JÍZDA V TESLA MODEL X PLAID

Více o elektromobilu Tesla Model X:

Elektromobil Tesla X Plaid nabízí nejen neuvěřitelný výkon s více než 1000 koňmi pod kapotou, ale také možnost zažít jízdu v nejsilnějším SUV současnosti. Se zrychlením z 0 na 100 km/h za pouhých 2,6 sekundy se přenesete do světa, který připomíná sci-fi filmové scény. Během 20 nebo 30 minutové jízdy, kterou můžete absolvovat buď za volantem, nebo jako spolujezdec si budete užívat svižnou jízdu, poháněnou nejmodernější technologií. Tesla Model X Plaid vás potěší nejen ohromujícím výkonem, ale také bezkonkurenčním designem a futuristickými prvky. Více o jízdě v Tesle X Plaid


Jak probíhá řízení elektromobilu Tesla model X?

Zážitková jízda v Tesle S Plaid

Zapomeňte na všechny dosavadní zážitky, protože tohle je dobrodružství, které vám připadá jako přímo z budoucnosti! Připravte se na vzrušující jízdu v Tesle Model X Plaid, ale pozor, podmínkou je mít platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Samozřejmě, abychom vám zajistili bezpečnost a dokonalý zážitek, jízda je závislá na počasí a nekoná se za nepříznivých podmínek, jako je silný déšť, sněhové kalamity, prudký vítr, extrémní mrazy nebo kroupy.

Tato exkluzivní jízda je vhodná pro vás až s třemi spolujezdci, z nichž jeden je zdarma. Můžete tak tuto neuvěřitelnou zkušenost sdílet s vašimi blízkými. Celý zážitek zahrnuje 20 minut svižné jízdy, doplněné o 20 minutový blok věnovaný instruktáži a zodpovídání vašich otázek. Ale pokud toužíte po ještě větším dobrodružství, můžete si zvolit delší variantu s jízdou trvající 30 minut a 30 minut pro instruktáž a příjemný pokec o tomto neskutečném elektromobilu.

Vstupte do světa extrémních rychlostí! Tesla Model X Plaid vám nabízí maximální rychlost 322 km/h a úžasné zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 2,1 sekundy. To je špička současných technologických inovací a jízda v tomto futuristickém vozidle vám zaručeně otevře novou dimenzi cestování. Nejenže si užijete nezapomenutelný zážitek, ale zanechá vám nevymazatelný dojem na celý život. Co na to říkáte, půjdete do toho? Jízdy probíhají v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni a Praze! Na stejných místech také probíhá jízda s Modelem S Plaid.


Líbit by se také mohla jízda s Modelem 3!

Zážitková jízda v Tesla Model 3

Projet se také můžete v Tesla Model 3, který má ve výbavě režim autopilota. Jízdy probíhají v Brně, Hradci Králové, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Praze a Svitavách. Řidič si může s sebou vzít až dva spolujezdce. Jde tak zároveň o parádní zážitek i dárek, který nemá konkurenci. Zároveň je za velice dobrou cenu. Více o jízdě v Tesla 3


Kolik jízda v Tesle stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Láká vás řídit auto budoucnosti nebo chcete takovou jízdu někomu darovat? Elektromobil Tesla X Plaid vám to může hravě splnit. V čem je toto auto unikátní? Možností vychutnat si jízdu elektromobilem, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,1 s což hravě překoná mnohé supersporty Ferrari a Lamborghini. To musíte zažít, to musíte vyzkoušet! Kolik jízda stojí a kdy je možný její termín?

Ikona dárku