SKOK DO HOUPAČKY Z MOSTU | CHOMUTOV

O skoku do houpačky z mostu v Chomutově

Most v Chomutově nad říčkou Hačka ze kterého se kromě bungee jumping skáče tzv. do houpačky

Skok do houpačky Chomutov je nejvyšší místem pro slaňování, bungee jumping a houpačku v celé ČR. Skáče se z mostu, který leží 62 m nad říčkou Hačka. Tento most naleznete na komunikaci s označením I/7 mezi Chomutovem a Horou Sv. Šebestiána. Při skoku do houpačky se můžete těšit na volný pád, který přechází v kyvadlový pohyb při kterém dosáhnete rychlosti až 110 km/h. Při celém seskoku jste uvázáni v sedacím postroji. 

V případě bungee jumpingu můžete seskok je absolvovat s úvazem za postroj nebo jen za nohy. Dostupná je ale také tandemová varianta bungee jumping, kdy skáčete z mostu uvázaní ve dvou zároveň. 

Parkování u mostu je možné na konci ulice Elišky Krásnohorské za můstkem cca 1,4 km. 

Mapa mostu, kde se v Chomutově skáče do houpačky

Jak probíhá samotný skok v Chomutově? Podívejte se na video od Zazitky.cz

Seskok do houpačky je určen pouze pro zcela zdravé jedince. Před každým seskokem účastník podepisuje prohlášení, kterým stvrzuje, že závažné úrazy nebo nemoci neprodělal. Velice stručně jde o kardiovaskulární nemoci, omezená pohyblivost, onemocnění cukrovkou nebo duševní poruchou, choroby vnitřních orgánu apod. Skok také nemohou absolvovat těhotné ženy a osoby těžší než 160 kg. Minimální váha pro seskok je stanovena na 40 kg. Osoby mladší 18 let mohou seskok absolvovat pouze se souhlasem zákonného zástupce. Doporučujeme vzít si s sebou pohodlné oblečení. Sezóna zde probíhá od dubna do října a to zejména o víkendu


Kolik skok do houpačky v Chomutově stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA