JÍZDA VE FORMULI

O formuli, která je k zapůjčení:

Zážitková jízda ve formuli Škoda 1400 je skvělým zážitkem, který je splněným snem všech milovníků Formule 1. Pochopitelně nejde o stejnou formuli jakou můžete vidět při závodech F1, ale i tak si s ní užijete zábavy do sytosti a poznáte co tento motorsport obnáší. Těšit se můžete na parádní zrychlení a přetížení v zatáčkách přes 2G. To vše díky váze pouhých 400 kg a motoru o výkonu 350 koní na tunu. O jízdě ve formuli v Březně u Chomutova

Jízda ve formuli Škoda
Jízda s formulí na okruhu

Jak probíhá jízda ve formuli?

Celý zážitek začíná setkáním se závodníkem Tomášem Chabrem, který je šestinásobný mistr republiky v závodech formulí a to není vše! Na stupních vítězů stál více než 200x. Budete tak zcela jistě v dobrých rukách. Po seznámení účastníky čeká krátká instruktáž, vyplnění dotazníku a oblečení kombinézy, helmy, rukavic. Následně usednete do kokpitu formule Škoda 1400 a šlápnete na plyn. Máte 20 minut na to si užít tento parádní zážitek na uzavřeném letišti v Březně u Chomutova. Jezdí se od června do října. Upozorňujeme, že zážitek je vhodný pouze pro účastníky s řidičským průkazem sk. B, kteří jsou menší než 190 cm a mají nohu velkou maximálně 45.


Jízda ve formuli jako dárek – Jízda s formulí F4 Mygale

Jízda ve formuli Renault, dárek,

Další formulí, kterou zprostředkováváme je formule F4 Mygale v obci Kámen (Pelhřimov). Tato formule je o něco těžší, váží 550 kg. Maximální rychlost ale i tak činí 235 km/h. Na výběr je 5 nebo 8 kol na uzavřeném letišti. O formuli F4 v obci Kámen (Pelhřimov)


Kolik půjčení formule stojí a kdy je nejbližší termín?