v Camaru stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Hledáte stoprocentní dárek? Něco, co se nedá zapomenout, co nejde běžně prožít, o čem se bude ještě hodně nocí zdát? Třeba možnost řídit legendu se zrychlením z nuly na sto za 4 sekundy? Výkon 450 koní pod kapotou, to už přece jen zatlačí tělo do sedačky! To umí například Chevrolet Camaro, vybavené americkým motorem V8 6.2l. Tato super kára je prostě ztělesněním těch nejdivočejších představ. Jedinečný design, brutálně černá barva a nezaměnitelný zvuk motoru nenechá nikoho chladným. Kolik jízda stojí a kdy jsou termíny?

Ikona dárku