TEST: MOTOKÁRY VYSOKÉ MÝTO

Půjčovna motokár ve Vysokém Mýtě (Pardubický kraj)

motokáry Vysoké Mýto
Motokáry ve Vysokém Mýtě na autodromu, kde se také nachází skatepark nebo škola smyku

Půjčovna motokár ve Vysokém Mýtě je součástí autodromu, kde kromě závodní trati naleznete skatepark nebo výcvikové místo školy smyku. Parkování je zcela zdarma před autodromem. Pokud se na motokáry vydáte jděte prosím přes vybudovaný kovový můstek, který vede nad závodní tratí. Je to čistě kvůli Vaší bezpečnosti. Otevírací dobu a další informace naleznete na webových stránkách autodromu.


Jaké motokáry jsou k zapůjčení?

  • dětská motokára Honda 160ccm
  • Honda 200ccm pro jízdu na malém okruhu (na fotografii výše)
  • Honda 390ccm pro jízdu na velkém okruhu po zajetí limitního času na malém okruhu

Jaká je závodní trať a motokáry Vysoké Mýto?

motokáry Vysoké Mýto na autodromu
Závodní trať půjčovna motokáry Vysoké Mýto

Závodní malá motokárová trať ve Vysokém Mýtě má délku 530 metrů a velká 1142 metrů. Obsahuje dvě rovinky, kde se lze pořádně rozjet a několik širokých zatáček. Předjíždění na této trati je díky šířce trati bezproblémové. Co určitě oceníte jsou helmy s plexisklem (ano, někde to není samozřejmostí) protože z trati odlétávají kousky pneumatik a kamínků. Velkým plusem je měření času. Na závěr si tak můžete porovnat zlepšování nebo zhoršování jednotlivých jezdců v daných kolech. V letošním roce (2019) mají nové motokáry a nejrychlejší zajetý čas na této trati činil 32:69s.


Kde půjčovnu motokár Vysoké Mýto naleznete?

Motokáry Vysoké Mýto naleznete na autodromu u silnice I/35 vedoucí z Holic na Litomyšl za čerpací stanicí Shell. Na kruhovém objezdu právě u této čerpací stanice odbočíte poslední výjezdem vpravo a ihned doprava. Po zhruba 300 metrech dojedete na parkoviště, kde již uvidíte bránu autodromu. Parkování je zdarma. Při příchodu na autodrom prosím dodržujte bezpečnostní instrukce uvedené u vchodu. Zobrazit na Mapy.cz


Závěrečné zhodnocení půjčovny motokár Vysoké Mýto

S klidným srdcem tuto půjčovnu motokár doporučujeme jak pro jednotlivce tak pro partu kamarádů! Zábavu si užijí i menší děti pro které jsou připraveny menší a slabší motokáry. Nedaleko od Vysokého Mýta můžete navštívit také motokáry v Litomyšli, které se pyšní vnitřní a venkovní dráhou.