JÍZDA V NÁKLAĎÁKU PRAGA V3S

Jízda v náklaďáku Praga V3S, legendárním veteránu, probíhá na polygonu v Ostravě. Právě na tomto místě je pro každého, kdo je starší osmnácti let, připraven nezapomenutelný zážitek. Rychlá a místy i dech beroucí projížďka v legendární vejtřasce je určena dospělým lidem s odvahou. Bez ohledu na to, zda vlastní řidičský průkaz. Zážitek jako na míru šitý milovníkům veteránů není pro každého. Na své si zde přijdou nejenom fanoušci vozů staršího data výroby, ale také milovníci adrenalinu a jízdy na hranici bezpečnosti. Více o jízdě s Pragou V3S

jízda náklaďákem Praga V3S - legendární Vejtřasce
Jízda v legendární Vejtřasce probíhá v Ostravě

Jak jízda v Praga V3S probíhá?

Během třicetiminutové jízdy si vyzkoušíte, jaké je to usednout za volant legendární vejtřasky. Po celou dobu této nezapomenutelné jízdy je ve voze přítomen zkušený instruktor. Ten vás s vozidlem nejenom seznámí, ale podá také zajímavý výklad plný technických informací i různých zajímavostí. Vejtřaska, jak se nákladnímu vozu Praga V3S přezdívá, je nejdéle vyráběným československým náklaďákem s nejpočetnější výrobou, která čítala více než 130 tisíc kusů. Své místo si Praga V3S našla jak v české tak i slovenské armádě. Velká spousta náklaďáků byla hojně využívána také v civilní sféře, kde se s nimi můžeme setkat dodnes. Pokud se chcete o vozech Praga dozvědět více, doporučujeme se podívat na krátký dobový dokument.

Díky pohonu na všechna kola si užijete jedinečný zážitek na trase plné překvapení. Zážitková offroad jízda probíhá na uměle upraveném terénu, na kterém potkáte jak náročná stoupání, tak také klesání i nebezpečné zatáčky. Na to abyste si užily jízdu ve vejtřasce Praga V3S nemusíte být pouze milovníky veteránů. Celou trasu vozového parku si můžete projet i v případě, že máte rádi adrenalin.


Milovníci historie, zbystřete!

Máte rádi nákladní vozy z dob minulých nebo někoho takového znáte? Máme pro Vás dobrou zprávu, k dispozici jsou zážitkové jízdy v legendárních náklaďácích, které jsou tak skvělým dárkem! Doporučit můžeme jízdu v hasičském speciálu Tatra 148 či armádní Tatře 815 6×6. K dispozici jsou ale také novější vozy! Zobrazit nabídku nákladních vozů


Kolik jízda ve Vejtřasce stojí a kdy nejbližší termín?

Nejlepším dárkem pro náročné je prožití něčeho opravdu neobvyklého a tím může být třeba právě jízda Vejtřaskou (Pragou V3S). Tento léty ověřený náklaďák si vyloženě říká o extrémně náročný terén. Zažít na vlastní kůži neuvěřitelné vlastnosti a schopnosti této nákladní legendy, změní jednou provždy pohled na techniku v těžkém terénu. Jde mimo jiné o parádní dárek pro milovníky armády! Věřte, že se obdarovanému bude příjemně zrychlovat tep při každé vzpomínce na tento zážitek. Na kolik jízda v náklaďáku Praga V3S vyjde a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku