JÍZDA V ZÁVODNÍM AUTĚ NA OKRUHU

O závodním autě, které můžete vyzkoušet na okruhu v Mostě:

Jízda v závodním autě na okruhu
Jízda v závodním autě Škoda Octavia III RS na okruhu

Závodním autem, které máte možnost vyzkoušet na okruhu v Mostě je Škoda Octavia III RS. Jde o kompletně upravený OCR speciál o výkonu necelých 300 koní a pouze 1,1 tuny váhy. Na výběr máte zda se necháte svézt s profesionálním řidičem nebo budete řídit sami! Zážitková jízda na okruhu s Octavií RS

Technická specifikace závoďáku Škoda Octavia III RS

  • Motor TFSI 2,0 o výkonu 293 HP/360NM
  • Elektronika Bosh MS6 Cup
  • Převodovka DSG SEAT LEON MK2, samosforný diferenciál
  • Tlumiče Ohlins – svoucestné a nastavitelné
  • Kola Evo Corse s brzdami AP 6-pístkové (přední) a seriové RS (zadní)
  • Bezpečnostní prvky SPARCO

Krátké představení Autodromu Most

Autodrom Most je známým závodním okruhem motocyklů, automobilů a trucků. Nachází se zde velký závodní okruh o délce 4 212 m a malý závodní okruh o délce 2 225 m se šotolinou. Kromě jiného v areálu autodromu také probíhá škola smyku či kurz sportovní jízdy. Pro veřejnost je připravena Fun aréna s motokárovou dráhou, dětským dopravním hřištěm, prostory pro piknik a mnoho dalšího.


Jak jízda v závodním voze na okruhu v Mostě probíhá?

Řízení závodní vozu na závodním okruhu v Mostě
Řízení závodní vozu na závodním okruhu Most

Na začátku probíhá důležitá instruktáž v rámci níž jsou představena pravidla jízdy, okruh, auto a jeho jízdní vlastnosti. Následně je účastníkovi zapůjčena závodní kombinéza a helma. Poté už nic nebrání tomu vydat se spolu s instruktorem na závodní trať. Jak bylo zmíněno výše lze být řidičem nebo spolujezdcem. Těšit se můžete na dvě závodní kola na mosteckém okruhu. Počítejte tedy zhruba s 10 minutami závodní jízdy. Celkově s instruktáží tento zážitek trvá 30 minut během kterých dokonale poznáte jaké to je být profesionálním závodníkem. Příjemným bonusem na závěr jsou fotografie ze závodní jízdy zaslané na email.


Alternativní jízdy na okruhu v nabídce:

Není jízda v závodní Škodě Octavia RS v Mostě to pravé ořechové? V naší nabídce naleznete další „okruhové“ zážitky. Líbit by se Vám mohla jízda s divokým Ariel Atom nebo s formulí F4. Popřípadě s italským supersportem Ferarri 458 Italia. V případě, že máte rádi motorky, doporučujeme jízdu s motorkami KTM na autodromu ve Vysokém Mýtě. Horkou novinkou jsou elektrické motorky e-PIT na krytém okruhu v Praze.


Kolik jízda se závodním speciálem na okruhu v Mostě stojí?