JÍZDA S FERRARI F149 CALIFORNIA

O Ferrari F149 California, které je k zapůjčení:

Ferrari jak určitě víte má hned několik ikonických vozů. Jedním z nich je právě Ferrari F149 California s osmiválcem uspořádaným do V. Motor má objem 4 287cm³ a výkon 489 koní (360kW). Výsledkem je maximální rychlost 312 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h dosáhne za necelých 3,6s. Vy teď nově máte možnost si tento sportovní vůz vyzkoušet za pár tisícovek. Nezní to skvěle? Zapůjčení Ferrari California

Zážitková jízda ve Ferrari F149 California
Ferrari F149 California připravené k zážitkové jízdě v Praze.

Stručné představení historie

Ferrari je italskou automobilovou společností založenou automobilovým závodníkem Enzem Ferrari, která se v současnosti zaměřuje na výrobu sportovních a supersportovních automobilů. Enzo F. nemá na kontě nějaké významné závodnické úspěchy, jak byste možná očekávali. Úspěšným ho však udělalo to, že se dal na dráhu automechanika. Byl značně šikovný a tak se dostal do automobilky Alfa Romeo, kde pracoval jako automechanik a zkušební řidič. Později založil svou vlastní závodní stáj s vozy Alfa Romeo – Scuderia Ferrari. Později se ale s Alfou rozloučil a začal produkovat své vlastní vozy.


Řízení Ferrari jako dárek – Jak se tento supersport řídí?

Jak asi očekáváte, řídí se skvěle! Víceprvkové zavěšení nápravy a adaptivní tlumiče umožňují opravdu pohodlnou jízdu i na horším povrchu. Prodleva plynového pedálu téměř neexistuje a akcelerace je neskutečná. To vše za zvuku orchestru 4,3l V8. Vzhledem k vysoké maximální rychlosti i akceleraci jsou na voze osazeny karbon-keramické brzdy. Brzdy jsou popravdě poměrně ostré což je samozřejmě dobře. Vzhledem k použitým materiálům se jejich účinnost i při velké zátěži nesnižuje. Jízda ve Ferrari California je skvělá, ostatně jako se všemi vozy Ferrari.


NOVINKA: Jízda s Ferrari na okruhu

Jízda s Ferrari 458 Italia na okruhu v Příbrami

Jízda s Ferrari na okruhu je naprosto unikátním zážitkem. Málokterý supersport v naší nabídce můžete na závodním okruhu vyzkoušet. Jízdy probíhají na letištním okruhu v Příbrami, Brně a Mostě. V rámci sportovních vozů lze vyzkoušet na okruhu Porsche 911, Ariel Atom nebo formuli F4. Líbit by se také mohla jízda v závodním speciálu OCR. Všechny tyto vozy také slibuji dokonalou motoristickou zábavu!


Jak probíhá zážitková jízda s Ferrari?

Jízda ve Ferrari California probíhá pouze v Praze a to v kombinaci jízdy v běžném provozu, obci a na dálnici. Po celou dobu jízdy je účasten jako spolujezdec instruktor, který dohlíží na bezpečnost a ve stručnosti Vám vůz představí. Určitě se nebojte, se vším Vám rád pomůže, vysvětlí a bude se snažit o to abyste si jízdu maximálně užili.


Jízda ve Ferrari v Brně, Ostravě, Olomouci:

Jízda ve Ferrari 458 Italia probíhá na 7 místech

Pokud Vám nevyhovuje jízda v Praze, můžeme Vám nabídnou jízdu s Ferrari 458 Italia v V Brně, Ostravě, Olomouci a také v Praze. Věříme, že si každý své ideální místo pro jízdu s Ferrari bez problémů vybere.


Kolik tato jízda s Ferrari stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?

Ikona dárku

Dokonalé křivky, vyladěné detaily, sexy červená barva a nezaměnitelný znak černého hřebce ve žlutém poli – tomu prostě nelze odolat. Ale u Ferrari F149 California se nemusíte jen kochat jeho vzhledem – zkuste zkrotit takovou krásu! S výkonem 489 koní lze dosáhnout zrychlení z 0 na 100 km/h za necelých 3,6 s. Řízení si můžete užít sami nebo ho někomu věnovat jako dárek, a počítejte s tím, že takový dar už nikdo nepřekoná. Proměňte své sny ve skutečnost a vychutnejte si jízdu v tomto luxusním italském supersportu. Kolik stojí a kdy jsou možné termíny jízdy?