JÍZDA VE FORMULI BRNO

O formuli F4 Mygale, která je k zapůjčení:

Jízda ve Formuli Brno - Masarykův okruh

Sledování závodů formule vás neustále fascinuje? Co si tedy řídit takovou formuli na závodním okruhu a zažít ten neuvěřitelný auto-moto zážitek na vlastní kůži? V Brně na Masarykově okruhu je k dispozici jízda formulí F4, kde si můžete usednout za volant výkonného monopostu a projet se až na 12 km dlouhém okruhu. Formule F4 vám umožní dosáhnout rychlostí až 240 km/h a zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 sekundy. S váhou přes půl tuny a 160 koní pod kapotou si užijete rychlou jízdu na okruhu plném zatáček a rovinek. V současnosti jízdy s formulí v Brně neprobíhají, doporučit ale můžeme jízdu s formulí v Pelhřimově, Březnu u Chomutova či na Slovakia ringu.


Jízda s formulí jako dárek – Jak se formule na okruhu řídí?

Formule Renault připravená k jízdě ve formuli jako dárek

Při usedání do formule se hned zpočátku cítíte trochu stísněně, protože prostoru v ní není příliš mnoho. Nicméně, jakmile se usadíte a připoutáte, vše se změní. Pedály jsou blízko u sebe, a proto oceníte zapůjčené závodní boty. Prvních pár metrů na okruhu si budete muset zvyknout na řízení s nataženýma nohama, což může připomínat řízení motokáry. Po chvíli obav a možná i strachu ale začnete naplno vnímat sílu motoru, vibrace celé formule a úžasný zvuk motoru. Jízda ve formuli na okruhu uběhne jako voda, ale ten zážitek si budete pamatovat celý život.

Zejména pro motoristické nadšence je tato jízda parádním dárkem, který vážně stojí za to!


Jak jízda ve formuli Brno probíhá?

Po příjezdu na místo na Masarykův okruh, nejprve vyřídíte formality. Poté následuje krátká instruktáž a zapůjčení vybavení – závodní boty, rukavice, kukla a helma. Za zvážení také stojí jízda s formulí Škoda 1400 v Březně u Chomutova, jízda s formulí na letištním okruhu u Pelhřimova či jízda na okruhu Slovakia Ring.

Jízdy ve formuli na okruhu se může účastnit každý ve věku od 18 let s řidičským průkazem. Maximální výška je 190 cm a váha 110 kg. Pokud tyto parametry účastník nesplňuje na stejném místě probíhá jízdy v Ariel Atom ve kterém je více místa a tak tyto podmínky odpadají. Zrychlení i zážitek je obdobný a dokonce ušetříte! Více o Ariel Atomu na okruhu v Brně

Závodní boty na okruhu pro jízdu ve formuli na okruhu v Brně

Další místa, kde se můžete s formulí projet:

Jízda s formulí Škoda

Jízda s formulí Březno u Chomutova

Samozřejmě, není to stejná formule jako ta, kterou vidíte při závodech F1, ale i tak se s ní můžete naplno bavit a zažít, co všechno tento motorsport obnáší. Připravte se na úžasné zrychlení a přetížení přes 2G v zatáčkách. To vše je díky nízké váze pouhých 400 kg a výkonu motoru 350 koní na tunu. O jízdě ve formuli v Březně u Chomutova

Jízda ve formuli Renault, dárek,

Jízda s formulí Pelhřimov

Pokud jste závislý na sledování televizních přenosů závodů formule Grand Prix, máme pro vás skvělou nabídku. V obci Kámen u Pelhřimova se můžete chopit volantu formule F4 Mygale, která kombinuje výkon a skvělé jízdní vlastnosti. Tato formule váží 550 kg a dosahuje maximální rychlosti 235 km/h. Na uzavřeném letišti si můžete vybrat mezi 5 nebo 8 koly a zažít opravdovou dávku adrenalinu. Během jízdy se těšte na ohromující zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy. O formuli F4 v obci Kámen (Pelhřimov)

Jízda s formulí na okruhu Slovakia Ring

Jízda s formulí na okruhu Slovakia Ring

Přijďte vyzkoušet skvělou novinku – jízdu formulí na okruhu Slovakia Ring nedaleko Bratislavy. Tento závodní okruh vám poskytne jedinečnou možnost zažít, jaké to je být profesionálním závodníkem. Nemusíte se bát, veškeré závodnické vybavení vám bude zapůjčeno a pečlivě vysvětleno! Máte na výběr různé varianty, které se liší podle času nebo počtu kol. A pokud preferujete jiné typy vozidel, můžete se rozhodnout závodit v Fordu Mustang GT nebo Porsche 911 GT3. Volba je zcela na vás! Více o jízdě s formulí Slovakia Ring


Kolik jízda ve formuli Brno stojí a kdy je nejbližší termín?

Kolik lidí ve vašem okolí se může pochlubit tím, že řídili formuli? Tento lehký stroj vyniká perfektní přilnavostí k povrchu, citlivým řízením a sportovními sedačkami, které se vám přizpůsobí jako by byly na míru. Jízda ve formuli F4 přináší nezapomenutelný zážitek, kdy se ocitáte téměř nad zemí a vychutnáváte si unikátní řazení pod volantem. Nebojte se tento zážitek darovat! Nemůžete udělat chybu. Kolik jízda stojí a kdy je možný termín konání?

Ikona dárku jízda ve formuli Brno