ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V MERCEDESU G

Připravte se na vzrušující dobrodružství za volantem jedné z nejlegendárnějších off-road ikon – vozidla Mercedes-Benz G. Tato zážitková jízda na offroadovém polygonu v Mostě a Brně představuje neopakovatelnou příležitost pro všechny, kteří touží po adrenalinu a touží po intenzivním terénním dobrodružství. S pohonem všech kol a odolností vozu Mercedes-Benz G v obtížných terénních podmínkách vás tato jízda zavede až na hranice adrenalinu a zároveň vám umožní prozkoumat výjimečné terénní schopnosti tohoto legendárního, dnes již spíše luxusního vozidla. Více o jízdě Mercedesem G v terénu


Jak se Mercedes G řídí?

Mercedes-Benz G je vybaven špičkovým systémem pohonu všech kol, který poskytuje optimální trakci na nevyhlášených terénních podmínkách. S výkonem 180 kW (245 koní) a točivým momentem 540 Nm máte k dispozici dostatek síly pro překonání různorodých překážek. Převodovka automatického typu pak zajišťuje plynulé a bezproblémové řazení, což usnadňuje ovládání vozu i v náročných situacích. Během jízdy si vyzkoušíte nejen sílu motoru, ale také precizní ovládání a stabilitu, kterou Mercedes-Benz G nabízí. Zážitková jízda tímto terénním monstrem vám umožní plně si vychutnat jeho schopnosti v náročném terénu, zatímco instruktor vás provede tajemstvími optimálního ovládání. Buďte připraveni na vzrušující dobrodružství, které spojuje sílu a eleganci v jednom terénním balíčku jménem Mercedes-Benz G. V naší nabídce mu může konkurovat snad jen některý z vozů Land Rover, které lze také vyzkoušet v terénu!

Jízda s Mercedesem G

Stručné představení zapůjčeného Mercedesu G:

  • Objem motoru: 2 987 cm³, V6
  • Maximální výkon: 180 kW (245 koní)
  • Točivý moment: 540 Nm
  • Maximální rychlost: 192 km/h
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h: 8,8 s
  • Převodovka: automatická

Krátké představení historie Gčka:

Mercedes-Benz třídy G, často označovaný jako G-Wagen, má poutavou historii sahající až do 70. let 20. století. Původně byl vyvinut pro vojenské účely ve spolupráci s rakouským výrobcem Steyr-Daimler-Puch, postupně se však transformoval z vojenského speciálu na ikonické luxusní SUV. Jeho charakteristický hranatý design zůstal věrný po celá desetiletí, přičemž modernizace v technologiích, bezpečnosti a pohonných jednotkách udržely G-čko v popředí automobilového průmyslu. S různými variantami, včetně výkonných AMG modelů, si třída G udržuje svou prestižní pozici až do současnosti, zůstává synonymem pro spojení luxusu, výkonu a skvělých terénních schopností.


Jak probíhá jízda v Mercedesu G?

Jízda v Mercedesu G na terénním polygonu

Těšit se můžete na 20minutovou jízdu, kterou si užijete na offroadovém polygonu v Mostě a Brně, kde si do sytosti vyzkoušíte schopnosti této luxusní i terénní legendy. Pro optimální průběh doporučujeme dorazit s 30minutovým předstihem, abyste měli dostatek času na potřebné formality, včetně předložení platného řidičského průkazu a krátké instruktáže k řízení vozu. Jakmile projdete instruktáží, převezmete kontrolu nad volantem a instruktor s vámi bude jako spolujezdec, pomáhající vám vytěžit maximum z jízdy. V ceně zážitku je nejen samotná jízda, ale také instruktáž a havarijní pojištění vozidla ve standardním rozsahu. Palivo se doplácí na místě.


Kolik zážitková jízda v Mercedesu G stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?