JÍZDA VE FORD MUSTANG GT350

O Fordu Mustang GT350 SHELBY paket, který je k zapůjčení:

Jízda ve Ford Mustang GT350 SHELBY paket je skvělým zážitkem a dárkem v jednom. Těšit se můžete na 5,2l motor V8 o výkonu 533 koní jehož výsledkem je maximální rychlost až 300 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,4s. Při zážitkové jízdě tyto hodnoty atakovat nebudete, ale nebojte zábavu si i tak s touto „amerikou“ užijete do sytosti. O jízdě v Mustangu GT350

Zážitková jízda ve Ford Mustang GT350
Zážitková jízda ve Ford Mustang GT350 Shelby probíhá v Praze

Stručné představení historie Mustangu

Ford je světoznámá automobilová značka vozů založená Henrym Fordem a jeho synem v Detroitu roku 1903. Ford byl průkopníkem masové výroby v podobě montážních linek. Náklady a náročnost práce se díky montážním linkám značně snížila. Díky tomu mohl vzniknout první cenově dostupný vůz Ford model T. Velký boom automobilka zaznamenala s první generací Mustang, který původně představoval poměrně cenově dostupné vozidlo. S postupem času a vývojem speciálů se Ford Mustang dostává do podvědomí jako tzv. Muscle car – vysoce výkonný vůz. Na popularitě Ford Mustang získal také díky filmům Bullitův případ a 60 sekund.


Řízení Mustangu jako dárek – Jak se tento legendární vůz řídí?

Interiér Fordu Mustang GT350

Zcela jistě Vás při jízdě překvapí o jak komfortní vůz jde. Určitě jako my, budete očekávat tvrdou a nepříliš komfortní „ameriku“. Ta doba je iž dávno pryč a v tomto případě jde o zcela komfortní „evropský“ vůz se kterým rozhodně uděláte hodně parády. Chvilku si budete zvykat na dlouhý „čumák“ a poměrně ostrou spojku. To bude ale otázka jen pár minut. Častou otázkou běhěm jízdy je: „kolik to žere“? Dlouhodobá spotřeba se u tohoto Mustangu pohybuje od 10 do 12 litrů, ale při klidné dlouhé jízdě po dálnici se prý jde dostat dokonce na 7 litrů. Není to paráda?


Jak probíhá jízda ve Fordu Mustang?

Zážitková jízda s Ford Mustang GT350 Shelby
Projet se můžete 20, 40 nebo 60 minut!

Zážitková jízda s Mustangem GT350 probíhá v Praze v několika variantách – 20, 40 nebo 60 minut jízdy. Vyzkoušíte jízdu v běžném provozu, ale také na dálnici! Pokud budete mít zájem, můžete si nechat celý zážitek natočit na kameru. Pochopitelně je také možná pouhá spolujízda bez řízení vozu pro účastníky bez ŘP.


Ford Mustang 5.0 GT na dalších místech v ČR!

Ford Mustang GT připravený k jízdě

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje jízda v Praze, můžeme Vám nabídnout jízdu v Mustangu 5.0 GT na dalších místech ČR – Brno, Ostrava a Olomouc. Jde o zcela obdobný zážitek v variantách od 15 do 60 minut. Horkou novinkou je pak jízda na okruhu Slovakia Ring.


Chcete si Mustanga půjčit na delší dobu?

pronájem Ford Mustang

Chcete se v Mustangu projet déle a zažít toho tak mnohem více? Můžete! K dispozici je Ford Mustang ve verzi cabrio, který si lze zapůjčit na 6, 12 či 24 hodin! To už se pořádně projedete a poznáte o jak skvělé auto jde! Půjdete do toho?


Nebo ho vyzkoušet na okruhu?

Jízda na okruhu s Mustangem na SlovakiaRingu

Vyzkoušejte parádní novinku – Jízdu v Mustangu na okruhu Slovakia Ring (nedaleko od Bratislavy). Díky tomuto zážitku poznáte jaké je být profesionálním závodníkem. Nebojte, veškeré závodnické vybavení Vám bude zapůjčeno a vše důkladně vysvětleno! K dispozici je pro Vás připraveno více variant rozdělených podle času nebo počtu kol. Samozřejmostí je možnost řízení i spolujízda s profesionálem.


Recenze na jízdu v Mustangu Praha:

Parádní jízda 🙂 jen škoda že člověk si nevyzkouší plný potenciál auta někde na letišti. Ladislav N., hodnocení: 5/5

Velmi vstřícný přístup, profesionální jednání a příjemné prostředí, škoda, že nešlo Forda vyzkoušet na uzavřeném okruhu. Snad příště. Jaromír D., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik jízda ve Fordu Mustang stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Darujte možnost řídit ikonu mezi amerikami, z které naskočí husí kůže už jen při prvním pohledu. Ford Mustang je jednoduše dokonalost. Splňuje vše, co si od tohoto slova přát. Je zkrátka nádherné, sexy, silné, skvěle ovladatelné a prostě nadčasové. Jízdu provází typicky dokonalý zvuk motoru V8 s 533 koňmi, který budete chtít poslouchat se staženými okénky. Sportovní vzhled propůjčují příznačné černé pruhy na stříbrné kapotě. Kolik jízda stojí a kdy je možný termín konání?

Ikona dárku