JÍZDA V TAHAČI SCANIA T420

Překročte hranice každodenního života a vstupte do říše těžkých tahačů s nezapomenutelným zážitkem za volantem tohoto kolosu. Uskutečněte si dětský sen a stanete se pánem na cestě, když zažijete řízení tahače Scania T420 na uzavřeném polygonu u Příbrami. Připravte se na adrenalinový náboj a nahlédněte do kabiny obřího vozidla, které každodenně projíždí na silnicích. Tentokrát však nejste jen pozorovatelem, ale Vy sami budete řídit tento mohutný stroj s legendárním čumákem. Více o jízdě s tahačem Scania


Jak jízda v tahači Scania probíhá?

Vaše dobrodružství za volantem tahače začíná na uzavřeném polygonu, kde také probíhá škola smyku pro osobní automobily. Po celou dobu Vám bude k dispozici zkušený instruktor. Před samotnou jízdou dostanete 10 minut podrobné instruktáže, která vám odhalí tajemství ovládání těchto těžkých vozů. Zjistíte, jak správně zatáčet, couvat a jak efektivně využívat manuální převodovku, která dodá jízdě dodatečný rozměr zábavy.

Samotná jízda v tahači Scania T420 trvá 20 minut, během nichž budete mít instruktora po boku, který vás provede bezpečně a srozumitelně celým polygonem. Na asfaltovo-betonových plochách s kužely si vyzkoušíte ovládání tahače a oceníte, jak pohodlně se tento gigant pohybuje, ačkoliv váží 8,5 tuny. Se zdvihovým objemem 11 405 centimetrů krychlových a schopností dosáhnout rychlosti až 90 km/h získáte náhled do světa profesionálních řidičů nákladních vozidel. Pokud Vás láká spíše terén, doporučit můžeme jízdu v moderní Tatře Phoenix na terénním polygonu v Ostravě.


Milovníci historie, zbystřete!

Máte rádi nákladní vozy z dob minulých nebo někoho takového znáte? Máme pro Vás dobrou zprávu, k dispozici jsou zážitkové jízdy v legendárních náklaďácích, které jsou tak skvělým dárkem! Doporučit můžeme jízdu v legendární Praga V3S tzv. Vejtřasce, hasičském speciálu Tatra 148 či armádní Tatře 815 6×6. K dispozici jsou ale také novější vozy! Zobrazit nabídku nákladních vozů


Kolik jízda v tahači Scania stojí a kdy nejbližší termín?

Hledáte opravdu neobvyklý dárek, který zažil jen málokdo? Tím může být třeba právě jízda tahačem Scania T420. Tento nabušený náklaďák může vyzkoušet kdokoli s řidičským oprávněním sk. B na vlastní kůži. Věřte, že se obdarovanému bude příjemně zrychlovat tep při každé vzpomínce na tento zážitek. Na kolik to vyjde a kdy je nejbližší termín? Na kolik to vyjde a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku