JÍZDA V NÁKLAĎÁKU TATRA 148

Jízda v náklaďáku Tatra 148 již v dnešní době není nic běžného. Jedná se o legendární náklaďák, který byl v době své výroby vyvezen do různých koutů světa. Naštěstí ale některé z vozů zůstaly také v České republice. Díky tomu máte možnost vyzkoušet si, jaké je usednout za volant tohoto veteránu. Na offraodovém okruhu v Ostravě si přijdou na své nejenom milovníci náklaďáků, ale také ti, kdo se chtějí vcítit do kůže profesionálních hasičů minulých let. Nejedná se totiž o obyčejnou tatrovku, ale o model hasičského provedení. Více o jízdě v Tatře 148

jízda náklaďákem Tatra 148
Jízda v náklaďáku Tatra 148 probíhá v Ostravě

Jak jízda hasičskou Tatrou 148 probíhá?

Tatra 148 se začala vyrábět v druhé polovině minulého století. V Kopřivnici se za dobu téměř deseti let vyrobilo celkem 113 647 kusů vozidel. Mezi nimi byly nejenom vojenské i civilní cisterny či autojeřáby, ale také hasičské nástavby. Právě v hasičském provedení Tatry 148 je možné prožít nezapomenutelnou jízdu. Projížďku ve skvostném veteránu z roku 1976 okusíte na speciálně upraveném terénním polygonu. I přesto, že se jedná o veterán starší již více než čtyřicet let, jen tak nějakého terénu se nezalekne. Krev v žilách se vám rozproudí při trase, na které se nachází nespočet klesání, náklonů i dalšího terénu, který vás nenechá chvilku v klidu.

Se zkušeným instruktorem na vlastní kůži zažijete, jaké to bylo řídit tuto hasičskou tatrovku při situacích, kdy šli hasiči do boje se skutečným ohněm. Zároveň se dozvíte spoustu zajímavostí o tomto typu náklaďáku. Pokud se chcete o něm dozvědět více již dnes, doporučujeme se podívat na krátké dobové video. Tohoto úžasného zážitku se na trati kousek od Ostravy může zúčastnit kdokoliv, komu bylo více než 18 let. A to bez ohledu na to, zda vlastní řidičský průkaz. Nutno ovšem dodat, že se musí jednat o odvážného řidiče, který se nezalekne nejenom typu nákladního vozu, ale také terénního polygonu.


Milovníci historie, zbystřete!

Máte rádi nákladní vozy z dob minulých nebo někoho takového znáte? Máme pro Vás dobrou zprávu, k dispozici jsou zážitkové jízdy v legendárních náklaďácích, které jsou tak skvělým dárkem! Doporučit můžeme jízdu v legendární Praga V3S tzv. Vejtřasce a armádní Tatře 815 6×6. K dispozici jsou ale také novější vozy! Zobrazit nabídku nákladních vozů


Kolik jízda v náklaďáku Tatra 148 stojí a kdy nejbližší termín?

Nejlepším dárkem pro náročné je prožití něčeho opravdu neobvyklého. Tím může být třeba právě jízda náklaďákem Tatra 148. Tento hasičský speciál si vyloženě říká o extrémně náročný terén. Zažít na vlastní kůži neuvěřitelné vlastnosti a schopnosti tohoto kolosu, změní jednou provždy pohled na techniku v těžkém terénu. Jde o parádní dárek pro hasiče! Věřte, že se obdarovanému bude příjemně zrychlovat tep při každé vzpomínce na tento zážitek. Na kolik to vyjde a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku