JÍZDA VE FORMULI BŘEZNO (CHOMUTOV)

O formuli, která je k zapůjčení:

Zážitková jízda ve formuli Škoda 1400 je jako splněný sen pro všechny nadšence Formule 1. Samozřejmě, nejedná se o identický typ formule, který vidíte na televizních obrazovkách během závodů Formule 1, ale přesto vám poskytne nepopsatelný zážitek, který odhalí, co tento vzrušující motorsport skrývá. Při této jízdě se můžete těšit na fantastické zrychlení, které vás doslova zamáčkne do sedačky, a přetížení v zatáčkách, kdy pocítíte sílu a dynamiku až přes 2G. Vše je dosaženo díky nízké váze, pouhých 400 kilogramů a motoru s neuvěřitelným výkonem 350 koní na tunu. Je to zážitek, který si budete pamatovat po zbytek života, protože vám přinese nejen vzrušení, ale také hluboké pochopení toho, co znamená být za volantem takového vozu. O jízdě ve formuli v Březně u Chomutova

Jízda ve formuli Škoda
Jízda s formulí na okruhu

Jak probíhá jízda ve formuli v Březně u Chomutova?

Celý zážitek začíná setkáním se závodníkem Tomášem Chabrem, který je šestinásobný mistr republiky v závodech formulí a to není vše! Na stupních vítězů stál více než 200x. Budete tak zcela jistě v dobrých rukách. Po seznámení účastníky čeká krátká instruktáž, vyplnění dotazníku a oblečení kombinézy, helmy, rukavic. Následně usednete do kokpitu formule Škoda 1400 a šlápnete na plyn. Máte 20 minut na to si užít tento parádní zážitek na uzavřeném letišti v Březně u Chomutova. Jezdí se od června do října. Upozorňujeme, že zážitek je vhodný pouze pro účastníky s řidičským průkazem sk. B, kteří jsou menší než 190 cm a mají nohu velkou maximálně 45. Pokud Vás jízda ve formuli láká, za zvážení také stojí jízda na Slovakia Ringu či na letištním okruhu v Pelhřimově!


Další místa, kde se můžete s formulí projet:

Jízda s formulí na okruhu Slovakia Ring

Jízda s formulí na okruhu Slovakia Ring

Přijďte a vyzkoušejte úžasný zážitek – jízdu s formulí na okruhu Slovakia Ring nedaleko od Bratislavy. Tato jedinečná příležitost vám umožní zažít, jaké to je být profesionálním závodníkem. Nebojte se, veškeré závodní vybavení vám bude poskytnuto a všechno vám bude pečlivě vysvětleno! Máte na výběr z různých možností, které se liší podle délky jízdy nebo počtu kol. A pokud vám formule nevyhovuje, můžete si zvolit i jízdu ve vozidlech Ford Mustang GT nebo Porsche 911 GT3. Více o jízdě na okruhu Slovakia Ring

Jízda ve formuli Renault, dárek,

Jízda s formulí Pelhřimov

Pokud vás přitahují televizní přenosy závodů formule Grand Prix, máme pro vás skvělou příležitost. V obci Kámen v Pelhřimově si můžete vychutnat neuvěřitelný zážitek – řízení formule F4 Mygale, která je dokonalou kombinací výkonu a skvělých jízdních vlastností. Tato jedinečná forma váží 550 kg a dosahuje maximální rychlosti 235 km/h. Na uzavřeném letišti si můžete vybrat mezi 5 nebo 8 koly a zažít neopakovatelný adrenalinový zážitek. Při jízdě budete zažívat neuvěřitelné zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 sekundy. O formuli F4 v obci Kámen (Pelhřimov)


Kolik půjčení formule stojí a kdy je nejbližší termín?

Pro ty, kteří milují rychlou jízdu a adrenalinová dobrodružství, jde o nezapomenutelný zážitek, který je naplněn vzrušením a extrémním adrenalinem. Při této jízdě se ocitnete za volantem formule, která dosahuje rychlostí až 240 km/h a nabízí neuvěřitelné zrychlení. Budete se cítit jako opravdový závodník. Pro ty, kdo hledají originální dárek, je jízda ve formuli perfektní volbou. Poskytne nezapomenutelný zážitek, který vyvolá úsměv na tváři obdarovaného a vytvoří vzpomínky na celý život. Je to dar, který potěší všechny motoristické nadšence a milovníky rychlosti. Kde všude jízdy s formulí probíhají?

Ikona dárku