ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V MCLAREN 570S

O McLaren 570S, které je k zapůjčení:

 

Zážitková jízda v McLaren 570S
Zážitková jízda v McLaren 570S

McLaren je britská automobilka, která vyrábí především supersportovní a luxusní automobily. Na ty nejnovější se můžete podívat na webových stránkách McLarenu. Do podvědomí se dostala díky tomu, že je stálým účastníkem Formule 1 a to od Velké ceny Monaka v roce 1966. Jejím nejrychlejším a zároveň nejdražším vozem je McLaren P1. Dosahuje neuvěřitelné maximální rychlosti – 390 km/h. Velice rychlým a zajímavým vozem je také McLaren 570S, který je k zapůjčení.


McLaren 570S: Nejmenší model automobilky, který si troufá i na nové Audi R8, přichází! [Refresher]


Pod kapotou McLarenu 570S se skrývá osmiválec uspořádaný do V o objemu 3 800cm³ se dvěma turby. Výsledkem je maximální rychlost 328 km/h se zrychlením z 0 na 100 za 3,2s. O přenos brutální síly se stará sedmistupňová převodovka SSG. Přímými konkurenty 570tky v naší nabídce jsou Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo a nově také co se týče akcelerace Ariel Atom.


Jaký je pocit řídit McLaren 570S?

 

zážitková jízda v McLaren 570S - interiér
Interiér se povedl, co myslíte?

McLaren 570S patří do skupiny menších supersportů tzv. McLaren Sport Series. Ty mají být co nejpoužitelnější v běžném životě. V případě tohoto vozu tomu tak opravdu je. Z auta je dobrý výhled, sedačky jsou pohodlné a dokonce v interiéru najdete dostatek odkládacích míst.

Moc příjemně se řídí a jeho brutální akcelerace Vás ohromí. Je o mnoho rychlejší než konkurent Audi R8 V10. Dvoustovku zvládne pohodlně pod 10s. To vše není výsledkem pouze skvěle vyladěného motoru, ale především snahy o maximální úsporu hmotnosti. Výsledkem je pouhých 1 300 kg váhy s téměř dokonalým rozvržením mezi přední a zadní nápravou. V zatáčkách si tak můžete dovolit opravdu hodně.


Jak probíhá zážitková jízda s McLaren 570S?

 

Zážitková jízda probíhá v kombinaci jízdy v běžném provozu. V obci a na dálnici. Třešničkou na dortu je ostrý sprint na letištní ploše. V závislosti na výkonu vozu je zde možné dosáhnou rychlosti od 250 do 300 km/h. V případě tohoto vozu se hravě dostanete přes 250 km/h.

Pro zajištění bezpečnosti s Vámi jako spolujezdec pojede instruktor. Ten Vás nejdříve o celém průběhu jízdy instruuje a pak už můžete vyrazit. Určitě se nebojte ho během jízdy vyzpovídat a dozvědět se tak o vozu více.


Kolik tato zážitková jízda stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA