JÍZDA V TATŘE PHOENIX EURO6

Jízda v Tatře Phoenix Euro 6 probíhá na terénní trati přímo v Ostravě. Tatrovka plná elektronických vymožeností vás vezme na cestu plnou adrenalinu. Požitek z jízdy, kterou prožijete za volantem tohoto jedinečného stroje, jenom podtrhne speciálně upravený offroadový terén. Více o jízdě Tatrou Phoenix

Jízda v Tatře Phoenix
Jízda v Tatře Phoenix probíhá na terénním polygonu v Ostravě

Jak jízda v Tatře Phoenix probíhá?

Tatrovka Phoenix zaujme každého, kdo miluje adrenalinovou jízdu. Nejedná se totiž pouze o nákladní automobil splňující přísné emisní specifikace Euro 6. Opravdovým světovým unikátem je zpracování podvozku. Protože je podvozek propojen s centrální nosnou rourou, dokáže snadno překonat nesnáze téměř jakéhokoliv terénu. I díky tomu si tak i neprofesionální řidič užije příjemnou cestu nepříznivým terénem. Za dobu výroby došlo ke vzniku již více než pět set kusů. Mimo to, že se nové a moderní Tatry Phoenix běžně využívají v zemědělství a lesnictví, vznikl také speciál pro přesazování stromů.

Terénní polygon v Ostravě jako by byl přímo stvořen pro adrenalinovou jízdu. Té se může zúčastnit kdokoliv starší osmnácti let. A to i v případě, že nejste vlastníkem řidičského průkazu. Zkušený instruktor dává pozor na průběh celé jízdy, zároveň řidiči poskytne spoustu informací o tomto moderním náklaďáku. Po seznámení se s vozem samotná jízda trvá 30 minut. Řidič si na terénním polygonu vyzkouší neobyčejný terén. Ten je plný prudkého stoupání, zatáček, klesání i náklonů. Nuda vás tak za volantem Tatry Phoenix Euro 6 rozhodně nečeká.


Milovníci historie, zbystřete!

Máte rádi nákladní vozy z dob minulých nebo někoho takového znáte? Máme pro Vás dobrou zprávu, k dispozici jsou zážitkové jízdy v legendárních náklaďácích, které jsou tak skvělým dárkem! Doporučit můžeme jízdu v legendární Praga V3S tzv. Vejtřasce, hasičském speciálu Tatra 148 či armádní Tatře 815 6×6. K dispozici jsou ale také novější vozy! Zobrazit nabídku nákladních vozů


Kolik jízda v náklaďáku Tatra Phoenix stojí a kdy nejbližší termín?

Hledáte opravdu neobvyklý dárek, který zažil jen málokdo? Tím může být třeba právě jízda moderním náklaďákem Tatra Phoenix. Tento technikou nabušený náklaďák si vyloženě říká o extrémně náročný terén. Zažít v něm na vlastní kůži můžete neuvěřitelné věci, které změní jednou provždy pohled na techniku v těžkém terénu. Věřte, že se obdarovanému bude příjemně zrychlovat tep při každé vzpomínce na tento zážitek. Na kolik to vyjde a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku