JÍZDA S FERRARI F149 CALIFORNIA

O Ferrari F149 California, které je k zapůjčení:

Ferrari jak určitě víte má hned několik ikonických vozů. Jedním z nich je právě Ferrari F149 California s osmiválcem uspořádaným do V. Motor má objem 4 287cm³ a výkon 489 koní (360kW). Výsledkem je maximální rychlost 312 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h dosáhne za necelých 3,6s. Vy teď nově máte možnost si tento sportovní vůz vyzkoušet za pár tisícovek. Nezní to skvěle? Zapůjčení Ferrari

Aktualizace: V současnosti jízdy s tímto vozem bohužel nejsou možné. Děkujeme za pochopení! Alternativou, která by se Vám mohla líbit je jízda ve jízda ve Ferrari 458 Italia nebo Lamborghini Gallardu. Popřípadě pak v Nissanu GTR.

Zážitková jízda ve Ferrari F149 California
Ferrari F149 California připravené k zážitkové jízdě v Praze.

Stručné představení historie

Ferrari je italskou automobilovou společností založenou automobilovým závodníkem Enzem Ferrari, která se v současnosti zaměřuje na výrobu sportovních a supersportovních automobilů. Enzo F. nemá na kontě nějaké významné závodnické úspěchy, jak byste možná očekávali. Úspěšným ho však udělalo to, že se dal na dráhu automechanika. Byl značně šikovný a tak se dostal do automobilky Alfa Romeo, kde pracoval jako automechanik a zkušební řidič. Později založil svou vlastní závodní stáj s vozy Alfa Romeo – Scuderia Ferrari. Později se ale s Alfou rozloučil a začal produkovat své vlastní vozy.


Řízení Ferrari jako dárek – Jak se tento supersport řídí?

Jak asi očekáváte, řídí se skvěle! Víceprvkové zavěšení nápravy a adaptivní tlumiče umožňují opravdu pohodlnou jízdu i na horším povrchu. Prodleva plynového pedálu téměř neexistuje a akcelerace je neskutečná. To vše za zvuku orchestru 4,3l V8. Vzhledem k vysoké maximální rychlosti i akceleraci jsou na voze osazeny karbon-keramické brzdy. Brzdy jsou popravdě poměrně ostré což je samozřejmě dobře. Vzhledem k použitým materiálům se jejich účinnost i při velké zátěži nesnižuje. Jízda ve Ferrari California je skvělá, ostatně jako se všemi vozy Ferrari.


NOVINKA: Jízda s Ferrari na okruhu

Jízda s Ferrari 458 Italia na okruhu v Příbrami

Jízda s Ferrari na okruhu je naprosto unikátním zážitkem. Málokterý supersport v naší nabídce můžete na závodním okruhu vyzkoušet. Jízdy probíhají na letištním okruhu v Příbrami, Brně a Mostě. V rámci sportovních vozů lze vyzkoušet na okruhu Porsche 911, Ariel Atom nebo formuli F4. Líbit by se také mohla jízda v závodním speciálu OCR. Všechny tyto vozy také slibuji dokonalou motoristickou zábavu!


Jak probíhá zážitková jízda s Ferrari?

Jízda ve Ferrari California probíhá pouze v Praze a to v kombinaci jízdy v běžném provozu, obci a na dálnici. Po celou dobu jízdy je účasten jako spolujezdec instruktor, který dohlíží na bezpečnost a ve stručnosti Vám vůz představí. Určitě se nebojte, se vším Vám rád pomůže, vysvětlí a bude se snažit o to abyste si jízdu maximálně užili.


Jízda ve Ferrari v Brně, Ostravě, Olomouci:

Jízda ve Ferrari 458 Italia probíhá na 7 místech

Pokud Vám nevyhovuje jízda v Praze, můžeme Vám nabídnou jízdu s Ferrari 458 Italia v V Brně, Ostravě a Olomouci. Věříme, že si každý své ideální místo pro jízdu s Ferrari bez problémů vybere.


Kolik tato jízda s Ferrari stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Dokonalé křivky, vyladěné detaily, sexy červená barva a nezaměnitelný znak černého hřebce ve žlutém poli – tomu prostě nelze odolat. Ale u Ferrari F149 California se nemusíte jen kochat jeho vzhledem – zkuste zkrotit takovou krásu! S výkonem 489 koní lze dosáhnout zrychlení z 0 na 100 km/h za necelých 3,6 s. Řízení si můžete užít sami nebo ho někomu věnovat jako dárek, a počítejte s tím, že takový dar už nikdo nepřekoná. Proměňte své sny ve skutečnost a vychutnejte si jízdu v tomto luxusním italském supersportu. Kolik stojí a kdy jsou možné termíny jízdy?

Ikona dárku

Aktualizace: V současnosti jízdy s tímto vozem bohužel nejsou možné. Děkujeme za pochopení! Alternativou, která by se Vám mohla líbit je jízda ve jízda ve Ferrari 458 Italia nebo Lamborghini Gallardu. Popřípadě pak v Nissanu GTR.