JÍZDA V SILNIČNÍ BUGGY PRAHA

O zapůjčené silniční buggy

Silniční buggy v Praze je netradičním zážitkem pro dva a to hned v několika časových variantách. Podívat se můžete na zajímavá místa Prahy, ale i v nedalekém okolí. Buggynu pohání malý 1,1l motor se kterým však díky nízké váze buggy můžete jet až 85 km/h. Brzdou provozu nebudete. Těšit se můžete na vítr ve vlasech a úplně nový, neopakovatelný zážitek.

Aktualizace: V současnosti není jízda v silniční buggy bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu v dakarské buggyně.

Zážitková jízda v silniční buggy Praha
Zážitková jízda v silniční buggy začíná v Praze a trvat může až 4 hodiny

Jak jízda se silniční buggynou probíhá?

Pronájem silniční buggy Praha
Pronájem silniční buggy je možné na 30, 60 minut nebo 4 hodiny.

Zapůjčení buggyny probíhá v Praze. Nezbytné je vlastnit řidičský průkaz sk. B a složit vratnou kauci 5 000 Kč. Následně účastníci obdrží helmu a proběhne krátká instruktáž. Ničeho se rozhodně nebojte! Buggy má povinné i havarijní pojištění a není žádný limit ujetých kilometrů. Jen je potřeba dodržet smluvený čas výpůjčky. Na výběr máte pronájem na 30, 60 minut nebo 4 hodiny. Doporučujeme vzít si teplejší oblečení protože buggy profukuje! 🙂


Kolik jízda v buggy v Praze stojí a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: V současnosti není jízda v silniční buggy bohužel k dispozici. Ke zvážení doporučujeme jízdu v dakarské buggyně či autokrossové buggyně.